دكوراسيون دلتا

چند ايده جذاب براي دكوراسيون اتاق خواب دخترانه

طراحي دكوراسيون اتاق خواب دختران، كار نسبتا دشواري است؛ از اين رو بهتر است براي طراحي كاربردي و زيبا، ترفندهاي مهمي را به كار ببريد كه در ادامه به آن‌ها پرداخته‌ايم.
دكوراسيون اتاق خواب دخترانه

يكي از ويژگي‌هاي مهم دخترها، روحيه حساس و لطيف آن‌هاست كه باعث شده تا طراحي دكوراسيون اتاق خواب دخترانه از اهميت زيادي برخوردار باشد. بايد توجه داشت، فضاي اتاق دخترها بايد متناسب با خواسته‌ها و نيازهاي آن‌ها تغيير كند. مجله دلتا با پيشنهاد ايده‌هايي جالب و خلاق كمك مي‌كند تا فضاي اتاق دخترتان، به زيبايي چيده شود.

رنگ اتاق خواب دخترانه

انتخاب بهترين رنگ در دكوراسيون اتاق خواب دخترانه

بدون شك رنگ در دكوراسيون اتاق دخترها، حرف اول را مي‌زند. امروزه طراحي اتاق خواب دخترانه با سبك‌ها، رنگ‌ها و طرح‌هاي متنوع، جذاب‌تر است. ديوارهايي با رنگ خنثي مانند سفيد، خاكستري، كاراملي و هلويي روشن، مي‌تواند بهترين انتخاب براي اتاق خواب دخترانه باشد.

انتخاب تخت‌خواب و روتختي مناسب

تخت‌خواب اصلي‌ترين وسيله اتاق خواب است و بايد هنگام خريد، از كيفيت مطلوب و استحكام آن اطمينان پيدا كنيد

تخت خواب دخترانه

طرح و اندازه تخت بهتر است به صورتي باشد كه فرزندتان بتواند تا پايان دوران نوجواني از آن استفاده كند و شما مجبور به تعويض سريع آن نشويد؛ بنابراين تخت مناسب و ساده بخريد و روتختي را متناسب با سليقه و سن او تهيه كنيد. از آن‌جا كه پوست كودكان بسيار نرم و حساس است، بايد بافت روتختي آن‌ها نرم و از الياف طبيعي باشد تا به پوستشان آسيب نزند و حساسيت ايجاد نكند؛ بنابراين روتختي‌هايي را كه از پنبه ارگانيك و بامبو بافته شده‌اند براي چيدمان اتاق خواب دخترانه استفاده كنيد.

استفاده از چراغ خواب و ريسه ال‌اي‌دي

با انتخاب چراغ‌هايي با روشنايي كافي، نور مورد نياز اتاق را تامين كنيد. همچنين با استفاده از چراغ خواب‌هاي شيك با نور ملايم و لوسترهاي زيبا اتاق خواب را جذاب‌تر كنيد. استفاده از ريسه‌هاي ال‌اي‌دي نيز، ايده زيبايي براي روشنايي و ايجاد آرامش‌ در اتاق خواب خواهد بود.

ريسه ال اي دي اتاق كودك

براي ديدن مطالب بيشتر، بخش دكوراسيون مجله دلتا را بخوانيد.


برچسب: دكوراسيون، دلتا، مجله دلتا، مجله دكوراسيون،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۲۲ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :