دكوراسيون دلتا

خريد آپارتمان در مناطق 19 و 20 با بهترين شرايط

براي آگاهي از اطلاعات ملكي مناطق 19 و 20 تهران با اين گزارش همراه باشيد.
رهن كامل آپارتمان در منطقه 4 تهران

وب سايت ملكي دلتا اولين وب سايت جهاني در عرصه ملك است كه ساليان متمادي در زمينه خريد و فروش آپارتمان و انواع ملك‌هاي ديگر تجربه اندوزي كرده و اكنون اين تجربه را در اختيار تمامي ايرانيان در هر استان و شهري قرار داده تا با انتخابي درست و آگاهانه بتوانند بهترين خانه را براي خانواده خود خريداري كنند.

اگر شما نيز جزو آن دسته از افرادي هستيد كه قصد خريد آپارتمان يا خريد و فروش هر نوع ملك و زميني با هر نوع كاربري را داريد با اعتماد و اتكا به اين سايت جهاني به راحتي مي‌توانيد خريد و فروشي موفقيت آميز را تجربه كنيد و در كمترين زمان به خانه دلخواه خود دسترسي پيدا كنيد.

از اين رو همواره در سري گزارش‌هاي مجله پيام دلتا سعي كرده‌ايم تا با در اختيار گذاشتن اطلاعات مختصري از مناطق مختلف شهر تهران و شهرستان‌هاي ايران در وهله اول شما را با شرايط خريد در اين مناطق و شهرها آشنا كرده و سپس بهترين ملك‌ها از لحاظ مالي، امكانات رفاهي، موقعيت جغرافيايي، دسترسي‌هاي ويژه محلي و… به شما معرفي كنيم.

طبق روال گزارش‌ هاي روزهاي پيشين امروز با هم به بررسي مناطق 19 و 20 پايتخت خواهيم پرداخت.

منطقه 19 در قسمت جنوب غربي و منطقه 20 در بخش جنوبي شهر تهران واقع شده‌اند، كه از محلات مهم آن‌ها مي‌توان به محلاتي همچون خاني آباد، اسفندياري، نعمت آباد، شكوفه شمالي و جنوبي اشاره كرد.

همچنين منطقه 20 به لحاظ وسايل نقليه عمومي همچون مترو از دو ايستگاه به نام‌هاي ايستگاه مترو جوانمرد قصاب و ايستگاه شهر ري و منطقه 19 داراي ايستگاه‌هاي شهرك شريعتي، عبدل آباد، نعمت آباد و ايستگاه متروي آزادگان برخوردار است و به همين علت خريد آپارتمان در محلات اين دو منطقه به لحاظ دسترسي راحت مي تواند كار عاقلانه‌اي به حساب آيد.

براي ديدن ملك‌هاي اين مناطق در ايــــــنجـــــــــا كليك كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۴:۳۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :