امیر مسعودی
درج آگهی رایگان جدید

قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
شرکت سمپاشی
دكوراسيون دلتا دكوراسيون دلتا .

دكوراسيون دلتا

تزيين ديوار خانه با ايده هاي جذاب

گاهي  در فضاي خانه با وجود چينش مناسب تمام اثاثيه‌ها، هنوز احساس مي‌كنيد كه  چيزي كم است؟ آيا خانه‌‌اي بزرگ با ديوارهاي وسيع داريد كه هيچ‌چيز آن را  پر نمي‌كند؟ آيا براي انتخاب نوع و اندازهٔ دكور مناسب براي ديوارهايتان  دچار سردرگمي شده‌ايد؟

دكوراسيون ديوار

چگونه ديوارهاي خانه را مثل حرفه‌اي‌ها بياراييم؟

براي  داشتن ديوار زيبا پيش از هر چيز، به ديوار مورد نظر نگاه كنيد و تصميم  بگيريد اثر هنري را در چه اندازه‌اي انتخاب كنيد. راه‌هاي مختلفي براي  اندازه‌گيري وجود دارد. در اين مطلب از مجله دلتا نكاتي در رابطه با دكوراسيون ديوار مطرح مي‌كنيم

براي نصب تابلو بالاي مبل، تخت يا ميز چه كنيم؟

دنبال تابلو (يا مجموعه چندتايي) باشيد كه هم‌اندازه‌ يا كوچك‌تر از مبلمان موردنظر باشد. از انتخاب تابلوهايي بلندتر از مبلمان‌تان پرهيز كنيد؛ چون چندان خوشايند نخواهد بود.

اگر ديوار خيلي بزرگ داشتيم چه كنيم؟

آثار  هنري بزرگ بسيار گران است. حتي حمل‌ونقل آن‌ها نيز مي‌تواند مشكل‌ساز  باشد. در عوض، با انتخاب آثار كوچك‌تر مي‌توانيد آنها را در چند رديف  به‌صورت كلاژ روي ديوار نصب كنيد. با اين كار دكوراسيون ديواري امروزي  خواهيد داشت.

تابلوها را طبق يك الگوي  چندتايي و به‌صورت دو لت يا سه لت به ديوار نصب كنيد. فراموش نكنيد كه بين  هر تابلو حدود ۵ سانتي‌متر فاصله بگذاريد. اگر ديوار بزرگ‌تري داريد،  مي‌توانيد اين فاصله را بيشتر كنيد. فقط فراموش نكنيد كه همه تابلوها را  به‌صورت يك‌پارچه فاصله‌گذاري كنيد.

تابلو ديواري

گزينه  ديگر براي دكوراسيون ديوار استفاده از ديوارنماهاي قابل‌جابه‌جايي است. با  استفاده از اين ديوارنماها، مي‌توانيد يك نقطه كانوني هيجان‌انگيز به‌دست  آوريد.

نكته آخر، براي دكوراسيون ديوار بزرگ اين است كه به‌دنبال يك اثر پرطراوت و قدرتمند باشيد.

چگونه تابلوها را به ديوار آويزان كنيم؟

نكتهٔ  بعدي درباره فاصله اثر هنري از زمين است. ارتفاع تابلو مسئله‌اي است كه در  اكثر مواقع ‌اشتباه انتخاب مي‌شود. قاعده عمومي اين است كه تابلو را در خط  ديد (sight line) بياويزيد تا براي تماشاي آن زيادي به بالا يا پايين نگاه  نكنيد. طبق اين قاعده، فاصله مركز تابلو تا زمين چيزي حدود يك متر و نيم  خواهد بود.

اگر تابلو را بالاي يك مبل  يا ميز نصب كرده‌ايد چطور؟ براي دكوراسيون ديوار در چنين حالتي، قسمت پايين  تابلو را با فاصلهٔ ۱۵ تا ۲۰ سانتي‌متري از اثاثيه به ديوار نصب كنيد.

زماني  كه نقطه‌اي خاص از ديوار را براي نصب تابلو مد نظر قرار داديد، با استفاده  از چسب كاغذي، دورتادور تابلوي فرضي را روي ديوار علامت‌گذاري كنيد. حالا  مي‌توانيد محل قرارگيري تابلو را راحت‌تر مجسم كنيد. كمي به عقب برويد و  ببينيد آيا محل قرارگيري تابلوي فرضي روي ديوار مناسب است يا خير.  كمي خلاقيت به‌خرج دهيد؛ ممكن است به‌دليل وجود گلدان يا صندلي در گوشه  اتاق، بخواهيد تابلو را كمي خارج از مركز قرار دهيد تا از پوشيده ماندن  بخشي از اثر هنري در پشت وسايل جلوگيري كنيد.

راه‌هاي  مختلفي براي نصب وسايل دكوري روي ديوار وجود دارد كه بسته به وزن تابلو،  مي‌توانيد بدون سوراخ كردن ديوار و با استفاده از چسب خميري، تابلو را به  ديوار نصب كنيد.

تزيين ديوار

ايده‌هاي براي دكوراسيون ديوار

تابلوهاي  مناسب براي دكوراسيون ديوار در اندازه‌ها و شكل‌هاي مختلف موجود است؛  تابلوهايي به‌شكل سنتي، سبك، بدون قاب، كلاژ اشياء، مجسمه‌هاي فلزي ديواري  و… . از اين نمونه‌ها براي گرفتن ايده كمك بگيريد:

  • مجسمه و دكورهاي فلزي
  • پنل‌هاي ديواري
  • نمايش متقارن تابلوها به‌شيوه‌ گالري‌ها
  • دكوراسيون ديوار به‌سبك خلاقانه و بديع
  • تابلوهاي رنگي شلوغ و زنده

حالا  شما نيز مثل يك فرد حرفه‌اي براي انتخاب تابلو مناسب و دكوراسيون ديوار  خانه‌تان آماده هستيد. ديوارهاي سفيد و بي‌روح خانه را با تابلوهاي بزرگ،  رنگارنگ يا بافت‌دار زنده كنيد و از محيط جديدتان لذت ببريد.

تابلو فرش

همچنين بخوانيد:

ايده‌هايي براي ديزاين مبل‌ها 

ايده‌هايي براي طراحي ديوار آشپزخانه 

ديوار پشت مبل را چگونه تزيين كنيم؟ 

ايده‌هايي براي ايجاد ديوار گالري در خانه 

چگونه از تابلوهاي بزرگ ديواري در دكوراسيون استفاده كنيم؟ 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۱:۱۲ توسط:مجله دلتا موضوع:

۷ وسيله كه اتاق خواب شما كم دارد!

اتاق‌خواب در عين پرداختن به نيازهاي جسمي و رفع خستگي‌ها بايد از لحاظ روحي و ذهني نيز انسان را از خستگي خارج كند.
وسايل اتاق خواب

اتاق خواب

در ديد اكثر ما در نگاه اول اتاق‌خواب محدود به تخت‌خواب و كمد مي‌شود، اما شايد جزييات ريزي كنار اين دو عنصر اصلي و اوليه قرار مي‌گيرد كه نقش بيشتري در جلوه و زيبايي بصري دكوراسيون داخلي اتاق خواب داشته باشد، جزيياتي كه تاثيرگذاري آنها در برخي موارد بيشتر از داشتن يك تخت‌خواب نرم مي‌تواند در آرامش‌پذيري ما موثر باشد. با اين نوشتار از مجله دلتا همراه باشيد تا با هم به بررسي برخي از وسايل اتاق خواب ساده اما كاربردي بپردازيم.

آباژور

يك آباژور منحصر به فرد همان چيزي است كه در نگاه اول شما را جذب مي‌كند. اين آباژور حتي اگر در تركيب رنگي با ديگر عناصر اتاق نباشد به عنوان يك عنصر جذاب و منحصر به فرد مي‌تواند عمل كند. آباژور زيبا و جذاب از آن عناصر ويژه‌اي است كه نياز نيست فقط در زمان كاربرد حضورشان مفيد باشد. حتي زماني كه خاموش است و كاربردي ندارد مي‌تواند جذاب باشد و تاثير خود را در محيط ايجاد كند.

اباژور اتاق خواب

آينه

آينه الزاما نبايد با يك كنسول همراه باشد. خودتان را از قيد و بندهاي قوانين طراحي دكوراسيون رها كنيد. آنچه كه  بيشتر از همه براي شما با اهميت است حس فردي و دروني نسبت به وسايل اتاق خواب است. البته اين موضوع را نبايد ناديده گرفت كه هنجارشكني‌ها هم بايد روي قاعده و قانون باشند. به سادگي ديوار مقابل تخت را با يك آينه شيك و منحصربه‌فرد پر كنيد.

وسيله اتاق خواب

كتابخانه

كتابخانه‌ يكي ديگر از همان عنصرهاي دوست داشتني است كه كاربردي بيشتر از يك اكسسوري نظم دهنده دارد. مي‌توانيد اين طبقات را با كتاب‌هاي رنگارنگ يا حتي مجلات روزمره و لوازم دكوري جذاب كنيد. قطعا داشتن يك كتابخانه جذاب شما را بيشتر براي مطالعه ترغيب مي‌كند.

تابلو

تاثير چشم‌گير تابلو‌ها را در فضاي اتاق‌خواب جدي بگيريد. اين تابلوها مي‌تواند اثر هنري، منظره‌اي روح‌نواز يا حتي لحظات دوست‌داشتني و خصوصي شما باشند. حتي مي‌توانيد از قاب عكس‌هاي زيبا استفاده كنيد كه پس زمينه آن‌ها قابل تعويض است و هر از گاهي عكس پس‌زمينه را عوض كنيد و به سادگي يك تغيير دكوراسيون جذاب و بي‌دغدغه و مقرون به صرفه داشته باشيد.

اتاق خواب

پاف

پوف‌هاي جذاب همان دوست داشتني‌هاي خارق العاده‌اند كه به سادگي مي‌توانند با روح و روان ما بازي كنند. يكي از آن‌ها را تهيه كنيد و در اتاق خواب قرار دهيد و مطمئن باشيد كه همه شيفته‌اش مي‌شوند.

دكور اتاق خواب

فرش

از فرش غافل نشويد. فرش‌ عنصر كاربردي در فضا است كه مي‌تواند فضا را منحصربه‌فرد كند. حتي اگر فرش شما ابعاد كوچكي دارد بايد روي طرح و كيفيت آن تمركز كنيد. فرش مي‌تواند نقطه كانوني اتاق‌خواب و در زيبايي بصري اتاق‌خواب تاثير به‌سزايي داشته باشد.

سبد

اگر از آن دسته افراد پر مشغله هستيد كه فرصت شست و شو و اتو كشي لباس را نداريد و اين پروسه خطير را به آخر هفته‌ها موكول مي‌كنيد براي لباس‌هاي خود سبدي تهيه كنيد و در كمد قرار دهيد. طبقه‌بندي و نظم‌دهي كمدها به اندازه خود فضاي داخلي اتاق بااهميت است و در آرامش فكري  بسيار موثر خواهد بود.

دكوراسيون اتاق خواب

 

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر نوشتار “دكوراسيون اتاق خواب بي نقص!” را بخوانيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۱:۰۱ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون پذيرايي بزرگ؛ ايده هاي كاربردي و ساده

براي طراحي دكوراسيون پذيرايي بزرگ مي‌توانيد به سليقه شخصي، استفاده از قفسه‌هاي دكوري، تغيير مبلمان، انتخاب لوستر مناسب و ... رجوع كنيد.
دكوراسيون پذيرايي بزرگ

حتما تا به حال شنيده ايد كه مي‌گويند هر چه فضا بزرگتر باشد دردسر چيدمان و دكوراسيون آن سخت‌تر است؟! اكنون مي‌خواهيم اشتباه بودن اين نظر را اثبات كنيم. در اين مطلب از مجله دلتا ما نيز به سراغ بررسي ايده‌ها و نكات كارآمد در  مورد  دكوراسيون پذيرايي بزرگ مي‌رويم.

دكوراسيون و طراحي داخلي در صورت اجرا به روش درست و اصولي كاري دلنشين و دوست داشتني خواهد بود. چيدمان منزل بر خلاف تصور عده‌اي، نياز به تخصص و مطالعه دارد و بايد با دانستن نكات و رعايت اصول انجام شود. در غير اين صورت نتيجه‌اي نامناسب  خواهد داشت. در صورت داشتن فضايي بزرگ، امكان پياده كردن طرح‌هاي بسياري را بدون محدوديت در اختيار خواهيد داشت. اما فراموش نكنيد بزرگي فضا به آن معنا نيست كه با شلوغ كردن آن نوعي اغتشاش بصري در فضا ايجاد كنيد. بلكه محيط بايد تعادل را در بهترين حالت خود داشته تا طراحي دكوراسيوني هال و پذيرايي شما زيبا باشد.

دكوراسيون پذيرايي

تزيين پذيرايي بزرگ با تصاوير خانوادگي

يكي از بهترين و دوست داشتني‌ترين ايده‌ها در خصوص دكوراسيون پذيرايي بزرگ استفاده از تصاوير خانوادگي و آلبوم هايتان است. اين ايده به جز پر كردن ديواره‌هاي خالي باعث مي‌شود فضا صميمي‌تر و گرم‌تر به نظر برسد.

همه افراد علاقه‌ زيادي به تماشاي عكس و يادآوري خاطرات گذشته دارند بنابراين اين ايده نوعي سرگرمي به حساب آمده و سبب گذراندن وقت افراد مي‌شود. براي اجراي آن كافي است عكس‌هاي مورد علاقه‌ خود را قاب گرفته و در جاي مناسب به كار بريد. مي‌توانيد بسته به سليقه و خلاقيت خود در مورد ابعاد عكس‌ها تصميم گيري كرده و از اندازه‌هاي مختلف بهره بريد. نكته‌ي مهم استفاده از عكس‌ها در جاي مناسب است كه بايد تناسب و تعادل محيط را بهبود بخشد.

استفاده از قفسه براي دكوراسيون پذيرايي بزرگ

نصب قفسه در فضا را هيچ گاه فراموش نكنيد. قفسه علاوه بر پر كردن ديوار‌هاي خالي ، تناسبات بصري محيط را بهبود مي‌بخشد. از طرفي نصب قفسه هزينه‌ چنداني برايتان نداشته و اجراي راحتي نيز دارد.

دكوري‌هاي مورد استفاده روي قفسه‌ها نيز اهميت ويژه‌اي دارند. سعي كنيد از وسايلي استفاده كنيد كه بر زيبايي فضايتان بيفزايد و يا سبك و سياقي را كه به دنبال آن هستيد در انتخاب وسايل خود رعايت كنيد. درحقيقت قفسه جايگزين بوفه‌هاي سنتي در سبك مدرن است و طرفداران بسياري نسبت به بوفه پيدا كرده است.

دكوراسيون پذيرايي

استفاده از مبلمان مناسب براي دكوراسيون پذيرايي بزرگ

‌مي‌توان گفت كه مبل، قلب فضاي پذيرايي است يا به عبارتي نقطه‌ي كانوني اين فضا به حساب مي‌آيد؛ بنابراين انتخاب مبلمان به عنوان چشم گيرترين عنصر پذيرايي بايد با وسواس بيشتري انجام شود. با توجه به سبك طراحي داخلي و سليقه‌ خود نسبت به انتخاب مدل مبلمان‎تان اقدام كنيد.

 نكته‌ي مهم رنگ مبلمان شما است كه بايد در هماهنگي و يا ارتقا كيفيت محيط باشد.شايان ذكر است كه راحتي مبلمان مهم‌ترين ويژگي آن است، بنابراين راحتي را هيچ گاه فداي زيبايي نكنيد.

دكوراسيون داخلي

انتخاب درست لوستر براي دكوراسيون پذيرايي بزرگ

لوستر نيز جزيي از نقاط كانوني فضاي پذيرايي به حساب مي آيد و بايد در انتخاب آن نهايت دقت را به خرج دهيد. به لطف طراحان و توليدكنندگان طيف گسترده‌اي از طرح‌ها و سبك‌ها در رنگ‌هاي مختلف در بازار عرضه شده است كه مي‌توانيد با توجه به سبك دكوراسيون داخلي فضاي پذيرايي خود دست به انتخاب بزنيد.

لوستر پذيرايي

استفاده از گياهان سبز براي دكوراسيون پذيرايي

گياهان سبز به جز پر كردن فضا باعث تزريق شادابي و نشاط به محيط زندگي شما مي‌شود؛ بنابراين مي‌توان ويژگي مثبت آن‌ها را نحوه‌ تاثير گذاري بر روحيه ساكنان دانست. با توجه به زندگي آپارتماني اين روز‌ها مي‌توان خلا فضاي سبز رو به طور كامل در خانه‌ها احساس كرد. در اين صورت استفاده از گياهان سبز را نه فقط به دليل زيبايي بلكه مي‌توان به سبب ضرورت به كارگيري شان يك الزام دانست. نوع و نحوه‌ آراستگي گياه سبز نيز مي‌تواند بر ارتقاي كيفي فضا تاثير گذار باشد. مكان قرارگيري اين گياهان نيز از ديگر نكاتي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

دكوراسيون داخلي

 استفاده از پارتيشن در دكوراسيون پذيرايي بزرگ

اگر فضاي پذيرايي تان بزرگ بوده و نياز به بخش بندي براي هويت بخشي بهتر به آن داريد، مي‌توانيد از پارتيشن‌هايي مانند پاراوان براي رسيدن به اين هدف بهره بگيريد. امروزه پارتيشن‌ها دنيايي از رنگ و طرح‌ها را داراست بنابراين مي‌توانيد اطمينان داشته باشيد كه با توجه به هر سليقه و سبكي كه داريد نمونه‌ مورد نظر خود را خواهيد يافت. البته اگر نمونه‌ي بسيار خاصي مد نظرتان است مي‌توانيد آن پارتيشن را سفارش دهيد تا به طور اختصاصي برايتان توليد كنند.

دكوراسيون داخلي

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۹:۴۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

ست كردن رنگ پرده با مبلمان

اتاق نشيمن يكي از اتاق‌هاي مهم خانه است. اعضاي خانواده در اتاق نشيمن دور هم جمع مي‌شوند و گفتگو مي‌كنند و و از صحبت هاي يكديگر استفاده مي كنند.
ست مبل با پرده

براي اينكه اتاق نشيمن خانه شما دلنشين و دكوراسيوني متوازن داشته باشد، بايد از نحوه انتخاب ست مبل با پرده آگاهي كامل داشته باشيد. هم پرده و هم مبل، دو وسيله بزرگ دراتاق نشيمن و ديگر اتاق‌هاي خانه اند و رنگ و طرح آن‌ها تاثير بسيار مهم و تعيين كننده‌اي بر كليت فضاي خانه شما دارد. ما در اين بخش از مجله دلتا با توجه به رنگ‌هاي احتمالي و پرطرفدار مبل، چند مثال ست مبل با پرده را مطرح مي‌كنيم.

ست كردن پرده با مبل قرمز

هر رنگ غالبي، زيرطيف‌هاي رنگي خودش را دارد. قرمز هم همين‌طور است. اگر مبل قرمز داريد، بهتر است كه ديوارهاي اتاق شما سفيد نباشند. در عوض ديوارها را به رنگ عاجي يا يك رنگ خنثي خيلي روشن رنگ آميزي كنيد تا با رنگ قرمز مبل به توازن برسند.

رنگ پرده‌ها را نيز دقيقا با توناژ و طيف رنگي مبل هماهنگ كرده و رنگ قرمز پرده را مشابه قرمزي مبلتان انتخاب كنيد. اگر قرمزي پرده‌ها كمي نارنجي‌تر يا زرد‌تر از رنگ قرمز مبلتان بشود، ست مبل با پرده اتاق شما متوازن نخواهد شد. همين‌طور اگر قرمزي پرده كمي صورتي‌تر يا قرمز‌تر از قرمزي مبلتان بشود، باز هم به مشكل برخواهيد خورد.

اگر دلتان نمي‌خواهد كه اتاق بيش از حد قرمز شود، مي‌توانيد از رنگ‌هاي خنثي براي پرده‌ها استفاده كنيد. استفاده از رنگ‌هاي خنثي براي تمام ست‌ها، در تمام زمينه‌ها جواب مي‌دهد!

طيف رنگي

مبل طوسي و پرده مناسب براي آن

رنگ طوسي هم يكي از پرطرفدار‌ترين رنگ‌ها براي مبلمان است. مي‌توانيد مبل طوسي را با پرده‌هاي نوك مدادي يا مشكي ست كنيد.

مبل طوسي همچنين با پرده‌هاي آبي و طوسي بسيار روشن هم ست مي‌شود و فضا را به تعادل و زيبايي مي‌رساند. استفاده از كفپوش‌هاي طرح چوب، سردي رنگ طوسي را مي‌گيرد و فضا را صميمي و گرم جلوه مي‌دهد. يادتان باشد در استفاده از مبل و پرده طوسي ديوارها را خيلي سفيد نكنيد تا توازن فضا به هم نريزد. در عوض مي‌توانيد از رنگ‌هاي طوسي روشن يا انواع كرم‌ها استفاده كنيد.

در استفاده از رنگ طوسي براي ست مبل با پرده، اگر مي‌خواهيد كمي رنگ به فضا اضافه شود، مي‌توانيد اندكي رنگ ياسي به فضا اضافه كنيد. كوسن‌ها، شال مبل، پرده، و ديگر لوازم تزييني مي‌توانند مقدار بسيار كمي از رنگ ياسي داشته باشند تا فضا رنگين‌تر شود.

رنگ‌هاي ديگري هم وجود دارد كه مي‌توانند به فضاي طوسي رنگ و روح دهند، مثل زرد و قرمز؛ ولي هيچ كدام آرامش رنگ ياسي را ندارند و با رنگ طوسي به خوبي ست نمي‌شوند.

ست مبلمان

مبل قهوه اي و سياه

مبل قهوه‌اي تيره و سياه، از آن انتخاب‌هاي خاص است كه هر اتاق نشيمني را بسيار شيك و منحصر به فرد مي‌كند. ولي اگر اتاق نشيمن كوچك باشد، انتخاب اين رنگ‌ها با مشكل مواجه خواهد شد. ولي با انتخاب پرده‌هايي با رنگ مناسب مي‌توانيد اين احساس خفگي فضاي كوچك را از بين ببريد.

استفاده از پرده‌هاي حرير و روشن، تيرگي مبل سياه يا قهوه‌اي تيره را خنثي مي‌كند و احساس دلباز بودن را به فضا مي‌دهد. همچنين تركيب سياه و قهوه‌اي تيره با آبي، حسي دلنشين و صميمي را القا  و فضا را بسيار زيبا و متوازن مي‌كند.

مبل مشكي همچنين به خوبي با پرده قرمز و سفيد هماهنگ مي‎شود و فضايي بسيار زيبا و دلپسند به وجود مي‌‌آورد.

انواع مبلمان

 

همچنين بخوانيد:

انواع پرده براي اتاق خواب

ايده‌هايي براي ديزاين مبل‌ها

انواع پرده در دكوراسيون داخلي

چه رنگ پرده‌اي براي خانه مناسب است؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۱:۴۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون پذيرايي كوچك، استفاده‌ بهتر از فضا

قرار نيست، چون خانه‌مان كوچك است تسليم كوچكي شويم و نتوانيم دكوراسيون دلخواهمان را در آن پياده كنيم. در اين مقاله نكاتي را خواهيد خواند كه به شما در دكوراسيون پذيرايي كوچك كمك مي‌كند.
دكوراسيون پذيرايي كوچك

دكوراسيون پذيرايي بزرگ كمي راحت‌تر است تا دكوراسيون پذيرايي كوچك اما با راهكارهايي مي‌توان يك پذيرايي كوچك را بهتر به نمايش بگذاريد. داشتن يك اتاق پذيرايي كوچك به اين معنا نيست كه نمي‌توانيد دكوراسيون و سبك خودتان را اجرا كنيد. به خانه تان تنها به چشم يك فضاي كوچك كه بايد با آن سر كنيد نگاه نكنيد. فكرتان را باز كنيد چرا كه چندين روش وجود داد كه مي‌توانيد اين نكته‌ي منفي را به يك مزيت تبديل كنيد. در ادامه با مجله دلتا همراه باشيد.

ميز بزرگ ممنوع

به جاي يك ميز عسلي بزرگ به دنبال چند عسلي كوچك باشيد. از ميز‌هاي غول پيكر كه فقط و فقط فضا را اشغال مي‌كنند و جاي رفت و آمد را تنگ، دوري كنيد.

دكوراسيون اتاق نشيمن

كف را روشن كنيد

اگر كف سازي شما تيره رنگ است، با افزودن يك قاليچه‌ي رنگ روشن رنگ‌ها را باهم تركيب كنيد. هرچه از رنگ‌هاي روشن بيشتر استفاده كنيد، احساس دلبازي بيشتري به خانه‌تان مي‌دهيد.

يكي براي همه

به دنبال اسباب و اثاثيه‌اي باشيد كه با داشتنشان با يك تير چند نشان بزنيد!

چيدمان پذيرايي

رنگ‌هاي خنثي و هماهنگ كارساز هستند

اگر مي‌خواهيد ريسك نكنيد، به سراغ رنگ‌هاي خنثي برويد كه بر فضاي اتاق چيره نشوند، مثل سفيد. سپس يك تركيب همانگ از آن بيرون بكشيد و در همه جاي خانه از آن پيروي كنيد.

دكوراسيون اتاق نشيمن

جسارت داشته باشيد

با اينكه فضاي پذيرايي شما ممكن است كوچك باشد، اما مجبور نيستيد حتما از رنگ‌هاي خنثي استفاده كنيد. رنگ‌هاي بولد و تيره هم مي‌توانند فضا را دلباز نشان دهند، پس نگران نباشيد و اجازه دهيد خلاقيتتان شكوفا شود. اما اگر تصميم به اين كار گرفتيد، از رنگي استفاده كنيد كه براق و صيقلي باشد تا نور را به خوبي بازتاب دهد. درست مثل رنگ‌هاي خنثي يا آيينه، اينكار هم فضاي بزرگتري ايجاد مي‌كند.

پرده‌ها را بالا نصب كنيد

به جاي نصب پرده‌ها درست در بالاي پنچره آن‌ها را در نزديكي سقف نصب كنيد. اين كار باعث مي‌شود حس ارتفاع بيشتري در اتاق ايجاد شود و آنگاه فضا بزرگتر به نظر مي‌رسد.

چيدمان پذيرايي

مبلمان با پايه‌هاي باريك

از مبلمان اثاثيه‌ حجيم دوري كنيد و لوازمي را انتخاب كنيد كه پايه‌هاي باريك و با فاصله كمي از سطح زمين دارند. اين امر به جريان هوا، فضا و انرژي كمك مي‌كند و از شلوغي فضا مي‌كاهد.

نور طبيعي را به خانه بياوريد

حتي اگر پرده در خانه داريد، بازهم جلوي ورود نور خورشيد به خانه را نگيريد. نور يكي از مهم‌ترين مولفه‌ها در دكوراسيون پذيراي كوچك به حساب مي‌آيد؛ بنابراين با دريافت نور به حداكثر توان حس كوچكي فضا را به كل فراموش كنيد.

نورپردازي پذيرايي

با استفاده از آينه تصور فضاي بيشتر ايجاد كنيد

آينه‌ها هميشه يك راه كلاسيك براي دكوراسيون پذيرايي كوچك بوده‌اند. آينه علاوه بر بازتاب نور با منعكس كردن تصويري از فضا به ذهن شما و ميهمانان شما حقه مي‌زنند تا تصور كنيد كه در فضاي بزرگتري هستيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۶:۰۴ توسط:مجله دلتا موضوع:

طراحي دكوراسيون اتاق خواب با كمترين هزينه

براي طراحي و تغيير دكوراسيون اتاق خواب بايد به نورپردازي فضا اهميت دهيد و وسايلي مانند لوستر، صندلي و آينه را به اتاق اضافه كنيد. استفاده از موارد گفته شده نقش مهمي در لوكس شدن فضاي داخلي اتاق خواب دارد.
طراحي دكوراسيون اتاق خواب

تزيين اتاق خواب لوكس شايد در نگاه اول كمي پرهزينه به نظر برسد و نيازمند خريد لوازم و وسايلي گران قيمت با طرح‌هاي خاص باشد، اما بايد بدانيد كه تمام طراحي‌هاي ژورنالي و خاص هم لزوما پر هزينه نيست و با كمي دانش در رابطه با چگونگي انتخاب وسايل مناسب و ست كردن جزييات موجود در فضاي خود مي‌توانيد اصول طراحي دكوراسيون اتاق خواب را رعايت كرده و آن را به يكي از لوكس‌ترين اتاق خواب‌ها تبديل كنيد. با صفحه دكوراسيون مجله دلتا همراه باشيد.

به نورپردازي ديوار‌ها اهميت دهيد

يكي از راه‌هاي ايجاد ظاهري لوكس براي فضاي داخلي طراحي نورپردازي مناسب است. با انتخاب منابع نور نقطه‌اي و يا استفاده از نورپردازي‌هاي مخفي كه معمولا در سقف هاي  كاذب‌ ايجاد مي‌شوند، مي‌توانيد علاوه بر نورپردازي سقف و ايجاد فضايي روشن‌تر، اتاق خواب را گرم‌تر و زيبا‌تر نشان دهيد.

سرتخت مناسبي انتخاب كنيد

انتخاب يك سر تخت جذاب براي تخت خواب مي‌تواند دكوراسيون اتاق خواب را تا حد زيادي از حالت معمولي خارج كند و شخصيت ويژه‌اي به آن ببخشد. مي‌توانيد با توجه به لوازم و وسايل موجود در اتاق خواب، جنس سر تخت را انتخاب كنيد و يا از سر تخت‌هايي با پارچه‌هاي فاخر مثل مخمل و چرم كمك بگيريد.

طراحي دكواسيون

از طراحي دكوراسيون اتاق خواب از لوستر‌هاي پر زرق و برق استفاده كنيد

يكي از راه‌هاي لوكس نمايي فضاي داخلي استفاده از مبلمان پر زرق و برق است! لوستر‌ها يكي از پر زرق و برق‌ترين وسايل فضاي داخلي است كه مي‌توانيد براي اتاق خواب تهيه كنيد. هنگام انتخاب لوستر حتما به ارتفاع سقف توجه كنيد، اگر سقف كوتاهي داريد از انتخاب لوستر‌هاي پر شاخه بپرهيزيد چرا كه فضاي شما را گرفته خواهد كرد.

در اتاق خواب‌هاي كوچك جايگزين لوستر‌هاي بزرگ و پر شاخه مي‌توانيد از چراغ خواب‌ها و يا آباژور‌هاي ايستاده با ظاهري براق استفاده كنيد، آباژور‌هايي با بدنه‌هاي رزگلد و يا نقره‌اي براي اين منظور بسيار مناسب است.

اتاق خواب لوكس

به اتاق خواب صندلي اضافه كنيد

انتخاب يك صندلي شيك مثل صندلي راك يا مبل تابي، هر چند كوچك براي فضاي اتاق خواب تا حد زيادي در ايجاد ظاهري منحصر فرد و لوكس موثر است. شما مي‌توانيد اين صندلي را در كنار پنجره و يا در نزديكي تخت قرار دهيد و از آن براي مطالعه و يا حتي قرار دادن موقت لباس هاي خود استفاده كنيد.
اگر فضاي اتاق خواب نسبتا بزرگ است، استفاده از مبل‌هاي پاي تختي را فراموش نكنيد. اين نوع از مبلمان در دكوراسيون‌هاي اشرافي گذشته به وفور يافت مي‌شوند و مي‌توانند در لوكس نمايي فضاي اتاق خواب شما نيز موثر باشند.
توجه داشته باشيد كه اين نوع از مبلمان را با شزلون‌ها اشتباه نگيريد. شزلون‌ها به گونه‌اي از مبلمان گفته مي‌شود كه به صورت مبل تك در فضاي دكوراسيون داخلي قرار مي‌گيرد و معمولا داراي يك دسته قوس دار است، اما مبلمان پاي تختي صرفا پاي تخت قرار مي‌گيرند و الزاما دسته دار نيستند.

از آينه‌ها استفاده كنيد

استفاده از آينه‌هايي با قاب‌هايي پر زرق و برق يكي از ساده‌ترين و البته موثرترين روش براي ايجاد فضايي لوكس است.  مي‌توانيد با كمك آينه‌ها فضاي داخلي را هم بزرگتر نشان دهيد، پس اگر قصد داريد دكوراسيون اتاق خواب كوچك خود را لوكس جلوه دهيد حتما آينه‌هايي با قاب‌هاي خاص و رنگ‌هايي مثل طلايي را در فضاي اتاق قرار دهيد، حتي اگر آينه  موجود رنگ دلچسبي ندارد خودتان دست به كار شويد و با يك اسپري رنگ آن را لوكس كنيد!

دكوراسيون اتاق خواب

 تخت خواب مناسب بخريد

اولين و مهمترين عنصر موجود در دكوراسيون اتاق خواب شما تخت خواب است، پس در انتخاب تخت مناسب بايد بيشتر دقت كنيد. حتي اگر تخت انتخابي شما ظاهر چندان لوكسي نداشت با انتخاب يك رو تختي طرح دار و كوسن‌هاي متنوع مي‌توانيد به سادگي ظاهر تخت خواب را باشكوه‌تر جلوه دهيد.

همچنين بخوانيد:

اتاق خواب مدرن

نكات كاربردي در دكوراسيون اتاق‌خواب كوچك

چراغ‌خواب مناسب براي اتاق‌خواب

استفاده از كمد‌هاي مخفي در اتاق‌خواب


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۲:۰۱ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن

اتاق پذيرايي اصلي­‌ترين قسمت هر خانه‌­اي است. پس بدون شك هر فردي در طراحي دكوراسيون خانه خود ابتدا به طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي خود توجه مي­‌كند.
اتاق پذيرايي مدرن

در طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن هيچ محدوديتي وجود ندارد و اين اتاق با چينش مدرن، مي‌تواند تركيب‌هاي خاص،متفاوت، و البته شيك و زيبايي را براي افراد خانه به ارمغان ‌آورد. در اين مطلباز مجله دلتا، سعي كرده‌ايم با ارائه ۶ ايده خاص و جذاب به شما در طراحي يك اتاق پذيرايي مدرن كمك كنيم. با ما همراه باشيد.

شما مي‌توانيد در طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي خود از چند سبك طراحي دكوراسيون استفاده كرده و با تركيب آن‌ها، زيبايي اتاق پذيرايي خود را دو چندان كنيد؛ پس نيازي نيست كه خود را به يك شيوه طراحي خاص محدود كنيد.

ديوار آجري

استفاده از ديوار آجري در اتاق پذيرايي مدرن

در اين سبك طراحي از ديوار آجري براي طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي استفاده مي‌شود. تركيب رنگ قهوه‌اي آجر در همنشيني با رنگ‌هاي روشن، بسيار چشم‌نواز مي‌شود. همچنين مي‌توانيد بخشي از اين ديوار را به ديوار سبز تبديل كنيد.

سليقه شخصي

اعمال سليقه شخصي

بدون شك هر خانه‌اي بايد نشان دهنده ذوق و سليقه شخصي صاحبِ خانه باشد، از طرفي، سليقه و ذوق هر فرد از ديگري متفاوت است. بنابراين نيازي نسيت كه شما حتماً به يك شيوه طراحي خاص پايبند باشيد، همين‌كه سليقه خود را در طراحي اتاق پذيرايي خود دخالت دهيد به زيبايي، خاص و مدرن بودن اتاق پذيرايي شما كمك بسيار زيادي خواهد كرد.

اتاق پذيرايي مدرن

استفاده از فرش با رنگ‌هاي شاد

مي‌توانيد از فرش‌هايي با رنگ‌هاي خيره‌كننده و پر رنگ، براي طراحي اتاق پذيرايي خود كمك بگيريد. در اتاقي كه دكوراسيون ساد‌ه‌اي دارد و نيز ديوارها با پنجره‌ها پوشيده شده و جايي براي تزئين باقي نگذاشته‌اند، مي‌توانيد از فرش‌هايي با تركيب رنگي شاد و متنوع استفاده كنيد تا در نگاه اول، همه توجه را به فرش زيباي خود جلب كنيد.

اين ترفند به خصوص در خانه‌هاي ايراني جلوه زيبايي پيدا مي‌كند و شما مي‌توانيد از فرش ايراني در دكوراسيون منزل خود استفاده كنيد.

كوسن هاي رنگي

استفاده از كوسن‌هاي رنگارنگ

اگر مبلمان ساده‌اي داريد و مي‌خواهيد به گونه‌اي متفاوت آن را تزئين كنيد، استفاده از كوسن‌هاي رنگارنگ با طرح‌ها و سايزهاي مختلف مي‌تواند انتخاب بسيار خوبي باشد.

قرار دادن كوسن‌هاي زيبا و با رنگ‌هاي شاد، مي‌تواند تبديل به يك نقطه كانوني شده و در نگاه اول توجه هر فردي را به خود جلب كند. البته براي اينكه زيبايي اين اتاق پذيرايي را دو چندان كنيد، استفاده از گل و گياهان مختلف و تزئيني انتخاب بسيار خوبي براي خانه شما است.

اتاق پذيرايي مدرن

استفاده از تابلوهاي ساده

شما مي‌توانيد براي تزئين ديوارها از تابلوها و تصاوير زيبا و تماشايي استفاده كنيد. نيازي نيست كه حتماً ديوارها را پر از تابلو كنيد، يا تابلوهاي شما بسيار پيچيده و شلوغ باشند، شما مي‌توانيد با استفاده از تابلوهاي نقاشي ساده و در عين حال بسيار زيبا، حس شيك و مدرن بودن را براي اتاق پذيرايي خود به ارمغان بياوريد. دقت داشته باشد طرح كلي تابلو و رنگ‌هاي آن با ساير وسايل اتاق، هم‌خواني داشته باشد.

استفاده از شومينه

استفاده از شومينه مدرن

از يك شومينه در كنار مبلمان خود استفاده كنيد. با استفاده از اين شومينه گرماي خاصي به اتاق پذيرايي خود ببخشيد، و زيبايي آن‌را دو چندان كنيد.

همانطور كه مشاهده مي‌كنيد در طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي‌هاي مدرن هيچ محدوديتي وجود ندارد و شما با هر ذوق و سليقه‌اي كه باشيد، مي‌توانيد اتاق پذيرايي خود را به گونه‌اي مدرن و شيك طراحي كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۱:۱۲ توسط:مجله دلتا موضوع:

ميز ناهارخوري كم جا ، مناسب براي خانه كوچك شما

دكوراسيون خانه‌هاي كوچك امروزي در نگاه اول، سخت و گاهي غيرممكن به‌نظر مي‌رسد. خبر خوب اينكه، اين حرف درست نيست؛ پس آن‌را باور نكنيد.
ميز ناهارخوري كم جا

به گزارش مجله دلتا، داشتن يك فضاي كوچك به معناي پايان دنياي طراحي دكوراسيون داخلي و عدم استفاده از وسايل مورد علاقه‌تان نيست. اگر خريد ميز ناهارخوري براي‌تان تبديل به يك چالش شده و جايي براي آن نداريد، براي خانه كوچك‌تان ميز ناهارخوري كم جا را پيشنهاد مي‌كنيم.

ميز ناهارخوري كم جا مسلماً براي خانواده‌هاي امروزي كه در آپارتمان‌هاي كوچك زندگي مي‌كنند يك راهِ حل بسيار مناسب و مشكل‌گشااست.

امروزه با توجه به سبك زندگي افراد، معمولاً خانه‌ها را كوچك مي‌سازند. بيشتر افرادي كه در آپارتمان‌هاي كوچك زندگي مي‌كنند، اغلب مواقع مشكل كمبود جا دارند؛ اما اين مسئله يك مشكل لاينحل نيست و نمي‌تواند از جلوه خانه و افزايش زيبايي دكوراسيون داخلي منزل جلوگيري كند. شما نيز مي‌توانيد از ميز غذاخوري زيبا استفاده كنيد.

ميزهاي غذاخوري تاشو و كم‌جا در انواع مختلفي توليد مي‌شوند و شما مي‌توانيد از بين هزاران گزينه پيشِ رو، ميز محبوب و دل‌خواه خود را انتخاب كنيد و آن‌را هماهنگ با سبك دكوراسيون داخلي منزل‌تان بچينيد.

ميز ناهارخوري كم جا

اين ميز‌ها، به‌دليل تاشو و كم‌جا بودن، مشكل خيلي از كساني را كه در آپارتمان‌ها و خانه‌هاي كوچك زندگي مي‌كنند از بين برده است. ميز غذاخوري يكي از عناصر مهم در چيدمان خانه است. زيرا معمولاً به‌عنوان يك نقطه كانوني تعيين مي‌شود.

اگر در منزل‌تان اصلاً فضايي براي اتاق غذاخوري و ناهارخوري در نظر گرفته نشده است جاي نگراني نيست؛ چراكه با كمك چنين ميزهايي مي‌توان يك فضاي بسيار شيك براي پذيرايي و ميل كردن غذا فراهم كرد.

يكي از اين راه‌هاي پيشنهادي، مي‌تواند استفاده از ميز اٌپن آشپزخانه به‌عنوان ميز ناهاخوري باشد كه مصادق كامل يك تير و دو نشان است.

ميز ناهارخوري كم جا

راه حل مناسب ديگر، خريد ميز ناهارخوري كم جا و كوچك است كه با طراحي دقيق، هم نياز يك خانواده چندنفره را تامين مي‌كند و هم كمترين فضاي ممكن را اشغال مي‌كند.

راه ديگري هم هست: ميزهاي تاشو! اين ميزها، وقتي به آن نيازي نداريد جمع مي‌شوند و فضايي از خانه را اشغال نمي‌كنند و فقط در مواقع نياز باز مي‌شوند.

ميز ناهارخوري كم جا

در فضاهاي كوچك، توصيه مي‌شود از بين ميزهايي كه سطح‌شان به شكل دايره يا بيضي است، استفاده كنيد. به دو دليل:  اول اينكه مدل دايره‌شكل، تنوع بسيار بيشتري نسبت به ساير مدل‌ها دارد و ازطرفي، افراد بيشتري دور آن مي‌توانند بنشينند.

ميزهاي دايره‌شكل، به دليل نداشتن زواياي تند و گوشه‌هاي تيز امن‌تر بوده و رفت‌وآمد كنار آن‌ها راحت‌تر است. ميزهاي بيضي شكل از لحاظ ساختاري چيزي بين ميزهاي دايره‌اي و مستطيلي هستند و درست مانند مدل‌هاي دايره‌اي افراد بيشتري مي‌توانند دور آن بنشينند.

ميز ناهارخوري كم جا

براي فضاهاي كوچك واقعا گزينه بهتري از ميز ناهارخوري كم جا وجود ندارد. اين مدل‌ها در اندازه‌ها و شكل‌هاي بسيار متنوعي توليد مي‌شوند و حتماً براي هر سليقه‌اي، مدلي در بازار يافت خواهد شد.

اين ميزها نسبت به ميزهاي تاشو يا ساخت يك ميز اُپن بزرگ در آشپزخانه كه نقش ميز ناهارخوري را هم ايفا كند، هزينه بسيار كمتري دارند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۰:۵۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

نورپردازي سقف در دكوراسيون داخلي

انواع نورپردازي سقف منزل و چراغ هاي به كار رفته در سقف، يك درخشش مركزي به اتاق مي دهند كه به تنظيم فضا كمك كرده و به زيبايي طراحي و دكوراسيون داخلي مي افزايد.
نورپردازي سقف

انواع نورپردازي سقف منزل در طرح‌ها، اشكال و سبك هاي مختلف، موجود بوده و هر كدام از انواع نورپردازي منزل براي هدف خاصي به كار مي روند. همچنين اين انواع شدت‌هاي متنوعي از نور را ارائه مي دهند. براي به دست آوردن نور مناسب در سقف، لازم است كه وسايل مناسب را انتخاب كنيد كه براي ظاهر كلي اتاق و هدف آن مناسب باشد. در ادامه با مجله دلتا همراه باشيد.

لوسترها در انواع نورپردازي سقف منزل

لوسترها براي انواع نورپردازي سقف منزل بسيار اعجاب انگيز است. امروزه لوسترها در طرح‌هاي معاصر، كلاسيك و حتي مدرن ساخته مي‌شوند تا با هر نوعي از دكوراسيون مطابقت و هماهنگي داشته باشند. جزئيات تزئيني دقيق اين وسايل، باعث اضافه شدن درخشش به اتاق مي‌شود و به همين دليل به نقطه مركزي تمركز انواع نورپردازي سقف منزل نيز، تبديل مي‌شوند.

نورپردازي

آويزها در انواع نورپردازي سقف منزل

چراغ‌هاي آويز، لامپ‌هاي شيكي است كه هم به عنوان منبع نور و هم به صورت يك عنصر تزئيني براي اتاق و انواع نورپردازي سقف منزل، كار مي‌كنند. اين چراغ‌هاي سقفي مدرن، احساسي از پالايش را ايجاد كرده و به هر اتاقي زيبايي مي‌بخشند. اتاق‌هاي با سقف بلند با نياز به انواع نورپردازي سقف منزل، ايده آل اين نوع از لامپ‌ها است.

چراغ‌هاي آويز گزينه مناسبي براي نصب بالاي ميزهاي ناهارخوري، راه پله‌ها، آشپزخانه‌هايي به شكل جزيره و بخش‌هاي مخصوص مطالعه خواهند بود. اين چراغ‌ها بيشتر به عنوان روشنايي براي خواندن كتاب روي ميز يا كار كردن روي سنگ جزيره آشپزخانه، به كار مي‌روند. چراغ‌هاي آويز در طرح‌ها، رنگ‌ها و انواع مختلف به كار مي‌روند. همچنين اين چراغ‌ها مي‌توانند به صورت تكي يا تركيبي و چندتايي مورد استفاده قرار بگيرند.

لوستر

لامپ هاي شفاف در انواع نورپردازي سقف منزل

بر عكس لوستر و چراغ آويز، لامپ‌هاي شفاف در انواع نورپردازي‌سقف منزل كاملاً روي سقف منزل قرار مي‌گيرند. اين لامپ‌ها قابليت نصب در هر مكاني را دارند و براي اتاق‌هاي با سقف كوتاه (۸ فوت يا كمتر-۲متر) ايده آل است. اين لامپ‌هاي كم مصرف، در فضاي كم، از طراحي كاملي برخوردار است و جلوه‌اي تميز و براق به اتاق مي‌دهند. اين لامپ‌ها را مي توانيد درون حمام، راهرو، كمد و نمونه‌هاي بزرگتر آن را در اتاق كودك يا اتاق خواب آويزان كنيد تا خطري از آويزاني چراغ وجود نداشته باشد.

انواع لوستر

لامپ هاي نيمه شفاف در انواع نورپردازي سقف منزل

چراغ‌هاي نيمه شفاف، تركيبي از لامپ‌هاي شفاف و چراغ‌هاي آويز است. اين نوع از انواع نورپردازي سقف منزل، هم تزئيني و هم كاربردي است. به طور معمول اين لامپ‌ها از فاصله ۴ يا ۵ اينچي زير سقف آويزان مي‌شوند، اما فضاي عمودي كمتري نسبت به لامپ‌هاي شفاف اشغال مي‌كنند. اين مدل از انواع نورپردازي سقف منزل عموماً در آشپزخانه‌ها و اتاق‌هاي غذاخوري كوچك مورد استفاده قرار مي‌گيرند. مهم‌ترين نكته و بهترين بخش اين نوع از لامپ‌ها اين است كه شما مي‌توانيد به راحتي و به سرعت، چراغ هاي ledو حباب هاي اين مدل از لامپ ها را تغيير دهيد. با اين حال عموماً يك منبع نوري ديگر نيز در كنار لامپ نيمه شفاف به كار مي رود؛ چرا كه اين لامپ، به تنهايي نور كافي را براي يك منطقه ي بزرگ فراهم نمي كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۲:۲۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟

اداره، جاي كار كردن است و معمولا استايلي رسمي مي‌طلبد، اما وقتي كه ساعت‌ها در اداره يا هر محل كار ديگري حضور داريد، نمي‌توانيد تمام مدت، لباس رسمي و دست‌وپاگير خود را تحمل كنيد.
بوت مردانه با شلوار جين

بوت، يكي از مهم‌ترين آيتم‌هاي استايل پاييز و زمستانه مردانه است. تركيب بوت مردانه و شلوار جين در كنار يكديگر، هم مي‌توان استايل كژوآل ساخت، هم كاري و هم اسمارت‌كژوآل. در اين مطلب مجله دلتا چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟ را باهم خواهيم ديد. با ما همراه باشيد.

چگونه بوت مردانه را با شلوار جين ست كنيم؟

سرتاپا مشكي

از آنجا كه اين استايل، تنوع زيادي دارد، بسيار مناسب موقعيت‌هاي اجتماعي مختلف است؛ از كت چرم، شلوار جين مشكي و بوت چرم چلسي مشكي گرفته تا شلوار جين مشكي و يقه اسكي، بوت رسمي و شايد يك اوركت مشكي يا حتي لباس‌هاي لايه لايه مشكي براي روزهاي سرد زمستاني.

پوشش بيزينس كژوآل (كاري راحت)

اداره، جاي كار كردن است و معمولا استايلي رسمي مي‌طلبد، اما وقتي كه ساعت‌ها در اداره يا هر محل كار ديگري حضور داريد، نمي‌توانيد تمام مدت، لباس رسمي و دست‌وپاگير خود را تحمل كنيد. بوت چلسي يا دربي بهترين انتخاب است و مي‌توانيد آن را همراه با شلوار جين تيره‌رنگ بپوشيد و يك كت تك شيك و زيبا با توناژ رنگي تيره‌تر با آن ست كنيد.

بوت مردانه و شلوار جين كژوال

استايل ساده و مينيمال

ساده بپوشيد، يك تيشرت ساده باكيفيت و جنس خوب، سوييشرت يا بلوز بافتني يقه‌گرد، شلوار جين مشكي و بوت. اگر به سراغ چنين استايلي مي‌رويد، از پوشيدن لباس‌هايي با طرح لوگوي بزرگ و استفاده از اكسسوري زياد بپرهيزيد ودرعوض تميز و شيك بپوشيد.

بوت مردانه و شلوار جين رسمي

آيا پاچه شلوار را درون بوت بگذارم يا خير؟

بهتر است بدانيد كه تنها در يك صورت مي‌توانيد اين كار را انجام بدهيد؛ آن هم وقتي كه شلوار راسته گشاد و بوت ارتشي پوشيده‌ايد؛ در غير اين‌صورت، يا شلوار كوتاه‌تري بپوشيد كه مماس با بوت قرار بگيرد يا پاچه شلوار را با روش‌هاي درست تا بزنيد.

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مد و زيبايي “شلوار جين مشكي مردانه را چگونه بپوشيم؟” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۱:۲۲ توسط:مجله دلتا موضوع: