دكوراسيون دلتا

چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟

اداره، جاي كار كردن است و معمولا استايلي رسمي مي‌طلبد، اما وقتي كه ساعت‌ها در اداره يا هر محل كار ديگري حضور داريد، نمي‌توانيد تمام مدت، لباس رسمي و دست‌وپاگير خود را تحمل كنيد.
بوت مردانه با شلوار جين

بوت، يكي از مهم‌ترين آيتم‌هاي استايل پاييز و زمستانه مردانه است. تركيب بوت مردانه و شلوار جين در كنار يكديگر، هم مي‌توان استايل كژوآل ساخت، هم كاري و هم اسمارت‌كژوآل. در اين مطلب مجله دلتا چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟ را باهم خواهيم ديد. با ما همراه باشيد.

چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟

سرتاپا مشكي

از آنجا كه اين استايل، تنوع زيادي دارد، بسيار مناسب موقعيت‌هاي اجتماعي مختلف است؛ از كت چرم، شلوار جين مشكي و بوت چرم چلسي مشكي گرفته تا شلوار جين مشكي و يقه اسكي، بوت رسمي و شايد يك اوركت مشكي يا حتي لباس‌هاي لايه لايه مشكي براي روزهاي سرد زمستاني.

پوشش بيزينس كژوآل (كاري راحت)

اداره، جاي كار كردن است و معمولا استايلي رسمي مي‌طلبد، اما وقتي كه ساعت‌ها در اداره يا هر محل كار ديگري حضور داريد، نمي‌توانيد تمام مدت، لباس رسمي و دست‌وپاگير خود را تحمل كنيد. بوت چلسي يا دربي بهترين انتخاب است و مي‌توانيد آن را همراه با شلوار جين تيره‌رنگ بپوشيد و يك كت تك شيك و زيبا با توناژ رنگي تيره‌تر با آن ست كنيد.

بوت مردانه و شلوار جين كژوال

استايل ساده و مينيمال

ساده بپوشيد، يك تيشرت ساده باكيفيت و جنس خوب، سوييشرت يا بلوز بافتني يقه‌گرد، شلوار جين مشكي و بوت. اگر به سراغ چنين استايلي مي‌رويد، از پوشيدن لباس‌هايي با طرح لوگوي بزرگ و استفاده از اكسسوري زياد بپرهيزيد ودرعوض تميز و شيك بپوشيد.

بوت مردانه و شلوار جين رسمي

آيا پاچه شلوار را درون بوت بگذارم يا خير؟

بهتر است بدانيد كه تنها در يك صورت مي‌توانيد اين كار را انجام بدهيد؛ آن هم وقتي كه شلوار راسته گشاد و بوت ارتشي پوشيده‌ايد؛ در غير اين‌صورت، يا شلوار كوتاه‌تري بپوشيد كه مماس با بوت قرار بگيرد يا پاچه شلوار را با روش‌هاي درست تا بزنيد.

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “شلوار جين مشكي مردانه را چگونه بپوشيم؟” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۱:۲۲ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :