دكوراسيون دلتا

دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن

اتاق پذيرايي اصلي­‌ترين قسمت هر خانه‌­اي است. پس بدون شك هر فردي در طراحي دكوراسيون خانه خود ابتدا به طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي خود توجه مي­‌كند.
اتاق پذيرايي مدرن

در طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن هيچ محدوديتي وجود ندارد و اين اتاق با چينش مدرن، مي‌تواند تركيب‌هاي خاص،متفاوت، و البته شيك و زيبايي را براي افراد خانه به ارمغان ‌آورد. در اين مطلباز مجله دلتا، سعي كرده‌ايم با ارائه ۶ ايده خاص و جذاب به شما در طراحي يك اتاق پذيرايي مدرن كمك كنيم. با ما همراه باشيد.

شما مي‌توانيد در طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي خود از چند سبك طراحي دكوراسيون استفاده كرده و با تركيب آن‌ها، زيبايي اتاق پذيرايي خود را دو چندان كنيد؛ پس نيازي نيست كه خود را به يك شيوه طراحي خاص محدود كنيد.

ديوار آجري

استفاده از ديوار آجري در اتاق پذيرايي مدرن

در اين سبك طراحي از ديوار آجري براي طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي استفاده مي‌شود. تركيب رنگ قهوه‌اي آجر در همنشيني با رنگ‌هاي روشن، بسيار چشم‌نواز مي‌شود. همچنين مي‌توانيد بخشي از اين ديوار را به ديوار سبز تبديل كنيد.

سليقه شخصي

اعمال سليقه شخصي

بدون شك هر خانه‌اي بايد نشان دهنده ذوق و سليقه شخصي صاحبِ خانه باشد، از طرفي، سليقه و ذوق هر فرد از ديگري متفاوت است. بنابراين نيازي نسيت كه شما حتماً به يك شيوه طراحي خاص پايبند باشيد، همين‌كه سليقه خود را در طراحي اتاق پذيرايي خود دخالت دهيد به زيبايي، خاص و مدرن بودن اتاق پذيرايي شما كمك بسيار زيادي خواهد كرد.

اتاق پذيرايي مدرن

استفاده از فرش با رنگ‌هاي شاد

مي‌توانيد از فرش‌هايي با رنگ‌هاي خيره‌كننده و پر رنگ، براي طراحي اتاق پذيرايي خود كمك بگيريد. در اتاقي كه دكوراسيون ساد‌ه‌اي دارد و نيز ديوارها با پنجره‌ها پوشيده شده و جايي براي تزئين باقي نگذاشته‌اند، مي‌توانيد از فرش‌هايي با تركيب رنگي شاد و متنوع استفاده كنيد تا در نگاه اول، همه توجه را به فرش زيباي خود جلب كنيد.

اين ترفند به خصوص در خانه‌هاي ايراني جلوه زيبايي پيدا مي‌كند و شما مي‌توانيد از فرش ايراني در دكوراسيون منزل خود استفاده كنيد.

كوسن هاي رنگي

استفاده از كوسن‌هاي رنگارنگ

اگر مبلمان ساده‌اي داريد و مي‌خواهيد به گونه‌اي متفاوت آن را تزئين كنيد، استفاده از كوسن‌هاي رنگارنگ با طرح‌ها و سايزهاي مختلف مي‌تواند انتخاب بسيار خوبي باشد.

قرار دادن كوسن‌هاي زيبا و با رنگ‌هاي شاد، مي‌تواند تبديل به يك نقطه كانوني شده و در نگاه اول توجه هر فردي را به خود جلب كند. البته براي اينكه زيبايي اين اتاق پذيرايي را دو چندان كنيد، استفاده از گل و گياهان مختلف و تزئيني انتخاب بسيار خوبي براي خانه شما است.

اتاق پذيرايي مدرن

استفاده از تابلوهاي ساده

شما مي‌توانيد براي تزئين ديوارها از تابلوها و تصاوير زيبا و تماشايي استفاده كنيد. نيازي نيست كه حتماً ديوارها را پر از تابلو كنيد، يا تابلوهاي شما بسيار پيچيده و شلوغ باشند، شما مي‌توانيد با استفاده از تابلوهاي نقاشي ساده و در عين حال بسيار زيبا، حس شيك و مدرن بودن را براي اتاق پذيرايي خود به ارمغان بياوريد. دقت داشته باشد طرح كلي تابلو و رنگ‌هاي آن با ساير وسايل اتاق، هم‌خواني داشته باشد.

استفاده از شومينه

استفاده از شومينه مدرن

از يك شومينه در كنار مبلمان خود استفاده كنيد. با استفاده از اين شومينه گرماي خاصي به اتاق پذيرايي خود ببخشيد، و زيبايي آن‌را دو چندان كنيد.

همانطور كه مشاهده مي‌كنيد در طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي‌هاي مدرن هيچ محدوديتي وجود ندارد و شما با هر ذوق و سليقه‌اي كه باشيد، مي‌توانيد اتاق پذيرايي خود را به گونه‌اي مدرن و شيك طراحي كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۱:۱۲ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :