دكوراسيون دلتا

خريد آپارتمان در اميريه ؛ قيمتي مناسب با دسترسي خوب

كوچه‌هاي اميريه براي اهالي اين محله قديمي پر از خاطرات است، خانه‌هايي قديمي و زيبا كه روح شهر را زنده نگه مي‌دارند.
خريد آپارتمان در اميريه

خريد آپارتمان در اميريه را از سايت دلتا بخواهيد.

آيا تاكنون به خريد آپارتمان در اميريه فكر كرده‌ايد؟ پاسخ شما هر آنچه كه باشد نياز به اطلاعات داريد، اطلاعاتي كه بتواند شما را در شناخت دقيق اين محله راهنمايي كند و بهترين نتيجه را براي شما به ارمغان بياورد.

موقعيت جغرافيايي

براي خريد آپارتمان در اميريه تهران ابتدا بايد درباره نقشه محله اميريه و منطقه‎ي آن آگاهي پيدا كنيد. اميريه تهران در منطقه 11 و 12 اين شهر واقع شده و جزو بخش‎هاي مركزي پايتخت به حساب مي‎آيد و تشكيل محلات قديمي اين دو منطقه سابقه ديرينه‎اي دارند.

منطقه 11 پايتخت داراي بافت قديمي و سنتي است كه با مساحتي بسيار وسيع با 4 ناحيه و 17 محله در قلب تهران واقع شده است. اين منطقه از شمال به ميدان انقلاب و خيابان آزادي، از شرق به خيابان‎هاي وحدت اسلامي و حافظ، از جنوب به ميدان راه آهن و خيابان شوش و از غرب به خيابان‎هاي شهيد نواب صفوي، شهيد ابراهيمي و ميدان حق شناس محدود مي‎شود.

منطقه 12 نيز همچون منطقه 11 به علت داشتن مراكز علمي، نظامي و سياسي بي‌شماري در حوزه‌ي خود جزو مراكز مهم براي خريد آپارتمان در اين شهر محسوب مي‎شود و خريد آپارتمان در آن مي‎تواند اقدامي خوب و موثري به حساب آيد.

اين منطقه از سمت شمال به خيابان انقلاب، از سمت جنوب به خيابان شوش از سمت شرق به خيابان 17 شهريور و از سمت غرب به خيابان‌هاي حافظ و وحدت اسلامي منتهي مي‌شود.

اميريه كجا است؟

محله اميريه در جنوب شهر تهران واقع شده است. اين محله از شمال به محله منيريه و از جنوب به محله فروزش و قلمستان منتهي مي‌شود.

دسترسي هاي شهري

محله  اميريه داراي ايستگاه تاكسي و خط اتوبوس BRT خيابان وليعصر است. همچنين از نزديك ترين ايستگاه‌هاي مترو به اين محله مي‌توان از ايستگاه مترو منيريه نام برد.

ويژگي‌هاي محله اميريه

از بناهاي قديمي و مهم اين محله قديمي مي‌توان به باغ اميريه، عبادتگاه شاه ورهرام ايزد زرتشتيان در خيابان ژيان، مركز ناشنوايان سماء، مسجد ولي الله اعظم (سنگلجي)، خيابان فرهنگ كه از راسته‌هاي قديمي اين محله است، گرمابه انصاري، سرپل اميربهادر، مهديه تهران و خانه هاي قديمي آن اشاره كرد.

همچنين از ويژگي­‎هاي فرهنگي مهم اين منطقه نيز مي‌توان به سراي محله اميريه اشاره كرد كه با برگزاري كلاس‎ها و دوره‎هاي مهم فرهنگي، علمي و هنري نقش مهمي را در پيشبرد مسائل فرهنگي منطقه برعهده دارد.

براي جستجوي ملك و مشاهده آپارتمان‌هاي موجود در اين منطقه ايـــنجـــا كليك كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۸:۵۱ توسط:مجله دلتا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :