دكوراسيون دلتا

نقش ساعت در دكوراسيون داخلي

نكته  مهمي كه پيش از هر چيز بايد به آن  دقت كنيد انتخاب يك ساعت متناسب با فضاي  داخلي شماست، پيش از خريد ساعت محل نصب آن را مشخص كنيد و متناسب با رنگ،  بافت و فرم ديوارهاي خود ساعت مورد نظر را تهيه كنيد

ساعت دكوري

ساعت دكوري

ساعت يكي از عناصر پركاربرد و غالبا تزئيني در فضاي داخلي است، با اين كه  ساعت‌ها نقش مهمي در فضاي داخلي ما ايفا مي‌كنند اما بيشتر اوقات محل  مناسبي براي نصب آن‌ها در نظر نمي‌گيريم، اما امروز در مجله دلتا راه كارهاي مناسبي را براي استفاده بهتر از ساعت دكوري در دكوراسيون داخلي پيشنهاد مي‌دهيم با ما همراه باشيد.

دكوراسيون داخلي

ساعت‌ها  بايد در محلي نصب شوند كه از همه قسمت داخلي قابل مشاهده باشند براي اين  منظور مي‌توانيد از ساعت‌هاي سقفي استفاده كنيد، اين ساعت‌ها مكانيزم خاصي  دارند و از دو طرف قابل مشاهده‌اند، با استفاده از آن‌ها هميشه زمان را در  دست خود خواهيد داشت.

اگر به دنبال  طراحي‌هاي خاص در دكوراسيون منزل خود هستيد بايد به عناصر ساده به چشم ديگر  نگاه كنيد، تركيب ساعت و آينه يك تركيب منحصر به فرد است كه علاوه بر آن  كه فضاي شما را بزرگ تر جلوه مي‌دهد، زيبايي خاصي به دكوراسيون داخلي شما  مي‌بخشد و تحسين همگان را برمي‌انگيزد.

ساعت

در انتخاب ساعت براي فضاهايي مانند اتاق خواب بايد بيشتر دقت كرد، اگر در خوابيدن مشكل داريد اين عنصر را به كلي حذف  كنيد  يا از ساعت‌هاي ديجيتالي كمك بگيريد، اما اگر خواب راحتي داريد  ساعت‌ها را در ديوارهاي روبه رو يا اطراف سرويس خواب خود نصب كنيد.

ساعت‌ها  انواع و اقسام مختلفي دارند و هر كدام در يك سبك و طرح خاص در بازار موجود  است، شما مي‌توانيد به خوبي با توجه به سبك مبلمان و دكوراسيون خود يك  كلاسيك آونگ دار يا حتي مدرن ديجيتالي را براي خود انتخاب كنيد و ظاهر  متفاوتي به فضاي خود ببخشيد.

ساعت ديواري

ساعت‌ها  علاوه بر كاربردشان در فضاي داخلي نقش عنصر تزئيني را نيز بازي مي‌كنند،  به خوبي مي‌توانيد با كمي خلاقيت ديوارهاي خود را با ساعت‌هايتان تزيين  كنيد، در اين باره نكته‌اي كه بايد به آن توجه كنيد، سبك دكوراسيون شماست كه به خوبي مي‌تواند به شما ايده‌هايي خوب براي انتخاب ساعت‌ها بدهد.

درست  است كه ساعت‌ها بايد در فضايي نصب شوند كه به راحتي قابل مشاهده باشند اما  افرادي كه به صداي عقربه‌هاي ساعت حساس‌اند مي‌توانند ساعت‌هاي خود را در  فضاهايي كم رفت و آمدتري نصب كنند و راه حل مناسب‌تر ديگر براي آن‌ها  استفاده از ساعت‌هاي ديجيتالي است.

اتاق خواب

يك  راه حل بي نظير براي تزيين ديوارهاي خالي شما تركيب ساعت‌ها با ساير عناصر  تزئيني مثل تابلوها و چيني ها و … است حتي مي‌توانيد يك ساعت قديمي را  براي اين منظور انتخاب كنيد و حال و هواي نوستالژيكي به فضاي مورد نظر خود  بدهيد، اين فضا مي‌تواند محل مناسبي براي مطالعه شما باشد.

همچنين بخوانيد:

نكات دكوراسيون رنگي 

كاغذ ديواري هندسي، طرحي كه هيچ وقت قديمي نمي‌شود! 

ساعت ديواري در دكوراسيون منزل 

ايده‌هايي براي ايجاد ديوار گالري در خانه 

چگونه از تابلوهاي بزرگ ديواري در دكوراسيون استفاده كنيم؟ 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۱:۲۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :