دكوراسيون دلتا

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

اگر  در خانه از رنگ‌هاي خثني استفاده كرده‌ايد و دكوراسيون شما جذاب، گرمابخش و  دوستانه نيست، از رنگ‌هاي پاستلي در دكوراسيون داخلي خانه خود بهره  بگيريد.

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

رنگ‌هاي پاستلي

اين  روز‌ها رنگ‌هاي پاستلي بسيار محبوب شده‌ و نماد دكوراسيون مدرن است و  محبوبيت بيشتري نسبت به رنگ‌هاي كلاسيك مانند قهوه‌اي، زرشكي، فيروزه‌اي و…  دارند. در اين نوشتار از مجله دلتا ترفندهاي استفاده از رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي، براي شيك  و زيبا شدن خانه را خواهيم گفت.

رنگ‌هاي پاستلي چه نوع رنگ‌هايي است!

رنگ‌هاي  پاستلي حالت ملايم و دوست داشتني دارند و نماد لطافت و معصوميت اند.  رنگ‌هاي پاستلي به تركيب رنگ‌هاي روشن و شاد با رنگ‌هاي سفيد مي‌گويند،  رنگ‌هايي مانند: زرد كوراتز، آبي ملايم، سبز نعنايي، بنفش ياسي، هلويي و  صورتي كم رنگ .

رنگ پاستلي در دكوراسيون

ترفند‌هايي براي اجراي رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي:

به ترفند‌هاي زير دقت كنيد تا بتوانيد از رنگ‌هاي پاستلي در خانه خود، استفاده كنيد.

۱.در استفاده از رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي، عجله نكنيد!

اگر  مي‌خواهيد رنگ پاستلي را در دكوراسيون داخلي خانه خود به كار ببريد، بايد  به آرامي شروع و قسمت كوچكي از خانه را انتخاب كنيد و وسايلي از آن را به  رنگ پاستلي در آوريد . مثلا از راهرو خانه شروع يا وسايلي از آشپز‌خانه را  به رنگ پاستلي  انتخاب كنيد مثل نمكدان‌ها، كفگير‌ها يا وسايل تزييني آشپزخانه را به اين رنگ انتخاب كنيد.

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

۲.دكوراسيون داخلي اتاق خواب، به رنگ پاستلي:

اتاق‌خواب  شروع هوشمندانه‌اي براي اجراي رنگ پاستلي است . زيرا اتاق خواب از  قسمت‌هاي ديگر خانه، مجزا است و مي‌توان آن را به راحتي تغيير دكوراسيون  داد. شما مي‌توانيد روتختي به رنگ پاستلي تهيه كنيد و با چراغ‌خواب اتاق را  هماهنگ كنيد. در نظر داشته باشيد از به كار گيري رنگ سفيد  در اتاق‌خواب  خود غافل نشويد.

رنگ در دكوراسيون داخلي

۳.استفاده از رنگ متناقض رنگ پاستلي، در دكوراسيون داخلي:

استفاده از رنگ‌هاي متناقض، مانند قهوه‌اي، بژ، نخودي و… در كنار رنگ‌هاي پاستلي مي‌تواند ايده‌اي هوشمندانه، براي اين سبك رنگ باشد.

رنگ پاستلي

۴.استفاده از رنگ سفيد در كنار رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي:

در  نظر داشته باشيد استفاده از رنگ سفيد در كنار رنگ‌هاي پاستلي، بسيار مدرن و  شيك است. رنگ‌هاي پاستلي را در زمينه رنگ سفيد استفاده كنيد و زيبايي خيره  كننده‌اي به وجود آوريد .

رنگ پاستلي

۵.رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي آشپزخانه:

انتخاب  جسورانه براي استفاده از رنگ‌هاي پاستلي در آشپزخانه، انتخاب كابينت‌ها به  رنگ پاستلي كه بسيار زيبا و خاص است. در مقابل انتخاب محتاطانه براي اجراي  رنگ پاستلي در آشپزخانه، انتخاب رنگ سفيد براي كابينت‌ها و انتخاب رنگ‌هاي  پاستلي براي جزييات آشپزخانه است.

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر نوشتار “نكات مهم براي انتخاب رنگ ديوار” را بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

ترفندهاي كم‌هزينه براي تغيير دكوراسيون 

دكوراسيون سبز رنگ 

بهترين رنگ اتاق‌خواب 

رنگ بژ در طراحي داخلي 

رنگهاي خنثي در دكوراسيون داخلي 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۸:۵۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :