دكوراسيون دلتا

بوسان؛ بزرگترين بندر كره‌جنوبي

بوسان كه يكي از بزرگترين شهرهاي اين كشور است و شهري است كه گردشگران زيادي را به خود جذب مي كند.

گردشگري بوسان

جاذبه‌هاي  گردشگري بوسان آنقدر ديدني است كه آدم دلش مي‌خواهد ساعت‌ها و روزها براي  ديدن هر كدامش وقت صرف كند. اين شهر با توجه به ويژگي‌هايش و همچنين اهميت  اين شهر در كشور كره جنوبي يكي از مراكز اصلي گردشگري در اين كشور است. مجله دلتا براي شما از جاذبه‌هاي گردشگري بوسان مي‌گويد.

ساحل هيوندا

ساحل  هيوندا معروف‌ترين ساحل شهر بوسان است. اين ساحل شني سفيد به طول ۱.۵  كيلومتر امتداد دارد و خط ساحلي زيبايي را در مقابل يك خليج كم عمق ايجاد  كرده كه براي شنا كردن بسيار مناسب است.

گردشگري بوسان ساحل هوندا

معبد هائدونگ يونگونگ

معبد  هائدونگ در ساحل بخش شمال شرقي بوسان قرار دارد. اين جاذبه‌ي باشكوه فرصت  كم نظير بازديد از معبدي در كنار ساحل را مي‌دهد و اين در حالي است كه  بيشتر معابد كشور كره در كوه‌ها واقع شده‌اند.

معبد هائدونگ يونگونگ

تفرجگاه تاجونگدا

اين  مكان يكي از بناهاي تاريخي و مهم شهر بوسان است و در كنار جزيره‌ي Oryukdo  كه يكي از نمادين‌ترين جاذبه‌هاي اين شهر محسوب مي‌شود قرار دارد.  تاجونگدا را با ساحل سنگي و معروفش مي‌شناسند.

تفرجگاه تاجونگدا

معبد بيوميوزا

اين  معبد در قسمت شرقي كوه معروف گومجونسان قرار دارد كه در سال ۶۷۸ و همزمان  با هجدهمين سال پادشاهي امپراتور مونمو توسط راهبي به نام يوئي سانگ در  قلمرو سيلا ساخته شد. اين معبد همچنين مكان آموزش آيين و فرهنگ بودا به  بازديدكنندگان علاقمند و آشنا كردن آنها با اين دين مي‌باشد.

معبد بيوميوزا

كوه و پارك يانگدوسان

كوه  يانگدوسان در مركز شهر بوسان قرار دارد و يكي از سه كوه مهم و معروف اين  شهر است. اين كوه قبل ترها سونگيونسان خوانده مي‌شد كه به معني كوهي است با  نمايي از دريا از ميان يك جنگل انبوه كاج. بعدها به دليل اين كه نوك اين  كوه به شكل سر اژدها درآمد، نام آن به يانگدوسان (به معني سر اژدها) تغيير  پيدا كرد.

كوه و پارك يانگدوسان

ساحل گوانگالي

اين  ساحل به طول ۱.۴ كيلومتر است و با شن‌هاي سفيد و نرمي پوشيده شده است. آب  درياي اين ساحل در يك عمليات ويژه پاكسازي شده است و در نتيجه تميز و زلال  است و به همين سبب گردشگران زيادي به اين ساحل مي‌آيند.

ساحل گوانگالي

اسپاي هئوسيمچونگ

بزرگترين  اسپا در آسيا! اين اسپا كه در منطقه‌ي oncheon در بوسان قرار دارد،  بزرگترين اسپا در آسياست كه توسط يك چشمه‌ي طبيعي آب گرم در آسيا تغذيه  مي‌شود. اين مجموعه‌ي شناخته شده و محبوب كه با نام “چشمه‌ي آب گرم بزرگ”  هم شناخته مي‌شود، شامل يك هتل بزرگ، كافه‌اي عالي در طبقه‌ي آخر و يقيناً  مجموعه‌ي كاملي از حمام‌ها و سوناهاست.

اسپاي هئوسيمچونگ

برج بوسان

اينجا يكي از آسمان خراش‌هاي كشور كره‌ جنوبي است. برج بوسان سمبل اين شهر است. اين برج مكان مورد علاقه ي بوميان و هم  چنين گردشگران شهر بوسان است و در طول شب شما را مهمان نماهاي ۳۶۰ درجه‌ي  زيبايي از شهر مي‌كند.

برج بوسان

پيشنهاد مطالعه : براي آشنايي با جاذبه‌هاي گردشگري “كره جنوبي؛ كشور معابد و آسمانخراش‌ها” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

گردشگري در ايلام 

واقعيت هايي درباره روسيه كه نمي دانستيد 

آشنايي با لار؛ شهر حلوا ! 

درياچه توشن؛ تقابل جنگل و دريا 

كاروانسراي شرف؛ موزه آجركاري ايران 

با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۶:۱۴ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :