دكوراسيون دلتا

خريد آپارتمان در سهروردي شمالي

اين خيابان‎ در كنار رشد و توسعه شهري، حال و هواي قديمي خود را حفظ كرده‎ و به يكي از مناطق بسيار خوب براي زندگي تبديل شده ‎است.
خريد آپارتمان در سهروردي شمالي

تهران داراي محله‎ها و خيابان‎هاي اصيل و قديمي است كه به رغم تمام ازدحام موجود در اين شهر هنوز هم فرصت زندگي آرام و دلپذير را براي ساكنين خود حفظ كرده است. يكي از اين خيابان‎هاي اصيل پايتخت خيابان سهروردي است.

موقعيت جغرافيايي و دسترسي ها

به گزارش مجله پيام دلتا، اين خيابان كه به دو بخش سهروردي شمالي و جنوبي تقسيم شده؛ يكي از خيابان‎هاي منطقه 7 تهران است، كه به اسم شهاب الدين سهروردي فيلسوفِ معروف ايراني نامگذاري شده است.

خيابان سهروردي به لحاظ گستردگي شهري از پل سيد خندان آغاز و به خيابان بهار شيراز منتهي مي‎شود و در طول مسير خود از خيابان‎ها و محله‎هاي بسيار زيبايي عبور مي‎كند كه مي‎توانند انتخاب مناسبي براي خريد آپارتمان در تهران محسوب شوند.

همان‎طور كه مي‎دانيد اين خيابان در محدوده‎ي طرح ترافيك واقع شده، اما قسمت شمالي آن كه به اسم سهروردي شمالي نامگذاري شده از اين قاعده مستثنا بوده و اهالي ساكن در اين محدوده تنها ملزم به رعايت قوانين مربوط به طرح زوج و فرد هستند.

همچنين با افتتاح خط متروي سهروردي مشكل تردد در اين ناحيه به كلي برطرف شده و اهالي محل به راحتي با استفاده از اين مترو مي‎توانند به ساير مناطق شهر دسترسي داشته باشند. ايستگاه متروي سهرودي و ايستگاه متروي شهيد قدوسي در اين محله قرار دارد و ايستگاه متروي مصلي و ايستگاه متروي شهيد بهشتي و ايستگاه متروي مفتح و ايستگاه متروي هفت تير در نزديكي اين محله واقع شده است.

اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه زندگي در محله‎هاي قديمي را دوست داريد مي‎توانيد با خريد آپارتمان در سهروردي شمالي اين حس را تجربه كنيد. همچنين اين خيابان اصيل با تنوع بافت ساخت و سازي كه دارد توانسته است رضايت ساكنيني را كه زندگي در آپارتمان‎هاي لوكس و زيبا را دارند نيز تامين كند.

فضاي سبز و امكانات تفريحي

وجود پارك‎ها و منابع غني فضاي سبز طبيعي موجود در اين محله نيز يكي ديگر از ويژگي‎هاي مثبت آن به شمار مي‎آيد. در اين محدوده علاوه بر پارك‎هاي درون محله‎اي، پارك‎هاي بزرگي همچون بوستان انديشه وجود دارد كه در حد فاصل خيابان شريعتي و سهرودي واقع شده است؛ بنابراين براي بهرمندي اهالي منطقه از فضاي سبز و محيطي شاداب هيچ محدوديتي وجود ندارد.

با تمام اين اوصاف خيابان سهروردي يكي از خيابان‎هايي است كه با داشتن تمام ويژگي هاي ياد شده محيط خوبي را براي خريد يا رهن و اجاره آپارتمان به وجود آورده است و با خريد آپارتمان در سهروردي شمالي مي‎توان از امكانات موجود محلي ذكر شده استفاده كرد.

براي ديدن املاك بيشتر در سهروردي شمالي ايــــنجـــا كليك كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۰:۳۳ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :