دكوراسيون دلتا

آپارتمان‎هايي كه زير 300 ميليون تومان مي‎توانيد بخريد!!

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره املاك 300 ميليوني پايتخت با اين گزارش همراه باشيد.
آپارتمان‎هايي كه زير 300 ميليون تومان

اين روزها و با شرايط نه چندان مناسب در بازار مسكن، خريد آپارتمان زير 150ميليون تومان در تهران بيشتر شبيه يك رويا است. آيا با 300 ميليون مي توان خانه خريد؟ گستردگي مناطق تهران باعث شده است كه در هر منطقه اي بسته به نوع نياز و شرايط مالي خانواده ها آپارتمان هاي مناسب براي خريد پيدا شود. مناطق 9 و 10 تهران جز آن دسته از مناطقي هستند كه با مبلغ 300 ميليون تومان مي‎شود براي خريد آپارتمان در آن اقدام كرد.

به گزارش مجله پيام دلتا ، منطقه 10با 817 هكتار مساحت، كوچك‎ترين منطقه شهرداري تهران بعد از منطقه هفده محسوب شده و داراي  سه ناحيه و 10 شورا ياري است. شاخص‎ترين محلات اين منطقه عبارتند از: سلسبيل، بريانك ، حسام الدين و قصرالدشت.

جمعيت منطقه در حدود 320 هزار نفر و با تراكم ناخالص جمعيتي حدود  420نفر در هر هكتار بوده كه از اين حيث، از پرتراكم‎ترين مناطق شهر تهران در بين مناطق 22 گانه محسوب و جمعيت آن چهار برابر حد استاندارد و دو برابر ميانگين تراكم در شهر تهران است. در حدود يكصد هزار خانوار در اين منطقه زندگي مي‎كنند.

اين منطقه به لحاظ موقعيت جغرافيايي از شمال به خيابان آزادي، از جنوب به خيابان قزوين، از شرق به بزرگراه شهيد نواب صفوي و از غرب به خيابان شهيدان منتهي مي‎شود. منطقه 10، در بخش غربي شهر تهران واقع شده و با مناطق 2 (شمال)، 9 (غرب)، 17 (جنوب)و 11 (شرق ) همجوار است و از 27 بوستان با وسعتي بيش از بيست هكتار برخوردار است.

اين منطقه با داشتن 27 بوستان فضاي مناسبي را براي تفريح ساكنين بوجود آورده است و براي خريد آپارتمان در تهران محل مناسبي را بوجود آورده است. سرانه فضاي سبز 3/2 متر مربع مي‎باشد، يعني براي 9800 نفر يك پارك و به عبارتي در هر 25 هكتار يك بوستان وجود دارد و مساحت كل فضاي سبز منطقه 000/640 متر مربع است. شاخص‎ترين پارك منطقه «پارك هزار شهيد» واقع در خيابان شهيد برادران عرب و بوستان تهراني واقع در خيابان قزوين بعد از دو راهي قپان است.

همچنين موزه حيات وحش هفت چنار واقع در ميدان بريانك، يكي ديگر از امكانات تفريحي اين منطقه به شمار مي‎رود كه مي‎تواند دليل خوبي براي خريد آپارتمان در تهران باشد.

براي جستجوي ملك و مشاهده‌ي املاك موجود در اين منطقه ايـــنجــــا كليك كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۹:۵۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :