دكوراسيون دلتا

خريد آپارتمان در مرزداران ؛ انتخابي متفاوت براي خانه دارشدن!

اگر به دنبال زندگي در محله‎اي خوش ساخت هستيد، مي‎توانيد براي خريد خانه به بلوار مرزداران بينديشيد.
خريد آپارتمان در مرزداران

مرزداران داراي خيابان‌هاي پهن و آپارتمان‌هاي نوساز است. اين محله فاقد ايستگاه مترو است ولي براي جابه‌جايي در شهر مي‌توان از وسيله‌هاي نقليه عمومي مثل اتوبوس‌هاي  BRT  و تاكسي‌هاي موجود در ابتداي بلوار مرزداران استفاده كرد.

همان‌طور كه مي‎دانيد اين محله در منطقه 2 پايتخت واقع شده و با گستردگي جغرافيايي خود توانسته نقطه اتصال بين دو بزرگراه شيخ فيض الله نوري و اشرفي اصفهاني باشد.

اين بلوار در ابتدا با نام شكوفه‎هاي انقلاب نامگذاري و افتتاح شده بود كه پس از مدتي به نام جديد خود يعني بلوار مرزداران تغيير يافت. از خيابان‎هاي مهم اين بلوار كه بستر زندگي مناسب را براي بسياري از افراد فراهم كرده‎اند، مي‎توان به خيابان‎هاي اصلي همچون دانش (آريافر)، سرسبز، سپهر، اطاعتي، فرشتگان، لاله و ناهيد اشاره كرد.

بافت منطقه:

خريد خانه در مرزداران به علت تعدد آپارتمان‎هاي نوساز كار راحتي به نظر مي‎رسد. زيرا در اين بلوار 3.5 كيلومتري، ساخت و سازهاي اصولي در كنار املاك قديمي خودنمايي مي‎كنند و با داشتن امكانات به روز، مي‎توانند شما را در خريد و داشتن آپارتماني لوكس و زيبا كمك كنند.

همان گونه كه قبلاً نيز اشاره شد، خريد آپارتمان در مرزداران به علت وجود امكانات و ويژگي‎هاي خاص اين منطقه طرفداران بي‎شماري دارد. يكي از مراكز مهمي كه در اين منطقه خود نمايي مي‎كند و به گونه‎اي شناسنامه‎ي اين محدوده به حساب مي‎آيد، وجود شهرك آزمايش اداره مركزي راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ است كه در انتهاي شرقي اين بلوار قرار دارد.

مراكز آموزشي:

وجود مدارسي مانند مدرسه 9 دي، ميزان، مفيد، فرزانگان و معين در مرزداران و در سراسر منطقه 2 تهران دغدغه‎ي خانواده‎هاي ساكن در اين محدوده را از لحاظ وجود مراكز علمي و آموزشي مناسب براي تعليم و تربيت كودكان مرتفع كرده است.

مراكز خريد

  • مركز خريد پرديسان
  • مجتمع تجاري الوند
  • فروشگاه‌ها و هايپر ماركت‌هاي محلي
  • بازار ميوه و تره بار مرزداران

مراكز درماني

  • درمانگاه ثامن الحجج
  • داروخانه‌هاي مجهز و متعدد

مراكز تفريحي و ورزشي

  • پارك پرديسان
  • آسياب كهك (مكاني تاريخي و آسيابي قديمي)
  • باشگاه ورزشي پينت بال

براي جستجوي ملك و مشاهده‌ي آپارتمان‌هاي موجود در اين منطقه ايـــنجــــا كليك كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۳:۲۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :