دكوراسيون دلتا

ديزاين ديوار، دكوراسيون خانه شما را زيبا مي كند!

ديوار يكي از مهم‌ترين قسمت هاي يك خانه است. ديزاين ديوار مناسب مي‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب كند و تبديل به قلب خانه شود.

ديزاين ديوار

ديزاين ديوار

اگر خانه شما سفيد و خالي است از همين حالا به فكر ديزاين شيك و مناسب ديوار آن باشيد. در اين نوشتار از مجله دلتا به پيشنهادهاي ارائه شده توجه كنيد و هر يك از آن‌ها را كه به سليقه شما نزديك تر بود اجرا كنيد.

شلف‌هاي باز نصب كنيد.

شلف‌ها  اكثرا از چوب ساخته شده‌اند و به روي ديوار به راحتي نصب مي‌شوند.  مي‌توانيد انواع و اقسام دكوري‌هاي زيبا را روي آن‌ها بگذاريد. شلف‌ها را  در كنج ديوار‌ها نيز مي‌توانيد نصب كنيد. اين نوع ديزاين، انتخاب‌هاي  هوشمندانه‌اي براي ديوارهاي خالي است.

دكور ديوار

ديزاين ديوار با قاب عكس‌ها

شما  مي‌توانيد ديوار خالي خود را با سايزهاي مختلف قاب عكس بپوشانيد. قاب  عكس‌ها را با طرح و سليقه كنار هم نصب و در ديوار خانه خود جاذبه ايجاد  كنيد. اگر مي‌خواهيد فضايي مدرن و خاص در منزلتان داشته باشيد، از قاب  عكس‌هاي خالي استفاده كنيد.

طراحي ديوار

 نصب بشقاب طرح‌دار

بشقاب‌هاي طرح‌دار با طرح‌هاي هنري، سنتي يا قديمي تهيه كنيد و به روي ديوار مورد نظر آن‌ها را نصب كنيد.

ديزاين ديوار

استفاده از شابلون و استيكر ديواري 

   شابلون و استيكرهاي ديواري با طرح هاي متنوع در بازار موجودند. استفاده از  آن‎ها ايده شيكي براي ديزاين ديوار اتاق‎خواب است. در نظر داشته باشيد  كه  بايد در نصب آن‎ها دقت كنيد يا از متخصص آن براي نصب، كمك بگيريد.

ديزاين ديوار

استفاده از چوب، روشي ساده براي ديزاين ديوار

استفاده  از چوب مي‎تواند راه حل ساده‌اي باشد. شما مي‌توانيد از چوب با طرح‌ها و  رنگ‌هاي مختلف استفاده كنيد و روي ديوار خود نصب كنيد.

دكور ديوار

فرش و پارچه طرح‎دار در ديزاين ديوار اتاق

پارچه‌هاي  طرح‌دار و هنري و حتي تابلو فرش‌ها، امروزه بسيار مورد استفاده قرار  مي‌گيرند. اين پارچه‌ها و تابلو فرش‌ها بهتر است روي ديوار سفيد استفاده  شوند تا جلوه بيشتري داشته باشند.

طراحي ديوار

 ديزاين ديوار با رنگ كردن آن

رنگ كردن ديوار هميشه به خانه زيبايي و گرمي منحصر به فردي مي‎دهد. شما مي‎توانيد از طيف رنگي يكسان براي ديوار‎هاي خانه خود استفاده  و روي آن‎ها از شلف‎هاي مختلف استفاده كنيد و جذابيت و گرما را به خانه خود بياوريد.

ديزاين ديوار

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر مطلب “ايده‌هايي براي كتابخانه ديواري” را بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

ترفندهاي كم‌هزينه براي تغيير دكوراسيون 

تزيين ديوار خانه با ايده هاي جذاب 

كاغذ ديواري مناسب راهرو 

طراحي ديوار پشت تخت خواب 

كاربرد آينه در طراحي داخلي 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۳:۳۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :