دكوراسيون دلتا

بهترين رنگ كاشي براي سرويس بهداشتي

رنگ ديوار بخش وسيعي از نماي ظاهري را شامل مي‌شود به همين دليل انتخاب رنگ مناسب تاثير زيادي در جذابيت دكوراسيون دارد.
بهترين رنگ كاشي براي سرويس بهداشتي

بهترين رنگ كاشي براي سرويس بهداشتي

در اين مطلب از مجله دلتا، بهترين رنگ كاشي براي سرويس بهداشتي را شناسايي مي‌كنيم. دكوراسيون اين بخش مانند ساير بخش هاي خانه حاوي اهميت است. وقتي سراغ بازسازي ساختمان مي‌رويم يكي از گزينه هاي پيش رو، تعويض ديوارپوش هاي سرويس بهداشتي است. اگر به فكر تغيير دكوراسيونهستيد و يا تازه خانه را كاشي مي‌كنيد آشنايي با رنگ هاي گرم، سرد و خنثي در انتخاب كاشي به شما كمك خواهد كرد.

سبك دكوراسيون مورد نظر خود را انتخاب و كاشي مناسب سرويس بهداشتي را تهيه كنيد. ممكن است بخواهيد كاشي ساده و تك رنگ استفاده كنيد و انواع طرح دار را فقط براي ديوار آكسان در نظر بگيريد، يا به طور كل ديوار را با كاشي هاي طرح دار و پر رنگ بپوشانيد. در هر صورت، سليقه شما حرف اول را مي‌زند.

رنگ خنثي در سرويس بهداشتي

رنگ خنثي؛ بهترين رنگ كاشي براي سرويس بهداشتي

رنگ هاي خنثي، مانند سفيد، استخواني و نقره اي با ساير رنگ ها به خوبي هماهنگ مي‌شوند. به همين دليل انتخاب مناسبي براي پوشش ديوار هستند. زيرا در اين بخش از خانه، لوازم محدودي به كار مي‌رود و رنگ هايي كه در دست داريد محدود است و فقط مي‌توانيد به رنگ عناصر ضروري داخلِ سرويس بهداشتي بسنده كنيد.

چه بخواهيد چه نخواهيد سفيد، به عنوان رنگي خنثي، در دكوراسيون سرويس بهداشتي جا دارد. اين رنگ نماد پاكي و آرامش است. با ساير رنگ ها تركيب مي‌شود و خصوصيات تند آن ها را متعادل مي‌سازد.

رنگ گرم در سرويس بهداشتي

رنگ گرم در سرويس بهداشتي

رنگ هاي گرم هيجان و شادابي را در فضا به وجود مي‌آورند. با وجود اين رنگ ها در سرويس بهداشتي مي‌توانيد روزي شاد و هيجان انگيز را آغاز كنيد. قرمز، سبز و قهوه اي رنگ هاي گرمي هستند كه مناسب اين بخش هستند. آن ها را با طوسي، سفيد و كرم تركيب كنيد تا تعادل بصري به وجود آيد.

سعي كنيد تركيب رنگ ها را از بين يك پالت رنگي سه تايي انتخاب و از افزودن رنگ هاي زيادتر از اين، جلوگيري كنيد. تعدد رنگ باعث مي‌شود فضا شلوغ به نظر برسد. بهترين رنگ كاشي براي سرويس بهداشتي را بايد با توجه به رنگ كفپوش انتخاب، و با در نظر داشتن رنگِ غالب در دكوراسيون داخلي سرويس بهداشتي، هارموني را رعايت كنيد.

سرويس بهداشتي مدرن

رنگ هاي سرد در دكوراسيون

رنگ هاي سرد، نقش تسكين دهنده بر روان افراد مي‌گذارند و فضاهاي بسته را دلباز جلوه مي‌دهند. از تركيب شيرآلات برنزي يا طلايي در كنار رنگ هاي سرد بهره بگيريد تا علاوه بر ايجاد كنتراست، سردي فضا را بشكند. براي اينكه فضا بيش از حد سرد به نظر نرسد، به شما پيشنهاد مي‌كنيم كاشي طرح دار مورد علاقه خود را انتخاب و رنگ پس زمينه آن را پيدا كنيد. ديوار ها را با رنگ زمينه بپوشانيد و كاشي هاي طرح دار را لابلاي آن ها بچسبانيد.

سرويس بهداشتي كوچك

كاشي براي سرويس بهداشتي كوچك

با انتخاب هوشمندانه، مي‌توانيد حس و حال متفاوتي در فضا ايجاد كنيد زيرا سطح وسيعي از نماي داخلي را پوشش مي‌دهد. براي داشتن سرويس بهداشتي لوكس و شيك مي‌توانيد كاشي هاي براق را انتخاب كنيد. معمولا اين بخش از خانه، فضاي كوچكي دارد كه انتخاب كاشي هاي براق به رنگ روشن مانند سفيد، كرم، طلايي و آبي نوزادي به بازتاب نور و بزرگ ديده شدن فضا كمك مي‌كند. علاوه بر اين، كاشي هاي براق به راحتي شسته مي‌شوند و لعاب روي آن ها، از نفوذ آب به ديوار جلوگيري مي‌كند.

تزيين دستشويي

كاشي مناسب سرويس بهداشتي بزرگ

كاشي هاي تيره رنگ مانند شكلاتي، ذغالي و سورمه اي براي سرويس بهداشتي هاي بزرگ توصيه مي‌شود. اين رنگ ها جلوه اي مجلل به فضا مي‌بخشند كه مي‌توانيد با نورپردازي مناسب جلوي تاريك ديده شدنِ محيط را بگيريد. از طرح هاي برجسته و خاص كمك بگيريد تا فضايي گرم و دلنشين ايجاد شود.

هنگام انتخاب و نصب كاشي به اين چند نكته دقت كنيد:

  1. بهتر است رنگ هاي تيره را در كل محيط به كار نبريد، بلكه بخشي از فضا را به شكل خطوط عمودي يا افقي كاشي كنيد. زيرا اين كاشي ها لكه هاي آب را نشان مي‌دهند.
  2. هنگام انتخاب كاشي، يك كاشي را به عنوان نمونه كنار شير آلات، پرده حمام، سنگ روشويي و وان قرار دهيد تا تركيب رنگ آن ها را به خوبي مشاهده كنيد.
  3. مي‌توانيد به جاي كاشي از سراميك ديواري استفاده و ديوارپوش را با كف ست كنيد.

رنگ هاي نا محدودي براي به كار بردن در دكوراسيون داخلي وجود دارد كه با توجه به سليقه و سبك مورد علاقه خود، مي‌توانيد چهارچوب ها را بشكنيد و هر يك از آن ها را انتخاب كنيد. نظرات خود را با ما در ميان گذاريد.


برچسب: خريد آپارتمان در تهران، اجاره آپارتمان در تهران، دلتا، املاك دلتا، مجله دلتا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۵۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :