دكوراسيون دلتا

آينه كاري سالن پذيرايي

يكي از هنرهاي شاخص ايراني آينه كاري مي‌باشد و به كمك اين هنر مي‌توان قسمت‌هاي داخلي خانه را به زيباترين شكل ممكن تزيين كرد.

آينه كاري سالن پذيرايي

ايده هايي براي آينه كاري سالن پذيرايي

تزيين سالن پذيرايي به  كمك آينه از انواع روش‌هاي ساده و جالب است و اگر شما تمايل داريد اتاق  پذيرايي جالب و در عين حال متفاوت داشته باشيد بهتر است از اين ايده  خلاقانه استفاده نماييد. در اين نوشتار از مجله دلتا با انواع ايده‌ها براي آينه كاري سالن پذيرايي آشنا خواهيد شد.

نشيمن

تزيين پذيرايي با آينه

از  آينه‌ها مي‌توانيد براي زيباسازي طراحي داخلي پذيرايي مدرن يا كلاسيك  استفاده نماييد. آينه‌هاي تزييني در انواع طرح‌ها و رنگ‌هاي متنوع نظير  طلايي و برنز و نقره‌اي و مسي موجودند كه انتخاب هر يك از آن‌ها سليقه‌اي  است.

آينه‌هاي تزييني همچنين به صورت  مدل‌هاي لوكس و ساده طراحي مي‌شوند كه انتخاب هر يك از آن‌ها به ميزان  بودجه‌اي كه شما در نظر گرفته ايد بستگي دارد.

آينه‌ها  نور را منعكس مي‌كنند و باعث عمق بخشيدن به فضا مي‌شوند از اين رو بهتر  است شما از اين عناصر دكوراتيو براي تزيين قسمت‌هاي مختلف سالن پذيرايي  استفاده نماييد. آينه‌كاري سالن پذيرايي‌ با ابعاد كوچك ايده‌اي جالب و كاربردي است. براي پذيرايي با ابعاد بزرگ بهتر است از آينه‌هاي عريض و بزرگ استفاده كنيد.

براي آينه‌كاري سالن پذيرايي بايد فضايي را براي چيدمان و نصب آينه در نظر بگيريد كه مناسب باشد. در  پذيرايي‌هاي كوچك بهتر است سراغ آينه هاي ديواركوب برويد و ديوار پشت  مبلمان يا ديوار بالاي شومينه را به كمك اين آينه‌ها تزيين نماييد. براي  پذيرايي‌هاي بزرگ نيز مي‌توانيد از آينه‌هاي پايه‌دار و قدي استفاده كنيد.  همچنين براي تزيين ديوار پذيرايي با آينه مي‌توانيد آينه‌هاي چند تكه را  روي ديوار نصب و از اين طريق جذابيت دكوراسيون داخلي سالن پذيرايي را تكميل  نماييد.

دكوراسيون

اگر فضاي پذيرايي داراي سبك كلاسيك و سلطنتي است بهتر است آينه‌كاري را به شيوه‌اي لوكس و لاكچري انجام دهيد  همچنين آينه‌كاري ساده براي پذيرايي‎ها با اين سبك طراحي داخلي انتخابي  مناسب و ايده‌آل به شمار مي‌روند.

در  اين مطلب با روش‌هايي خلاقانه و كاربردي براي آينه‌كاري سالن پذيرايي آشنا  شديد كه اميدواريم با ايده گرفتن از آن‌ها بتوانيد به كمك آينه هاي ساده يا  دكوراتيو پذيرايي منزلتان را به زيبايي تزيين كنيد.

پيشنهاد مطالعه : براي آشنايي بيشتر “نكات استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن 

تزيين ديوار بالاي تخت خواب با چند ايده جالب 

دكوراسيون پذيرايي بدون پنجره 

نورپردازي سالن پذيرايي 

ايده‌هايي براي جدا كردن آشپزخانه از پذيرايي 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۸:۰۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :