تعمیر لباسشویی اسلامشهر
امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
دكوراسيون دلتا دكوراسيون دلتا .

دكوراسيون دلتا

اشتباهات رايج در دكوراسيون اتاق خواب كوچك

يكي از اصلي‌ترين بخش‌هاي هر خانه‌اي اتاق خواب آن است؛ بنابراين بهتر است هنگام طراحي دكوراسيون اتاق خواب بيشترين دقت را به كار ببريد و از انجام اشتباهات رايج پرهيز كنيد.
اشتباهات دكوراسيون اتاق خواب كوچك

داشتن فضاي كم و اندك در دكوراسيون محدوديت ايجاد مي‌كند و شايد باعث شود نتوانيد همه آنچه در ذهن داريد را اجرا كنيد. البته نبايد فكر كنيد در اتاق كوچك هيچ كاري نمي‌توان انجام داد و اين فضا بدون استفاده باقي مي‌ماند. گاهي برخي اشتباهات در دكوراسيون باعث مي‌شود از پتانسيل موجود به شكل بهينه استفاده نشود و حتي محدوديت فضا بيشتر هم به نظر برسد. با آگاهي از رايج‌ترين اشتباهات دكوراسيون اتاق خواب كوچك مي‌توانيد دكوراسيون اتاق خود را به بهترين شكل اجرا كنيد. با اين مطلب مجله دلتا همراه ما باشيد.

از شلف استفاده نمي‌كنيد

در اتاق‌هاي كوچك، سطح كف موجود كمتر است، پس مي‌توانيد از ديوارها هم بهترين استفاده را داشته باشيد. شلف‌هاي ديواري و طبقات نظم‌دهنده راه حل مناسبي براي قرار دادن كتاب، لوازم دكوري و هر وسيله ديگري است كه ترجيح مي‌دهيد جلوي چشم باشد. اين طبقه‌ها را در قسمتي از اتاق نصب كنيد كه خطر افتادن نداشته و ترجيحا از تخت خواب دور باشد.

چيدمان اتاق خواب

از آينه غافل مي‌شويد

يكي از رايج‌ترين اشتباهات دكوراسيون اتاق خواب كوچك استفاده نكردن از آينه است. آينه اين مزيت را دارد كه نور را منعكس مي‌كند و مي‌تواند از نظر بصري فضا را بزرگ‌تر جلوه دهد. نترسيد و آينه قدي بزرگي را در اتاق خواب قرار دهيد. حتي مي‌توانيد يكي از ديوارها را كاملا آينه‌كاري يا در قسمت‌هاي مختلف از آينه‌هاي كوچك‌تر استفاده كنيد. بعد از نصب آينه، تاثير چشمگير آن را حس خواهيد كرد.

اتاق خواب كوچك

وسايل را به درستي انتخاب نمي‌كنيد

انتخاب وسايل و سرويس خواب اشتباه، يكي از متداول‌ترين اشتباهات دكوراسيون اتاق خواب كوچك است. اين چالش كمي هم دردسرساز به نظر مي‌رسد و به راحتي حل نمي‌شود. بر اساس خصوصيات فضا و نيازهاي شخصي كه از اتاق خواب استفاده مي‌كند، نوع سرويس خواب و وسايل متغير است. اولين نكته اين است: چيزي را انتخاب كنيد كه كاربرد بيشتري دارد و هر آنچه نمي‌خواهيد را از اتاق خارج كنيد. حتي مي‌توانيد آن دسته از اكسسوري‌ها و وسايل تزييني كه غيرضروري است را هم حذف كنيد. اگر تخت خواب يا وسيله‌اي كه در ذهن داريد را براي ساخت به نجار سفارش دهيد، كارتان راحت‌تر مي‌شود.

اتاق خواب

از ورود نور طبيعي جلوگيري مي‌كنيد

اگر يك اتاق كوچك، كم‌نور و تاريك باشد، كوچك‌تر به نظر مي‌رسد. براي حل اين مسئله از هر نقطه كه امكان دارد، نور خورشيد را به درون فضا وارد كنيد. از پرده‌هاي ضخيم استفاده نكنيد و به دنبال پرده‌هاي نازك و سبك‌تر باشيد. پرده‌هاي رومي، زبرا، كركره، لوردراپه، پرده‌هاي حرير و تور انتخاب مناسبي براي ورود نور به اتاق خواب هستند.

نورپردازي اتاق

از رنگ مي‌ترسيد

برخي افراد تصور مي‌كنند رنگ‌هاي روشن به خوبي در اتاق‌هاي كوچك نمي‌نشينند؛ ولي كاملا برعكس است! مي‌توانيد از رنگ‌هاي روشن‌تر براي برجسته كردن فضا و توجه بيشتر به آن استفاده كنيد. بر اساس توصيه طراحان با تجربه، انتخاب حداكثر سه رنگ كافي است. ترجيحا به دنبال رنگ‌هايي باشيد كه از درجه رنگي مشابه است.

دكوراسيون اتاق خواب مدرن

فرش‌هاي بسيار كوچك پهن مي‌كنيد

شايد غيرمنطقي به نظر برسد، ولي استفاده از فرش با ابعاد بزرگ در مركز يك اتاق كوچك انتخاب بهتري است. اگر يك ميز كوچك يا كاناپه هم در كنار آن قرار دهيد، فضا زيباتر مي‌شود. حتما فكر مي‌كنيد اين وسايل براي اتاق كوچك اضافي خواهد بود، ولي اين‌گونه نيست. يكي از بزرگ‌ترين اشتباهات دكوراسيون اتاق خواب كوچك كه افراد مرتكب آن مي‌شوند اين است كه عناصر صحيح را براي طراحي داخلي نمي‌شناسند.

استفاده از فرش بزرگ‌تر با مبلمان مناسب، توجه بيننده را به بخش مشخصي از فضا جلب مي‌كند. اين نكته احساس كوچكي اتاق را از بين مي‌برد. عناصر بزرگ‌تر كمك مي‌كنند واحدهاي كوچك‌تري در اتاق براي خود تعريف كنيد.

دكوراسيون منزل كوچك

اشتباهاتي كه در دكوراسيون اتاق خواب كوچك انجام مي‌شود، به فضاي موجود آسيب مي‌زند. سعي كنيد تا حد ممكن از اشتباهاتي كه گفته شد اجتناب كنيد. با رعايت اين نكات مي‌توانيد به بهترين شكل از اتاق خواب استفاده و فضايي خلق كنيد كه براي افراد خانه خودماني‌تر، آرام‌تر و خوشايندتر باشد.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با راهكارهاي بزرگتر نشان دادن اتاق خواب، “چگونه اتاق خواب را بزرگتر نشان دهيم؟” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۴:۲۴ توسط:مجله دلتا موضوع:

اتاق خواب مدرن

خيلي‌ها به‌اشتباه كلمات مدرن و امروزي را به‌جاي يكديگر استفاده مي‌كنند؛ درصورتي‌كه معاني آن‌ها متفاوت است. كلمه‌ مدرن به سبك مشخصي اشاره مي‌كند، اما واژه‌ امروزي به سبك‌هاي رايج هر دوره‌ برمي‌گردد.
دكوراسيون اتاق خواب مدرن

مدرن بودن دكوراسيون داخلي قسمت‌هاي مختلف خانه امتياز بزرگي است. يكي از قسمت‌هايي كه براي داشتن آرامش بايد حس خوبي نسبت به آن داشته باشيد اتاق خواب است، بنابراين شيك‌ بودن و داشتن يك اتاق خواب مدرن اهميت زيادي دارد. در اين مطلب از مجله دلتا ايده‌هايي درباره دكوراسيون اتاق خواب مدرن را مطرح مي‌كنيم.

رنگ‌ بندي مدرن

قالب رنگي در سبك مدرن، رنگ‌هاي خنثي‌اي مثل سايه‌روشن رنگ قهوه‌اي، كرم، خرمايي، مشكي، طوسي و سفيد است. طراحان اوليه در باوهاوس (مدرسه‌اي معماري در آلمان)، كمي هم از رنگ‌هاي زرد، قرمز يا آبي براي زنده كردن فضا استفاده مي‌كردند. با پخته‌تر شدن اين سبك، رنگ‌هاي خنثي، به‌عنوان رنگ‌هاي اوليه در جاي خود باقي‌ ماندند، ولي استفاده از رنگ‌هاي براق و شاد بيشتر متداول شد.

دكوراسيون اتاق خواب

مواد اوليه طبيعي در اتاق خواب مدرن

در سبك مدرن و مدرنِ اواسط قرن حاضر از متريال‌هاي طبيعي، به‌ويژه چوب، در دكوراسيون استفاده مي‌شود. بااين‌حال، استفاده از كروم و پلاستيك‌ها بخش جدايي‌ناپذيري از ظاهر سبك مدرنِ اواسط قرن است.

نورافكن هاي هنري

در دكوراسيون اتاق خواب مدرن، خرت‌وپرت‌هاي پرزرق‌وبرق، كلكسيون‌هاي غيرضروري و تجملات به‌چشم نمي‌خورد؛ درعوض از نورافكن‌هاي هنري زيبا، تابلوهاي نقاشي خيلي بزرگ، پوستر‌ها و يا چاپ روي ديوار استفاده مي‌شود.

وسايل پايه دار

وسايل پايه‌دار، به‌خصوص قلاب‌هاي فلزي يا پايه‌هاي چوبي ساده در سبك مدرنِ اواسط قرن حاضر زياد ديده مي‌شوند. وسايل پايه‌دار، ظرافت‌هاي بصري در اين سبك را نشان مي‌دهد و براي طراحي دكوراسيون اتاق خواب كوچك بسيار مناسب است. اين اتاق خواب يك ميز آرايش كاملا منطبق با سبك مدرنِ اواسط قرن ۲۱ را نشان مي‌دهد.

اتاق خواب مدرن

رنگ‌هاي درخشان

با اينكه رنگ‌هاي ملايم و خنثي يكي از نشانه‌هاي دكوراسيون مدرن است، ولي جلوه‌هايي از رنگ‌هاي تند و تيز هم فضا را از بي‌روحي نجات مي‌دهد. قرمز و نارنجي جز رنگ‌هاي شادِ پرطرفدارند، ولي از رنگ‌هاي موردعلاقه‌ ديگر هم مي‌توان استفاده كرد. ببينيد چطور استفاده از اين رنگ‌ها باعث زنده شدن اين اتاق خواب شده است.

سطوح درخشان

در سبك مدرن، سطوح غالبا صاف و درخشان است. كف پوليش‌شده، مبلمان پوليش‌شده يا لاك الكل‌خورده‌، قطعات فلزي به‌ويژه فلز كروم و شيشه همگي فضايي تميز و مدرن ايجاد مي‌كنند.

نور طبيعي

خانه‌هاي سبك مدرن اواسط قرن حاضر، داراي پنجره‌هاي بزرگ و نور طبيعي زياد است. پرده‌ها يا شيد‌هاي ساده، هم حريم خصوصي را حفظ مي‌كنند، هم بدون شلوغ كردن فضا ازنظر بصري، نور را از خود عبور مي‌دهند.

دكوراسيون اتاق خواب

تخت خواب هاي كابين دار

تخت‌خواب‌هاي كابين‌دار در اتاق خواب‌هاي مدرن، مخصوصا مدرن اسكانديناويايي زياد استفاده مي‌شوند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۹:۱۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون پذيرايي مربع شكل

انتخاب رنگ مناسب و نور كافي براي طراحي دكوراسيون پذيرايي مربع شكل بسيار ضروري است و شما بعد از اينكه پذيرايي را به خوبي طراحي كرديد بايد به اين دو مورد هم فكر كنيد.

ابعاد و فضاي اتاق پذيرايي هر خانه‌اي مي‌تواند تاثير زيادي روي طراحي دكوراسيون پذيرايي و چيدمان مبلمان داشته باشد, در اين مطلب از مجله دلتا درباره دكوراسيون پذيرايي مربع شكل  صحبت خواهيم كرد. همراه ما باشيد.

برخي از پذيرايي‌ها به شكل مربع يا مستطيل طراحي مي‌شوند، طراحي دكوراسيون داخلي پذيرايي  مربع شكل كمي دشوار است و بايد با دقت و حساسيت زيادي انجام شود همچنين در طراحي دكوراسيون داخلي اين مدل پذيرايي‌ها بايد از فضاي پذيرايي براي چيدمان وسايل مختلف نهايت استفاده را ببريد.

چيدمان پذيرايي مربع

چيدمان پذيرايي مربع شكل با طراحي زيبا و مدرن

در طراحي دكوراسيون پذيرايي شكل ابتدا بايد يك نقطه كانوني براي اتاق پذيرايي انتخاب كنيد كه اين نقطه كانوني مي تواند تلويزيون يا در صورت وجود شومينه در فضاي پذيرايي، شومينه باشد, سپس بعد از انتخاب نقطه كانوني مي‌توانيد مبلمان را به شيوه‌اي اصولي و مناسب  رو به روي نقطه كانوني قرار دهيد.

مبلمان را مي توانيد به صورت كلاسيك و يا مدرن در فضاي پذيرايي خود بچينيد. مبلمان را در پذيرايي‌هاي مربع در امتداد يك خط بچينيد و دكوراسيوني ساده و كلاسيك را در فضاي پذيرايي خود ايجاد نماييد همچنين مي‌توانيد مبلمان را به صورت زاويه دار بچينيد و دكوراسيون پذيرايي مدرن و متفاوتي را به وجود آوريد.

اگر پذيرايي منزل شما كوچك است و به صورت مربع طراحي شده است مي‌توانيد از رنگ‌هاي روشن براي طراحي دكوراسيون پذيرايي‌هاي مربع شكل با مساحت كوچك استفاده كنيد.
طراحي نورپردازي در اتاق‌هاي پذيرايي مربع يكي ديگر از نكاتي است كه بايد مورد توجه قرار بگيرد.

دكوراسيون پذيرايي

انتخاب رنگ و نور مناسب براي طراحي دكوراسيون

براي اينكه دكوراسيون پذيرايي را به بهترين نحو ممكن طراحي كنيد، بهتر است از رنگ هايي استفاده كنيد كه هماهنگي بيشتري با يكديگر دارند و يك دست هستند. اين رنگ ها موجب مي‌شود كه پذيرايي شما زيباتر از آنچه كه هست نشان داده شود. دقت داشته باشيد كه اگر پذيرايي شما تا حدودي كوچك است و مساحت آن هم به صورت مربع مي باشد، بايد از رنگ هاي روشن براي طراحي آن استفاده كنيد تا بزرگتر از آنچه كه هست نشان داده شود. در واقع بايد بدانيد رنگ‌هاي روشن تاثير بسياري در زيبايي و جذابيت پذيرايي ها دارند.

چيدمان پذيرايي مربع

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با دكوراسيون پذيرايي مستطيل شكل، مطلب “ترفندهايي براي دكوراسيون پذيرايي مستطيل شكل” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۶:۲۱ توسط:مجله دلتا موضوع:

آلاچيق شيشه اي و انواع آن

حتما در رستوران‌هاي مناطق ييلاقي شهر، انواع آلاچيق شيشه اي را ديده ايد. آلاچيق در ذهن اكثر ما به صورت يك اتاقك چوبي با سقف مخروطي است كه چند پايه دارد، ديوار ندارد و مي‌توان در سايه آن نشست و از مناظر اطراف لذت برد.
آلاچيق شيشه اي

در دنياي دكوراسيون و طراحي ساختمان و فضاي سبز، انواع آلاچيق‌ شيشه ‌اي توليد شده‎‎اند كه محيطي امن را در فضاي سبز شما ايجاد كنند. در اين مطلب مجله دلتا، با هم درباره اين سازه‌هاي كوچك زيبا و انواع اتاقك‌هاي شيشه‌اي صحبت مي‌كنيم.

 جنس انواع آلاچيق 

 1. آهن
 2. ترموود
 3. تركيب اسكلت آلاچيق با شيشه

 آلاچيق شيشه اي مقاوم است؟

شايد تصور كنيد كه استفاده از شيشه در آلاچيق‌هاي آهني يا ترموود خطرناك است و ممكن است بشكند و براي افرادي كه در آلاچيق شيشه‌اي نشسته‌اند، خطر بيافريند. صنعت ساختمان براي اين مشكل راه حل دارد و آن استفاده از جنس شيشه مقاوم و سكوريت است.

آشنايي با شيشه سكوريت

 • شيشه‌هاي سكوريت نشكن اند: زيرا در كارخانه تحت فرآيندهاي حرارتي قوي قرار گرفته‌اند.
 • خرد نمي‌شوند: اگر با احتمال خيلي كم، شيشه بشكند، خرد و پخش نمي‌شود و به صورت قطعه‌اي در مي‌آيد
 • مقاومت بالا دارند: بسته به نوع شيشه سكوريت، مقاومت‌ به نور، صدا، ضربه، دما و خيلي فاكتورهاي ديگر از شيشه سكوريت انتظار مي‌‌‌رود.

بنابراين استفاده از شيشه سكوريت در آلاچيق شيشه‌اي، بسيار مفيد و هوشمندانه است.

انواع آلاچيق شيشه اي

آلاچيق شيشه اي كجا به درد مي خورد؟

حالا كه با ويژگي‌هاي آلاچيق شيشه‌اي آشنا شديم، بياييد ببينيم طراحان ساختمان، آلاچيق شيشه‌اي را بيشتر در چه فضاهايي به كار مي‌برند؟

انواع مدل آلاچيق شيشه اي

فكر نكنيد آلاچيق شيشه اي به يك مدل گرد يا چهارگوش كه دور آن شيشه است ختم مي‌شود. صنعت‌گران و توليدكنندگان چنين سازه‌هايي انواع مدل‌‌ها و طرح‌ها را بنا به سليقه كارفرما يا طراح فضاي سبز توليد مي‌كنند تا كاربران بتوانند به خوبي از فضاي سبز بهرمند شوند.

 • آلاچيق شيشه‌اي  آكاردئوني
 • آلاچيق شيشه‌اي گرد
 • آلاچيق شيشه‌اي چهار گوش
 • اتاقك شيشه‎اي پيش ساخته

طراحي آلاچيق‌هاي شيشه‌اي محدوديتي ندارد و شما مي‌توانيد با سازنده اين سازه‌ها در مورد طرح دلخواه‌تان مشورت كنيد، مثلا شكل‌هاي دايره، مستطيل و اشكال هندسي ديگر را بسازيد يا اصلا اتاقك‌هاي شيشه‌اي پيش ساخته را در فضاي سبز موردنظرتان به كار بريد.

فضاي سبز

آلاچيق شيشه اي آكاردئوني

نام ديگر آلاچيق شيشه‌اي آكاردئوني، آلاچيق شيشه اي تاشو است. در اين مدل طراح، آلاچيق را طوري مي‌سازد كه شيشه‌هاي آن با لولاهاي مناسب، روي هم بتوانند جمع شوند. اين قابليت براي مناطق معتدل كه در زمان‌هايي از سال خنك‌اند، وزش نسيم دارند و جابه‌جايي هوا در آلاچيق شيشه‌اي حس خوبي دارد، مناسب است.

آلاچيق شيشه اي گرد

سازه‌هاي گرد به دليل ديد مناسب‌تر‌ و ۳۶۰ درجه به كل فضا هميشه بيشتر مورد توجه است و مسلما به دليل طراحي دشوارتر و دستگاه‌هاي پيش‌رفته‌تر براي توليد قيمت بالاتري دارند. با اين‌حال فضا آلاچيق شيشه اي گرد نماي زيباتر و حس دنج‌تري به ساكنان القا مي‌كند.

آلاچيق شيشه اي چهارگوش

آلاچيق شيشه‌اي چهارگوش ساده‌ترين نوع آلاچيق است زيرا مي‌توان متريال آن را به راحتي طراحي كرد و كنار هم قرار داد. طراحي ساده و نصب راحت اين نوع آلاچيق سبب استفاده گسترده آن در بيشتر طراحي‌هاي فضاي سبز مراكز تفريحي و رستوران‌ها شده است.

اتاقك شيشه اي

 آلاچيق شيشه اي مناسب هر فضايي كدام است ؟

بسته به اين كه آلاچيق شيشه‌اي را براي چه فضايي مي خواهيد بخريد، مي توانيد هر يك از اين مدل هاي آلاچيق را كه معرفي كرديم، سفارش دهيد. مثلا:

آلاچيق شيشه اي براي فضاهاي عمومي

 • آلاچيق گرد: دنج و زيباست و فضاي كوچك خصوصي براي مهمان ها ايجاد مي كند
 • آلاچيق چهار گوش: اگر رستوران يا باغي داريد كه ظرفيتش بالاست، بايد آلاچيق هاي چهارگوش را سفارش دهيد زيرا آلاچيق هاي گرد محدوديت فضايي ايجاد مي كنند اما تقسيم فضا با آلاچيق چهارگوش بسيار راحت تر است.

آلاچيق شيشه اي براي فضاهاي خصوصي

اگر آلاچيق شيشه‌اي را براي روف گاردن يا حياط باغ شخصي مي‌خواهيد، مي‌توانيد انواع طراحي‌هاي منحصر به فرد را در آن به كار ببريد بدون اين كه نگران محدوديت فضايي و اماكن آن باشيد مثل طرح ها زير:

 • آلاچيق تمام شيشه
 • آلاچيق شيشه‌اي تركيب شده با ترموودهاي زيبا
 • آلاچيق ها ي شيشه‌اي تركيب شده با آجر

در پايان

مي‌توان در دنياي شلوغ امروزي در فضايي با تردد زياد يك فضاي كاملا خصوصي داشت و از منظره لذت برد. اين فضاي خصوصي با آلاچيق‌هاي شيشه اي خيلي كاربردي و زيبا مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۱:۳۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

پاف خانه را با سليقه خود بسازيد

آيا به نشستن بر روي زمين عادت داريد؟ آيا هنگامي كه يك مهماني در منزل خود برگزار مي‌كنيد، فضاي كافي براي نشستن نداريد؟
چگونه در هفت مرحله يك پوف بسازيم

خب واقعيت اين است كه نشستن بر روي زمين بر روي كف‌پوش هاي سنگي و سراميكي كمي ناخوشايند و خسته‌كننده است. اگر به دنبال يك راه‌حل ساده و كم‌خرج براي حل اين مشكل هستيد، چه چيزي بهتر از ساختن پوف مي‌تواند به شما كمك كند؟ مجله دلتا در اين مطلب به شما آموزش پاف با سليقه خود شما را مي‌دهد.

poof

لوازم مورد نياز:

حدود ۲ متر پارچه، يك قيچي پارچه بر، ۵۰ سانتيمتر زيپ، ۳ متر نوار اريب، كاغذ الگو، اتو و مقداري گلوله‌هاي PVC، پلي استايرن و پلي‌پروپيلن براي پر كردن داخل پوف.

چگونه-يك-پوف-بسازيم

گام اول در ساخت پوف

گام اول:

يك دايره ۴۵ سانتيمتري از كاغذ الگو برش دهيد و با استفاده از سوزن يا سنجاق به پارچه متصل كنيد و آن را ببريد. اين تكه ي بالايي پوف شما خواهد بود.

پوف-بسازيم

گام دوم:

يك قطعه پارچه به ابعاد ۴۵ در ۴۸ سانتيمتر را برش دهيد. سپس ضلع ۴۸ سانتيمتري را نيز به دو قسمت مساوي ۲۴ سانتيمتري تقسيم كنيد.

چگونه-در-هفت-مرحله-يك-پوف-بسازيم

گام سوم:

لبه‌هاي ۴۵ سانتيمتري پارچه را در كنار يكديگر قرار دهيد و زيپ ۵۰ سانتيمتري را با استفاده از سوزن به قسمت زيرين اين دو لبه متصل كنيد. سپس زيپ را به‌وسيله چرخ خياطي به لبه پارچه‌ها بدوزيد.

poof-delta

گام چهارم:

الگوي دايره‌اي كه در بخش اول تهيه كرده‌ايد را اين بار بر روي پارچه زيپ‌دار مرحله قبل قرار داده و آن را برش دهيد. به هيچ عنوان لازم نيست نگران زيپ باشيد، تنها مطمئن شويد كه قسمت متحرك آن در زير كاغذ الگو قرار گرفته باشد. اين قطعه قسمت پاييني پوف شما خواهد بود.

poof-delta-livingroom

گام پنجم:
حال كه قسمت بالا و پايين پوف را برش داديد، نوبت به دوختن نوار اريب بر روي محيط آنها رسيده است. با توجه به اينكه قطعات دايره‌اي ۴۵ سانتيمتر قطر دارند، پس براي هر تكه حدود ۱.۵ متر نوار اريب در نظر بگيريد.

نوار اريب ها را با استفاده از سوزن به روي پارچه (قسمت طرح دار و بيروني) متصل كنيد به گونه‌اي كه مطابق شكل كاملاً لبه پارچه را پوشش دهد. سپس با استفاده از چرخ خياطي نوار اريب ها را به پارچه‌هاي دايره‌اي بدوزيد.

poof-delta-delta

گام ششم:

اكنون نوبت به قسمت استوانه‌اي پوف رسيده است. يك تكه پارچه به ابعاد ۴۰ در ۱۴۲ سانتيمتر برش دهيد. واضح است كه ضلع ۴۰ سانتيمتري ارتفاع پوف خواهد بود كه بسته به سليقه شما مي‌تواند تغيير كند، اما ضلع ۱۴۲ سانتيمتري دقيقاً به‌اندازه محيط دايره‌هاي ۴۵ سانتيمتري است.

دو ضلع ۱۴۲ سانتيمتري اين پارچه را مطابق شكل، از قسمت زيرين به دايره‌هاي ۴۵ سانتيمتري متصل كنيد و سپس با استفاده از چرخ خياطي آنها را به هم بدوزيد.

poof-delta-delta

ساختار نهايي پوف

گام هفتم:

ساختار اصلي پوف شما آماده شده است، تنها كافيست داخل پوف را با موادي نظير گلوله‌هاي PVC، پلي استايرن، پلي‌پروپيلن، پشم شيشه و يا حتي پارچه پر كنيد به‌قدري كه حالتي ايستاده و محكم به خود بگيرد. طبيعي است كه مواد پليمري ماندگاري بيشتري دارند و ساختار آنها ديرتر تغيير مي‌كند.

پاف

 

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با انواع و كاربرد پاف  كاربرد پاف در دكوراسيون را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۰:۵۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

شلف و كاربرد آن در دكوراسيون خانه

قفسه‌هاي ديواري معلق ( شلف‌ها) عناصر بسيار خوبي براي اضافه شدن به فضاي خانه محسوب مي شوند، به ويژه براي كساني كه به طراحي ميني‌ماليستي علاقه زيادي دارند.
Shelf-delta-decor-lighting

قفسه‌هاي ديواري معلق داراي پايه‌هاي زشت و بدشكل نيستند كه زيبايي طراحي خانه را از بين ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌كنند. شلف‌ها بسيار ساده و زيبا  و نگهداري از آن‌ها راحت است. يكي ديگر از مزاياي شلف‌ها اين است كه بسيار محكم اند و نسبت به قفسه‌هاي پايه‌دار ماندگاري و دوام بيشتري دارند چراكه با پيچ به ديوار نصب  و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تري ساخته مي‌شوند. مجله دلتا در ايت مطلب به چند كاربرد مهم شلف‌ها مي‌پردازد.

Shelf-delta

قفسه ها اگر خوب نصب شده باشند، مي‌توانيد بدون نگراني از آسيب ديدن روي شلف‌ها وسايل سنگين قرار دهيد. قفسه‌هاي ديواري معلق هم‌چنين فضاي بسيار خوبي براي به نمايش گذاشتن اشياي تزئيني و نيز فضاهاي نگهدارنده خوبي براي كتاب‌ها فراهم مي‌كنند. از شلف ها مي‌توان در آشپزخانه به عنوان محلي براي نگهداري بشقاب‌ها، ظروف، و ديگر وسايل آشپزخانه استفاده كرد.

شلف‌ها اندازه‌هاي متنوعي دارند و مي‌توان آن‌ها را در هر فضايي از خانه قرار داد و هم‌چنين از آن‌ها براي نگهداري از وسايل مختلف استفاده كرد. شلف هاي ديواري جلوه‌اي زيبا و خاص به فضاي داخلي هر خانه‌اي اضافه مي‌كنند و هم‌چنين عناصري بسيار كارآمد و كاربردي محسوب مي شوند.

Shelf-delta-decor

شلف‌ها روي ديوار آشپزخانه

اين شلف‌هاي ديواري زيبا كه از استيل ضدزنگ ساخته شده‌اند بسيار منحصربه‌فرد و با طراحي كلي آشپزخانه هماهنگي فوق‌العاده زيادي دارند. اين شلف‌ها نه فقط زيبايي خاصي به آشپزخانه داده‌اند، بلكه بسيار كارايي دارند  و وسايل زيادي براي نمايش روي آن‌ها قرار گرفته است.

 

Shelf-delta-decor22

شلف‌ها روي ديوار سرويس بهداشتي

شلف‌هاي ديواري معلق به زيبايي در اين فضا قرار گرفته‌اند. اين شلف‌ها جلا داده شده، پاكيزه، و زيبا به نظر مي رسند و با ايده طراحي سينك هماهنگي بسيار خوبي دارند.

 

Shelf-delta-decor-wc

شلف‌هاي ديواري در اتاق كار

اين شلف‌هاي ديواري معلق كه نورپردازي خوبي پيرامون آن‌ها انجام شده است بسيار لوكس، زيبا، و چشم‌گيرند و اين ويژگي‌ها به دليل نوع و محل قرارگيري آنها است. طراحي اين قفسه‌ها واقعا منحصربه‌فرد است.

 

Shelf-delta-decor-living-room.

شلف‌هاي ديواري در اتاق نشيمن

ايده‌اي فوق‌العاده عالي براي ايجاد فضاهاي نگهدارنده در يك اتاق نشيمن. اين شلف هاي ديواري معلق زيبايي و كارايي زيادي به اين اتاق اضافه كرده‌اند. اين شلف‌ها ظاهر جذابي دارند و در عين حال با طراحي كلي فضا هماهنگ شده اند.

 

Shelf-delta-decor-tvroom

شلف‌ها در بالاي ميز تلويزيون

عنصري خاص و زيبا كه به اتاق تلويزيون اين خانه اضافه شده است: اين شلف هاي ديواري معلق نه فقط عنصري تزئيني در اين فضا محسوب مي شوند بلكه از بي‌روح شدن اتاق جلوگيري كرده‌اند. استفاده از اين شلف ها ايده بسيار خوبي است، نظر شما در اين مورد چيست؟

 

Shelf-delta-decor-lighting

شلف‌ها با نورپردازي خاص

در اين فضا از چراغ‌هاي LED براي روشن ساختن شلف‌ها استفاده شده است. اين كار باعث شده تا اين قفسه‌ها زيباتر و شيك‌تر به نظر برسند و اين زيبايي در كنار ميز آينه حمام دوچندان شده است.

 

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي بيشتر با انواع شلف نوشته ي ” انواع مدل هاي شلف ديواري مدرن” را مطالعه كنيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۳:۱۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

نكات لازم هنگام استفاده از اتوي مو و بابليس

سال‌هاست كه از وسايل برقي بسياري نظير اتو مو و بابليس، براي حالت دادن به مو استفاده مي شود و در اكثر خانه‌ها، اين وسايل به چشم مي‌خورند. پس بهتر است چگونگي استفاده بهتر از اين وسايل را براي آسيب كمتر و ماندگاري بيشتر، بشناسيم.
اتوي مو و بابليس

اتوي مو و بابليس ، از جمله وسايل برقي محبوب در بسياري از كشورهاي دنيا هستند كه در آرايشگاه‌ها و در خانه، افراد از آن‌ها استفاده مي‌كنند.از آن‌جا كه برخي افراد به دليل نوع موها و يا علاقمندي، مايل به استفاده مكرر از اين دستگاه‌ها هستند، بهتر است نكات لازم در اين خصوص را بدانيد تا كمتر دچار آسيب شويد و ماندگاري آن را بيشتر و بهتر كنيد. با بخش مد و زيبايي مجله دلتا همراه باشيد.

فر كننده مو

نكات لازم مهم :
۱ – قبل از اتو كشيدن، حتما موها را با سشوار خشك كنيد.
۲ – بعد از خشك كردن، از براق كننده‌‌هاي مو در لابه لاي موها استفاده كنيد.
۳ – اگر موهاي خيلي فر يا وزي داريد، براي اتو كشيدن، لايه‌هاي باريك و نازكي از مو را برداريد.
براي موهاي فر، فقط قبل از اتو از براق كننده‌‌ها استفاده كنيد و از واكس و كرم مو بعد از اتو، براي گرفتن خورده موهاي روي سر و مو خوره‌‌ها، آن هم به مقدار خيلي كم استفاده كنيد (استفاده از واكس و كرم زياد بعد از اتو براي موهاي فر، آنها را وز خواهد كرد و قبل از آن هم در صاف كردن موها شما را دچار مشكل مي ‌سازد.)
۴ – براي موهاي صاف كه فقط كمي موج دارند، حتما قبل از اتو، موادي مانند واكس يا كرم مو را به مقدار كم به نوك انگشتان زده و به همه جاي موهايتان بماليد تا پوششي بين مو و اتو باشد و از سوختن مو جلوگيري شود، زيرا اين موها نسبت به موهاي فر شكننده‌تر و ضعيف ‌ترند.
۵ – براي موهاي خيلي فر بعد از يك بار اتو كشيدن لايه هاي نازكي از مو، مقدار كمي واكس را كف دست‌‌ها زده و روي موها بكشيد و بعد دوباره با جدا كردن لايه ‌هاي ضخيم‌ تر مو، آن ها را اتو كنيد تا كاملا صاف شوند.
۶ – اتو كشيدن مو از ريشه، به آن آسيب جدي رسانده و باعث ريزش خواهد شد. پس با فاصله از ريشه اتو كنيد.
۷ – استفاده مكرر و زياد از اتوي مو باعث ريزش و كم شدن و فاصله انداختن بين موها خواهد شد، پس بهتر است فقط در مواقع خاص، اين كار را انجام دهيد.
۸ – موهاي رنگ و مش شده و‌ هايلايت را حتما قبل از اتو، با مقدار كمي واكس مو بپوشانيد تا كمتر آسيب ببينند، زيرا دكلره و رنگ، مقاومت مو را در برابر حرارت كم مي‌‌كنند و به راحتي در اثر گرما، موها از وسط مي‌شكنند و مي‌‌ريزند.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي بيشتر “فر كردن مو با اتو مو” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۱:۴۴ توسط:مجله دلتا موضوع:

آينه كاري ديوار، درخشش را به خانه خود دعوت كنيد

دنبال يك ايده‌ خوب براي پر كردن ديوار‌هاي خالي خانه خود هستيد؟ يا به فكر راهي براي تغيير حال و هواي آن؟ اهميت و تاثير دكوراسيون داخلي با آينه كاري است و از ايده‌هايي است كه اين روز‌ها در منازل به شدت محبوبيت پيدا كرده و طرفداران بسياري دارد.
آينه كاري سه بعدي ديوار

آينه كاري ديوار‌هاي خالي، سبب ايجاد نوعي درخشش و زرق و برق و به تبع آن جنبه لوكس بخشيدن به فضايتان خواهد شد. از طرفي استفاده از آينه در فضا سبب سبكي و در نتيجه بزرگتر جلوه دادن فضا مي شود. مخصوصا در فضا‌هاي كوچك نصب آينه به دليل بيشتر كردن و منعكس كردن نور توصيه مي‌شود. با طراحي آينه‌ها به صورت خاص و ويژه، جنبه‌اي دكوري‌تر به آن بخشيده و فضا را از كمبود آثار هنري نجات دهيد. براي آشنايي بيشتر با مدل‌ها و نمونه‌هاي آينه كاري ديوار اين مطلب مجله دلتا را از دست ندهيد.

آينه كاري‌هاي هندسي منفرد

يكي از مدل‌هاي فانتزي و ساده‌ي آينه كاري ديوار، برش آن به اشكال هندسي است. اين طرح‌ها هم آماده سازي راحت تري دارند هم نصب سريع‌تر و ساده تر. از طرفي اين مدل‌ها يك ايده‌ خاص و منحصر به فرد براي فضاي شما هستند و  مي‌توانيد با توجه به سليقه و طرح خود نسبت به آينه كاري ديوار خود اقدام كنيد.

از طرفي اين مدل طرح‌ها فضا را بيش از حد شلوغ نكرده و جنبه‌ فانتزي نيز به آن مي‌بخشند. در ذهن بيننده نيز چنين سبك‌هايي ماندگار و جالب خواهد بود.

 آينه كاري كلاسيك

 

آينه كاري ديوار طرح آجر

از ديگر نمونه‌هاي آينه كاري ديوار، آينه كاري به صورت آجر است. در حقيقت با اين روش شما يك ديوار را به طور كامل آينه كاري كرده و تنها چند شيار بينشان داريد. اين چنين طرح‌هايي چندان فانتزي نبوده و در كنار آن‌ها نيازمند رعايت نكات دكوراسيون براي ارتفاي كيفيت فضاي خود هستيد. يكي از راه‌هايي كه مي‌تواند در بهتر نشان دادن ديوارتان به شما كمك شاياني كند، نورپردازي ديوار است. رنگ نور  انتخابي نيز بسته به تركيب رنگ به كار رفته در كل فضا و ديوارهايتان خواهد بود.

 آينه كاري ستون

 

آينه كاري ديوار طرح لوزي

خطوط مورب اين مدل آينه كاري چشم نواز‌تر از مدل قبلي بوده و از لحاظ زيبا شناختي در جايگاه بالاتري قرار گرفته است. شايان ذكر است كه محبوبيت اين مدل آينه كاري ديوار باعث شده تا به يكي از تكراري‌ترين مدل‌ها نيز شود؛ بنابراين اگر قصد داريد جلوه‌اي خاص به فضاي داخلي خانه خود اضافه كنيد، از انتخاب اين مدل صرف نظر كرده و به دنبال ايده‌هاي جديد و نو بگرديد.

 

آينه كاري مدرن ديوار

مدل آينه كاري مدرن يكي از مدل‌هاي محبوب طراحان داخلي است. همان طور كه مي‌بينيد ابعاد مختلف آينه‌ها تنوع خاصي به ظاهر ديوار بخشيده كه جنبه‌اي مدرن نيز دارد. اين ايده كم‌تر در منازل ايراني استفاده شده و خاص‌تر به نظر مي‌رسد. شايان ذكر است زيبايي اين آينه كاري زماني بيشتر مي‌شود كه اطراف آن را شلوغ نكرده و چشم معطوف آن شود. از طرفي اگر اطراف آن را شلوغ كنيد، نتيجه‌ي معكوس داده و فضا گرفته و دلگير به نظر مي‌رسد؛ كه اين خود نيز سبب نوعي اغتشاش بصري در فضا تبديل خواهد شد.

آينه كاري مدرن

 

آينه كاري سه بعدي ديوار

اين مدل يكي از خاص‌ترين مدل‌هاي آينه كاري ديوار است كه اگر به درستي از آن استفاده شود مي‌تواند نقش يك اثر هنري در فضا را ايفا كند؛ بنابراين اگر علاقه داريد ديوار خالي خانه جلوه‌اي منحصر به فرد به خود بگيريد از چنين نمونه‌هايي ايده گرفته و آن را با نهايت دقت اجرا كنيد.

 

آينه كاري ديوار با طرح‌هاي منظم

اين آينه كاري تركيب دو هندسه مربع و لوزي است كه باعث شده است فضاي شما از سادگي بيش از اندازه در آمده، ولي هم چنان لوكس به نظر بيايد. اين گونه طرح‌ها براي جا‌هايي به كار مي‌آيد كه مخصوصا علاقه‌اي به شلوغ كردن فضا نداشته باشيد و البته بايد ذكر كرد اين طرح از نمونه‌هاي مربع و يا لوزي تنها خاص‌تر است.

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي بيشتر با كابينت هاي گلاس مطلب “كابينت هاي گلاس، مزايا و معايب” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۶:۰۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون داخلي چيست؟

دكوراسيون يك واژه ي فرانسوي است كه معادل فارسي آن بر اساس تعريف لغتنامه دهخدا عبارتست از : فّن و تخصص و رشته آموزشي آذين، آذين بندي، آراستن.
دكوراسيون_داخلي

براساس معني مندرج در دانشنامه ويكي پديا، دكوراسيون داخلي عبارت است از:  هماهنگ سازي طراحي شده براي به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثيه و ساير اشياء در يك اتاق يا ساختمان به صورت هنرمندانه.

دكوراسيون داخلي مانند هنرهاي ديگر، داراي سبك و سياق و اصولي است كه براساس سليقه‌ها و نيازهاي هر دوره، دستخوش تغيير مي‌شوند. مجله دلتا در اين مطلب مي‌خواهد شما را با معماري داخلي به طور مختصر آشنا مي‌كند تا شما بتوانيد مفاهيم  و مسايل مربوط به دكوراسيون داخلي را بيشتر و بهتر درك .
معماري داخلي در واقع همان خلق فضاست، فضايي كه در عين زيبايي و اثرگذار بودن كارايي لازم را نيز داشته باشد. طراح با تركيب اصول و اركان تخصصي معماري داخلي با حس زيبايي شناسي، فضايي را ايجاد مي‌كند كه معرف هويت، نياز، درك و خواسته‌هاي طرف مقابلش است.

دكوراسيون داخلي حلقه اتصال بين دو علم معماري و طراحي داخلي است. اين رشته از يك طرف مانند علم معماري با ساختمان و اجزاء و عناصر تشكيل دهنده آن ارتباط  دارد و از طرف ديگر همانند طراحي داخلي بر فضاهاي داخلي تمركز مي كند.
علم معماري با مسائلي با مقياس كلان شهري در ارتباط است، اما رشته معماري داخلي در مقياس هاي انساني و در رابطه با فضاهاي عمومي و شخصي است  و نتيجه آن ارتباط انسان با جهان اطراف خود است. معمار داخلي علاوه بر برخورداري از علم كافي در زمينه معماري به تحليل و بررسي حس دريافتي از فضاهاي معمارانه مي‌پردازد به نحوي كه حس تعلق و يكپارچگي را در فضا ايجاد مي‌نمايد و به بيان ديگر به معماري فضا از ديدگاه ساكنان يا استفاده كنندگان از آن مي‌پردازد.

دكوراسيون-داخلي-خانه-مجله-دلتا

آيا دكوراسيون داخلي هنري پرمخاطبي است ؟
در دنياي امروز بخش عمده زندگي افراد در فضاهاي بسته و داخلي سپري مي‌شود. اگرچه همه ما زمان‌هايي را براي تفريح و هواخوري و گريز از محيط هاي بسته در فضاي آزاد مي‌گذرانيم، اما همين نشاط ناشي از جدايي از محيط بسته، خود نشانگر كثرت اوقاتي است كه در اتاق‌ها مي‌گذرانيم. به همين سبب دكوراسيون داخلي با كيفيت مناسب، بهترين روش براي بهبود وضعيت حرفه اي، تحصيلي و زندگي‌مان مي‌باشد.

تعداد دكوراتورهاي داخلي در سطح جامعه بسيار بيشتر از آن است كه عامه مردم تصور مي‌كنند. اگرچه شايد شاغلين اين حرفه به شهرت طراحان مد و يا هنرمندان ديگر رشته‌ها نباشند، اما با اين وجود بسياري از دكوراتورهاي داخلي از اين حرفه درآمد بسيار بالايي كسب مي‌كنند.

دكوراسيون-داخلي-مجله-دلتا

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با مطالب دكوراسيون داخلي  “دكوراسيون داخلي خانه ايراني” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۷:۰۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون تابستاني با چند ترفند ساده!

تابستان است و هوا روز به روز گرم تر مي‌شود، براي رهايي از گرم تر شدن فضاي خانه خود چه روش هايي را در پيش مي گيريد؟
طراحي دكوراسيون خنك

با شروع فصل تابستان همه ما به فكر آماده كردن دكوراسيون داخلي خانه هاي خود براي فرار از گرما هستيم. تغيير دكوراسيون منزل و سازگار كردن آن با حال و هواي تابستان، تحمل گرما را امكان‌پذير كرده و اوقات خوشي را براي ما فراهم مي كند. در اين نوشتار از مجله دلتا ترفندهاي براي طراحي دكوراسيون خنك را معرفي خواهيم كرد كه به وسيله آن‌ها مي‌توانيد با گرما مقابله كنيد و آسايش بيشتري را براي خودتان در فصل‌هاي گرم پديد بياوريد.

طراحي دكوراسيون خنك گلدان

استفاده از رنگ‌هاي روشن

از آنجاكه رنگ‌هاي روشن گرماي كمتري را در خود نگه مي‌دارند، بهتر است كه در فصل‌هاي گرم سال، براي خانه‌هايمان هم تن پوشي از رنگ‌هاي روشن فراهم كنيم. ديوارهاي خانه، قاب پنجره‌ها، پرده‌ها و حتي رو مبلي‌ها نيز مي‌توانند در فصل‌هاي گرم، رنگ هاي روشن داشته باشند.

دكوراسيون داخلي طراحي دكوراسيون خنك

پارچه و الياف نازك

در فصل هاي گرم، پارچه هاي ضخيم و با بافت هاي متراكم را كنار بگذاريد، زيرا اين نوع پارچه‌ها مانع از حركت هوا در خانه مي‌شوند و همين مساله مي‌تواند در فصل هاي گرم آزار دهنده باشد. براي مثال مي توانيد پرده‌هاي خانه را از جنس حريرهايي با رنگ‌هاي روشن در نظر بگيريد يا براي رومبلي‌ پارچه‌هايي با الياف درشت استفاده كنيد.

رنگ هاي روشن طراحي دكوراسيون خنك

استفاده از گياهان خانگي

حتما شما هم تجربه هواي سنگين خانه در تابستان را داريد، براي حل اين مشكل، توصيه مي‌شود كه از گل و گياهان استفاده كنيد.گياهان علاوه بر زيبايي دكوراسيون داخلي خانه، در تصفيه هواي خانه موثر خواهند بود.

گياهان خانگي طراحي دكوراسيون خنك

استفاده از سايبان

براي پنجره‌هاي خانه سايبان درست كنيد. سايبان‌هاي رنگي و زيبا كه مانع از اين مي شود كه نور آفتاب به خانه برسد.

طراحي دكوراسيون خنك استفاده از سايبان

استفاده از مات كننده‌هاي شيشه

برچسب شيشه مات كن، راه حلي مناسب براي حفظ حريم خصوصي است، اين تنها كاربرد آن ها نيست. شما مي‌توانيد از اين برچسب‌ها براي طراحي دكوراسيون خنك و كاهش دماي داخلي خانه استفاده كنيد. اين برچسب ها باعث مي‌شوند تا نور خورشيد به صورت مستقيم داخل خانه وارد نشود و در كاهش دما موثر خواهند بود.

مات كننده

آبنماي خانگي

وجود عنصر آب در خانه علاوه بر تاثير رواني مثبت مي‌تواند به شما كمك كند تا روزهاي گرم لذت‌بخش‌تر سپري شود. آب هميشه براي انسان‌ نشانه‌اي از آرامش و طراوت بوده است. اين آبنماها هم مي‌توانند در دكوراسيون داخلي استفاده شوند هم در فضاي بيروني خانه.

آبنماي خانگي

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي با روش هاي انتخاب رنگ در دكوراسيون داخلي مطلب “بهترين رنگ براي دكوراسيون داخلي خانه” را مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۷:۳۲ توسط:مجله دلتا موضوع: