تعمیر لباسشویی اسلامشهر
امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
دكوراسيون دلتا دكوراسيون دلتا .

دكوراسيون دلتا

ايده‌هاي طراحي دكوراسيون تراس كوچك

تراس كوچك، تنها چيزي است كه مي‌توانيد در يك آپارتمان نقلي در شهر شلوغ براي خلوت كردن يا نوشيدن چاي داشته باشيد. در اينجا ايده‌هايي براي چيدمان تراس كوچك بررسي شده است كه حتما كمكتان خواهد كرد و مي‌توانيد از همين چند متر جا نهايت استفاده را ببريد.

تراس براي بسياري از ما، يكي از مهمترين عناصر خانه به حساب مي‌آيد كه ممكن است حتي خيلي كوچك باشد، اما وزن زيادي دارد. تراس، بيشتر از همه در فصل بهار و تابستان مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اما در پاييز يا زمستان هم مي‌تواند يك فضاي دنج و عالي براي نشستن باشد. مسلما اينكه يك تراس بزرگ داشته باشيم خيلي ايده آل است، اما اگر در آپارتمان زندگي مي‌كنيد، احتمالا اين اتفاق دور از ذهن است. به همين دليل در اين بخش از مجله دلتا ايده‌هايي براي دكوراسيون تراس كوچك مطرح مي‌كنيم.

 فضا‌ها را تقسيم بندي كنيد

اولين نكته كه رعايت كردن آن باعث مي‌شود فضاي تراس بهينه سازي شود، متمايز كردن فضا‌ها از يكديگر است. براي مثال، مشخص كنيد كه در كدام قسمت پنجره نصب مي‌شود، در كجا قرار است ميز و صندلي قرار دهيد  يا اگر قرار است قفسه‌هايي در تراستان قرار بگيرد، محل آن كجا خواهد بود؟ سعي كنيد از حاشيه‌ها بهترين استفاده را بكنيد.

دكوراسيون بالكن

 نيازسنجي كنيد

مرحله‌ بعدي اين است كه نياز‌ها و عادت‌هايتان را قبل از هزينه كردن براي اسباب و اثاثيه بررسي كنيد. چند نفر قرار است در تراس پشت ميز‌ها بنشينند؟ آيا به يك سايه انداز هم نياز داريد؟ صندلي‌هاي تاشو مي‌خواهيد يا ثابت؟ اصلا به ميز و صندلي نياز داريد؟ اين‌ها فقط تعدادي از سوالات است، لازم است از خود بپرسيد و با مشورت ساير اعضاي خانه، به آن‌ها پاسخ دهيد تا بتوانيد بهترين استفاده را از تراس ببريد و آن را براي نياز‌هاي واقعي مهيا كنيد.

دكوراسيون تراس

گوشه‌هاي سبز ايجاد كنيد

از تراس براي ايجاد فضاي سبز و آوردن طبيعت به خانه استفاده كنيد. مي‌توانيد از گياهان رونده استفاده كنيد يا از اثاثيه‌ چوبي كه حس و حال طبيعت در تراستان وجود داشته باشد. در صورتي كه محدوديت بودجه نداريد مي‌توانيد با استفاده از تجهيزاتي باغچه‌هاي شهري روي تراس خود ايجاد كنيد.
براي اين كار بايد با يك متخصص امور باغباني صحبت كنيد تا زيرساخت‌هاي مورد نياز را در تراس درست كرده و آسيبي به ساختمان نرسد.

از نرده‌ها استفاده كنيد

اين روز‌ها گلدان‌هاي بسيار متنوعي در بازار پيدا مي‌شود كه سايز و شكل مختلفي دارد. اگر بالكن شما از خيابان ديد دارد، مي‌توانيد از گلدان‌ها و فلاور باكس‌هاي آويز در قسمت بيروني نرده استفاده كنيد تا علاوه بر زيبايي داخلي و خارجي، فضاي موجود تراس را حفظ كنيد و بتوانيد از كف استفاده‌هاي ديگري ببريد.

 تراس

فضايي مرتبط با دكوراسيون داخل خانه ايجاد كنيد

در صورتي كه بالكن شما به فضاي داخلي اتاق نشيمن ديد دارد و در آن از آنجا باز مي‌شود، بهتر است يك تداوم ميان فضاي اتاق نشيمن و فضاي تراس كوچك خانه‌تان ايجاد كنيد. با اين كار هم فضاي اتاق نشيمن جذاب‌تر و بزرگتر به نظر مي‌رسد و هم فضاي بالكن. اين كار را مي‌توانيد با يكسان انتخاب كردن كف سازي يا انتخاب مبلمان هم رنگ و هماهنگ براي داخل و تراس ميسر كنيد.

بالكن‌تان را به انباري تبديل نكنيد

تا جايي كه امكان دارد از بالكن به عنوان انباري و نگهداري وسايلي كه نمي‌خواهيد در ديد خانه باشد استفاده نكنيد. اما اگر واقعا جاي كمي در خانه داريد، مي‌توانيد يك كمد كوچك يا يك تخت كوچك براي تراس تهيه كنيد كه روي آن‌ها با كوسن براي نشستن و لم دادن مناسب سازي شده است و زير و درون آن‌ها براي نگهداري وسايلي كه نمي‌خواهيد در ديدتان باشد، استفاده شود.

بالكن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۵:۴۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

ايده‌هاي نورپردازي اتاق خواب

هنگامي كه صحبت از اصول طراحي دكوراسيون اتاق خواب مي‌شود، بسياري از افراد اهميت نورپردازي را از ياد مي‌برند. اما بايد توجه داشت كه براي جلوه بهتر دكوراسيون، نور مناسب و استاندارد اولين و ضروري‌ترين گزينه است.
دكوراسيون اتاق خواب

لازمه هر اتاقي، نورپردازي مناسب است و اين قاعده در ارتباط با اتاق خواب نيز صدق مي‌كند. در اين مطلب از مجله دلتا با بهترين ايده‌ها براي نورپردازي اتاق خواب آشنا خواهيد شد.

تركيبي از منابع نوري مختلف

از اهميت منابع مختلف نور در دكوراسيون اتاق خواب كوچك غافل نشويد. اگر اتاق خواب شما خيلي كوچك باشد، تنها به يك منبع نوري احتياج داريد. در غير اين صورت بايد تركيبي از منابع نوري مختلف را براي نورپردازي اتاق خواب خود استفاده كنيد.  

لوستر

طراحي‌هاي ساده 

لازم نيست كه يك لامپ يا يكي از انواع مدل لوستر فانتزي، طراحي فوق العاده‌اي داشته باشند تا در دكوراسيون داخلي اتاق تاثير شگرفي ايجاد نمايد؛  طراحي‌هاي ساده مي توانند تاثيري فوق العاده روي دكوراسيون اتاق خواب ايجاد كنند.

لوستر سقفي شيك

يكي از ساده‌ترين راه‌هاي ايجاد نورپردازي شيك در فضاي اتاق خواب، استفاده از چراغ‌هاي سقفي به جاي آباژورها است.

چراغ‌هاي توكار

چراغ‌هاي توكار ايده بسيار مناسبي براي ايجاد يك نور ملايم و استاندارد در شب است و مي‌تواند در زيبا كردن فضاي اتاق نيز موثر باشد.

نورپردازي

لوستر‌هاي كريستالي

جلوه‌اي كه لوسترهاي كريستالي ايجاد مي‌كنند قابل مقايسه با هيچ منبع نوري در اتاق خواب نيست؛ اين لوسترها بسيار شكيل و زيبا است كه فضاي اتاق خواب را بسيار جذاب خواهند كرد.

لوستر مدرن

در حالي كه لوسترها اغلب طراحي سنتي دارند و از كريستال ساخته مي‌شوند، اما تنها گزينه براي اتاق خواب‌ها محسوب نمي‌شوند. لوسترهاي مدرن و زيبايي نيز براي نورپردازي اتاق، در بازار يافت مي‌شوند.

لامپ‌هاي رشته‌اي در اتاق خواب

درست است كه اغلب از چراغ‌هاي رشته‌اي، در اتاق نشيمن و آشپزخانه استفاده مي‌شود، اما اين بدان معنا نيست كه اين چراغ‌ها در اتاق خواب جايگاهي نخواهند داشت.

نورپردازي رنگي

يكي از راه‌هاي جذاب براي ايجاد فضاي رنگي در اتاق خواب، استفاده از لامپ‌ها و چراغ‌هايي است كه داراي روكش‌هايي با طرح و رنگ‌هاي فوق العاده است.

اتاق خواب

لوستر‌هاي چوبي

در اين اتاق از المان‌هاي مختلف چوبي براي ايجاد سبكي سنتي يا كلاسيك در اتاق خواب استفاده شده كه لوستر چوبي آن جلوه‌اي بسيار زيبا دارد.

آباژور‌هاي تكي

به جاي استفاده از يك چراغ خواب خسته كننده و بي روح، مي‌توانيد از آباژورهايي جذاب و تكي استفاده كنيد. براي مثال آباژور و چراغ خواب‌هايي با طرح جغد يا طراحي برجسته از يك اسب يا حتي يك صدف زيبا!

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۸:۰۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

چيدمان مبلمان در منزل

درست مانند يك كاغذ سفيد، يك اتاق خالي هم مي‌تواند يك فرصت يا يك چالش باشد. راه‌هاي زيادي براي نحوه چيدمان مبلمان خانه وجود دارد اما چطور بدانيم كه از كجا بايد شروع كنيم؟
چيدمان مبلمان

چيدمان مبل براي بسياري از افراد و بسياري از خانه ها يك چالش بزرگ است و پيدا كردن بهترين آرايش مبل و البته مكان مناسب براي آن تحت تاثير عوامل مختلفي قرار مي گيرد. در اين مطلب از مجله دلتا درباره بهترين چيدمان مبلمان در دكوراسيون داخلي صحبت خواهيم كرد.

نحوه استفاده از مبلمان در فضاي منزل

توجه داشته باشيد كه از فضاي مورد نظر براي انجام چه فعاليت‌هايي استفاده مي‌كنيد و اكثر مردم چگونه از چنين فضايي چه استفاده خواهند كرد. در اين صورت نوع و تعداد مبلمان و ديگر وسايل مورد نياز مشخص خواهد شد.

دكوراسيون داخلي

نقطه كانوني در دكوراسيون منزل

نقطه كانوني فضا را مشخص كنيد و مبلمان را بر اساس آن بچينيد. نقطه كانوني مي‌تواند شومينه، تلويزيون يا حتي يك چشم انداز و منظره بيرون از خانه باشد. به عنوان مثال اگر قصد تماشاي تلويزيون داريد، دقت كنيد كه فاصله بين مبلمان و تلويزيون بايد سه برابر سايز صفحه نمايش باشد. يعني اگر صفحه نمايش ۴۰ اينچي داريد، بايد فاصله ۳ متري با مبلمان را در نظر داشته باشيد.

به غير از تلويزيون مي‌توانيد از المان‌هاي ديگري مانند شومينه، يك تابلوي نقاشي زيبا، پيانو و حتي يك ديوار تك رنگ براي ايجاد نقطه كانوني استفاده نماييد.

تقارن در چيدمان مبلمان

براي فضاهاي رسمي‌تر مثل پذيرايي، همواره تقارن جوابگو است. چيدمان نامتقارن حس و حال غير رسمي بودن به فضا مي‌بخشد. علاوه بر اين، سبك دكوراسيون منزل هم مي‌تواند تاثير زيادي بر متقارن بودن يا نبودن چيدمان مبلمان داشته باشد. معمولا سبك هاي كلاسيك داراي تقارن و سبك هاي مدرن بدون تقارن چيدمان مي‌شوند.

دكوراسيون منزل

شلوغي و تجمع در چيدمان مبلمان در دكوراسيون منزل

سعي كنيد مسيرهاي ورودي را چندان شلوغ نكنيد. از قرار دادن مبل هاي بزرگ و دست و پاگير در ورودي فضا خودداري كنيد. حداقل فاصله از ورودي ۶۰ سانتي متر و حداكثر ميزان آن ۱۲۰ سانتي متر است. توصيه مي‌شود وسايل را در اطراف فضا پراكنده كنيد و آن را در قسمت مركزي قرار ندهيد. زيرا تجمع وسايل در مركز فضا، آن را به نشيمن كوچك تبديل مي‌كند. در حالي كه اگر وسايل را دور تا دور بچينيد، يك نشيمن بزرگ خواهيد داشت.

تنوع در چيدمان مبلمان در دكوراسيون منزل

براي چشم نواز كردن فضا مي‌توانيد از مبلمان با سايزهاي مختلف استفاده كنيد. تعادل دكوراسيون را با قرار دادن دو قطعه بزرگ روبروي هم برقرار كنيد و از قرار دادن دو شي بزرگ يا بلند در كنار يكديگر خودداري كنيد.

مبلمان

كنتراست در دكوراسيون منزل

از تركيب خطوط راست و منحني براي ايجاد تضاد استفاده كنيد. مثلا اگر مبلمانتان از مدل ال يا صاف، منظم و مدرن است، از يك ميز گرد براي ايجاد تضاد استفاده كنيد. اگر هم مبلمان گرد و منحني داريد، از يك ميز زاويه دار استفاده كنيد.

سهولت استفاده در چيدمان مبلمان

همواره ميز جلو مبلي را به گونه اي قرار دهيد كه از همه مبل‌ها قابل دسترسي باشد. اگر از چند ميز استفاده مي‌كنيد بهتر است اندازه‌هاي مشابه داشته باشند. اگر قرار است روي مبل بنشينيد و كتاب بخوانيد، براي تامين نور كافي حتماً يك چراغ با آباژور كنارش قرار دهيد.

اتاق نشيمن

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۴:۱۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

نكات دكوراسيون رنگي

جهاني‌ كه در آن زندگي مي‌كنيم، پُر از رنگ‌هاي متنوع و زيباست. به‌ همين‌ دليل، افراد سليقه‌ها و علايق متفاوتي در انتخاب رنگ‌ها دارند.
دكوراسيون رنگي

از آنجا كه هر كسي دوست دارد خانه‌اش را آن‌طور كه خودش مي‌خواهد بيارايد، عنصر رنگ و داشتن دكوراسيون رنگي نقش زيادي در زيبايي دكوراسيون ايفا كند. در اين مقاله با مجله دلتا همراه باشيد.

طرح‌هاي انتزاعي و رنگ‌هاي ملايم

اگر از ادغام طرح‌هاي مينماليستي با رنگ‌هاي پاستلي روشن خوش‌تان نمي‌آيد، مي‌توانيد از تركيب طرح‌هاي انتزاعي و رنگ‌هاي ملايم استفاده كنيد. به‌عنوان ‌مثال، استفاده از مبلماني به رنگ آبي بسيار روشن در كنار چند كوسن و صندلي‌هايي با طرح‌ها و رنگ‌هاي ملايم، براي اتاق نشيمن مناسب است.

كاغذ ديواري‌هاي رنگي با طرح پروانه

كاغذ ديواري‌هايي با پروانه‌هاي رنگي، پاف گلدار رنگارنگ، روبالشتي‌هايي با طرح اندونزيايي و لحاف گلدوزي‌شده‌ همگي به ديوارهاي سفيد اين اتاق جلوه‌ خاصي بخشيده‌اند.

دكوراسيون اتاق خواب

استفاده از فرش‌هاي رنگي

رنگ آبي تيله‌اي ديوار به‌همراه فرشِ پُرنقش و نگار، زيبايي چشمگيري به فضاي اتاق نشيمن داده است.

استفاده از پرده‌هاي رنگي در فضاهاي بي‌رنگ

استفاده از پرده رنگي و گلدار مي‌تواند به روشن‌ شدن فضاي خنثي كمك كند. براي زيباتر شدن فضاي اتاق، يك نقاشي انتزاعي را به آن رنگارنگ اضافه كرده‌اند.

تكرار رنگ‌ها

مي‌توانيد به‌‌جاي استفاده از رنگ‌هاي بسيار، دو تا سه رنگ را در برخي از وسايل اتاق تكرار كنيد. رنگ ارغواني در كوسن، آباژور و همچنين گلدان ديده مي‌شود. در كنار آن، رنگ آبي نيز در برخي از وسايل به چشم مي‌خورد. استفاده از وسايل تزييني مختلف با رنگ ارغواني مي‌تواند يكپارچگي خوبي در محيط ايجاد كند.

استفاده از رنگ صورتي و زرد

شما مي‌توانيد فضاي كوچك خانه‌‌ خود را با استفاده از وسايلي با رنگ‌هاي دلنشين، زيبا كنيد. در اين تصوير ديوارها به رنگ سرمه‌اي و مبلمان به رنگ صورتي و زرد طراحي شده‌اند.

 دكوراسيون داخلي

ديوارِ رنگي

يكي از راه‌هاي ايجاد ديوارِ رنگي، پاشيدن رنگ‌هاي مختلف روي ديوار است كه مي‌تواند جالب توجه باشد.

استفاده از زرد ليمويي در آشپزخانه

آشپزخانه‌اي كه به‌طور كامل با رنگ سفيد تزيين شده باشد، كمي بي‌روح خواهد بود. در اين عكس از كاشي‌هاي طرح‌دار با رنگ‌هاي جذاب استفاده شده است. همچنين صندلي‌هاي ليمويي به شاداب‌تر شدن فضا كمك مي‌كند.

 دكوراسيون داخلي

استفاده از خال‌هاي رنگي روي ديوار

شما مي‌توانيد براي ايجاد نشاط از خال‌هاي رنگي در تزيين ديوار استفاده كنيد. اين تصوير طراحي دكوراسيون اتاق كودك را نشان مي‌دهد كه براي تزيين ديوارهاي آن از خال‌هاي رنگي استفاده شده است.

دكوراسيون شاد

استفاده از رنگ صورتي

بسياري از طراحانِ دكوراسيون داخلي علاقه‌ خاصي به استفاده از رنگ صورتي دارند. استفاده از رنگ صورتي در اين فضا جلوه زيبايي به مبلمانِ چوبيِ از‌ مُدافتاده بخشيده است.

اتاق خواب شاد

در اين عكس، اتاق‌خواب بزرگسال با رنگ‌هاي آب‌نباتي تزيين شده است. تاجِ فيروزه‌اي‌ بالاي تخت، مهره‌ اصلي در توازن رنگ اتاق است. تخت‌خواب رنگي به‌همراه روبالشتي و ملحفه‌هاي رنگي و ساير وسايل، اين اتاق را روشن ‌تر كرده‌اند.

دكوراسيون اتاق خواب

استفاده از تركيب رنگ‌هاي مختلف

اگر به‌دنبال دكوراسيوني هستيد كه محيط زندگي شما را سرزنده نگه دارد، مي‌توانيد از رنگ بنفش و طيف رنگ‌هاي مختلف استفاده كنيد. همان‌طور كه در تصوير مي‌بينيد مي‌توانيد رنگ‌هاي گرم و سرد را در كنار هم به‌ كار ببريد. اگر به تابلوهاي روي ديوار توجه كنيد، متوجه مي‌شويد كه تمام تركيب‌هاي رنگي به‌كاررفته در اتاق در تابلو نيز وجود دارند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۵:۰۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

ترفندهاي دكوراسيون مدرن

براي داشتن دكوراسيون خانه مدرن، علاوه بر انتخاب مبلماني با سبك و سياق مدرن بايد با روش‌هاي طراحي و چيدمان سبك مدرن آشنا باشيد تا بتوانيد دكوراسيوني ايده آل و به روز داشته باشيد.
دكوراسيون خانه مدرن

يكي از مهمترين جزيياتي كه در دكوراسيون خانه مدرن و در بخش طراحي داخلي هر فضايي بايد به آن توجه داشته باشيد، انتخاب سبك  است. انتخاب سبك دكور تا حد زيادي به سليقه افراد و عوامل محيطي مثل متراژ فضا، نوع پلان، نورپردازي محيط و… بستگي دارد. در اين ميان يكي از پرطرفدارترين سبك‌هاي دكوراسيون داخلي منزل، سبك مدرن است. در ادامه اين بخش از مجله دلتا قصد داريم شما را با ويژگي‌هاي دكوراسيون خانه مدرن آشنا كنيم.

دكوراسيون مدرن

دكوراسيون نشيمن مدرن

سبك نشيمن شما تا حد زيادي معرف سبك كلي فضاي منزل شماست؛ بنابراين بايد توجه داشته باشيد كه عناصر طراحي به كاربرده در اين فضا حتما معرف سبك مدرن باشند. از جمله ويژگي‌هاي سبك مدرن كه بايد حتما در طول طراحي منزل‌تان به آن توجه داشته باشيد به شرح زير است:

  • سادگي در تمام عناصر موجود در فضا
  • تركيب رنگ‌هاي هماهنگ و غالبا خنثي و روشن
  • پرهيز از تزيينات و جزييات اضافه در فضا
  • عدم تقارن در طراحي مبلمان و چيدمان لوازم و وسايل
  • استفاده از خطوط قائمه و راست گوشه در طراحي مبلمان و فضا

بر طبق موارد گفته شده در بند قبل براي دكوراسيون خانه مدرن بايد از مبلماني ساده با رنگ‌هاي نسبتا روشن و يا خنثي استفاده كنيد. مبلمان ال شكل و يا ست‌هاي راحتي بهترين گزينه براي مبلمان خانه‌هاي مدرن است، پس اگر قصد داريد خانه‌اي به سبك و سياق مدرن داشته باشيد از انتخاب مبلمان استيل و كلاسيك بپرهيزيد، همچيني توجه داشته باشد كه در چيدمان مبلمان خود تقارن نداشته باشيد، چرا كه تقارن ركن اصلي نقض مدرنيته در فضا است. داشتن كتابخانه ديواري و انواع مدل‌هاي جديد بوفه نيز علاوه بر اينكه فضاي كمتري اشغال مي‌كند بر زيبايي منزل شما نيز مي‌افزايد.

دكوراسيون داخلي

دكوراسيون آشپزخانه مدرن 

استفاده از كابينت‌هايي با طراحي‌هاي ساده، عدم استفاده از جزييات اضافي، استفاده از خطوط قائمه و راست گوشه در طراحي جزيره آشپزخانه و ساير جزييات آن همگي معرف سبك مدرن در طراحي اين آشپزخانه است.
دكوراسيون مدرن

دكوراسيون غذا خوري مدرن

دكوراسيون مدرن براي خانه‌هاي كوچك بهترين انتخاب محسوب مي‌شود. در خانه‌هاي كوچك عموما بين فضاي نشيمن و غذاخوري حائلي وجود ندارد و اين دو فضا به صورت يكپارچه طراحي مي‌شوند. انتخاب ميز و صندلي‌هاي راست گوشه با زواياي قائمه مناسب‌ترين مبلمان براي دكوراسيون غذاخوري خانه‌هاي مدرن هستند.
در انتخاب اكسسوري‌ها و تزيينات فضاي غذاخوري حتما به سادگي و پرهيز از به كارگيري جزييات اضافه توجه داشته باشيد، چراكه تزيينات و جزييات اضافي دشمن اصلي سبك مدرن است و تمامي قوانين و اصول مدرنيته را زير سوال مي‌برد.

دكوراسيون داخلي

 دكوراسيون اتاق خواب مدرن

ايجاد سبك مدرن در فضاي اتاق خواب مي‌تواند تا حد زيادي ساده‌تر از ساير بخش‌هاي دكوراسيون منزل باشد، چراكه دراين فضا غالبا جزييات محدودتري نسبت به ساير فضا‌ها دارد. انتخاب سرويس خواب ساده با كمترين جزييات و خطوط قائمه در كنار استفاده از رنگ‌هاي خنثي مثل طوسي مي‌تواند شروع سبك مدرن در فضاي اتاق خواب شما باشد. توجه داشته باشيد كه در كنار استفاده از رنگ‌هاي خنثي براي ايجاد تعادل در فضا مي‌توانيد از نورپردازي‌هايي با نور‌هاي گرم و آفتابي و يا جنس‌هاي مثل چوب استفاده كنيد تا توازن مناسب در فضا احساس شود.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۹:۱۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

رازهاي دكوراسيون اتاق خواب

بعد از يك روز طولاني سخت و خسته كننده و رهايي از كارهاي روزانه هيچ چيز به اندازه دراز كشيدن روي تخت خواب و آسودن در خواب دلپذير شبانه، دلچسب نيست.
دكوراسيون اتاق خواب

در اين مطلب از صفحه دكوراسيون مجله دلتا درباره چند ترفند براي طراحي دكوراسيون اتاق خواب صحبت خواهيم كرد. نكاتي كه نه تنها موجب زيبا شدن ظاهر آن مي‌شود بلكه باعث خواب راحت نيز مي‌شود. خبر خوب اينكه براي اين پياده كردن اين ترفندها نياز به صرف هزينه زيادي نيست، فقط كافي است شيوه طراحي و چيدمان خود را تغيير دهيد و اولويت‌هاي جديدي در نظر بگيريد.

طراحي دكوراسيون اتاق خواب

حذف مبلمان اضافي

اتاقي پر از مبلمان و اكسسوري مي‌تواند حس بي‌نظمي و درهم ريختگي به وجود آورد. يك قطعه مبلمان غيرضروري را از اتاق حذف كنيد و تفاوت شگفت انگيز آن را ببينيد. اين كار فضاي بيشتري در اتاق آزاد مي‌كند و آن را مرتب‌تر و بزرگ‌تر نشان مي‌دهد.

توجه به ابعاد و اندازه مبلمان

هنگام خريد مبلمان براي اتاق خواب، واقع بين باشيد و قطعاتي انتخاب كنيد كه اندازه‌شان متناسب با فضاي شما باشد. يك تخت خواب خيلي بزرگ و حجيم به اندازه‌اي كه مي‌تواند فوق العاده به نظر برسد، در صورت كوچك بودن اتاق بسيار نامناسب به نظر مي‌رسد.

چيدمان اتاق خواب

تخت خواب تان را قاب كنيد!

تخت خواب را با يك سرتختي برجسته قاب كنيد و تختتان را تاج گذاري كنيد! شما هر نوع تخت ساده قديمي را مي‌توانيد با يك سرتختي زيبا، حيرت انگيز كنيد.

ديوارهاي اتاق خواب

انتخاب رنگ مناسب براي اتاق خواب مي‌تواند منجر به خوابي آسوده در شب و اثري آرام كننده بر فردي كه وارد اتاق مي‌شود، داشته باشد. رنگ‌هاي آرامش بخش شامل رنگ‌هاي خنثي مانند خاكستري و قهوه‌اي روشن، بژ و كرمي مي‌شود. با اضافه كردن رنگ‌هايي مثل آبي، سبز  پاستلي، طلايي و زرد  فضا را جذاب‌تر كنيد.

اتاق خواب

فرش و قاليچه در دكوراسيون اتاق خواب

براي همه ما بسيار لذت بخش است كه هنگام پايين آمدن از تخت، پاهايمان سطحي نرم و لطيف را لمس كند. فرش، گرم‌ترين و نرم‌ترين نوع پوشش كف براي اتاق خواب است كه به شما آرامش مي‌بخشد. اگر كف اتاق خواب خود را با كاشي و سراميك يا چوب كفپوش كرده‌ايد، با استفاده از يك قاليچه روي آن، گرما و جذابيت فضا را دوچندان كنيد.

سقف اتاق خواب

رنگ‌هاي روشن و درخشان در اتاق خواب بسيار مناسب است زيرا آن را بازتر و جادارتر نشان مي‌دهد. مخصوصا در اتاق خواب‌هاي كوچك. سعي كنيد سقف‌ها را به رنگ ديوارها رنگ آميزي كنيد. اين كار خطوط تيره و سايه‌دار بين سقف و ديوار را از بين مي‌برد و به چشم شما اين حس را مي‌دهد كه اتاق بزرگتر از اندازه واقعي‌اش است.

طراحي دكوراسيون اتاق خواب

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۵۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي

با كوچك شدن آپارتمان‌هاي امروزي سبك مدرن در دكوراسيون اتاق پذيرايي ايراني يكي از سبك‌هاي پرطرفدار محسوب مي‌شود، اين سبك مدرن را مي‌توانيد به سادگي با انتخاب مبلمان مدرن در فضاي دكوراسيون خود ايجاد نماييد
دكوراسيون اتاق پذيرايي

همه شما مي‌دانيد كه فضاي نشيمن و اتاق پذيرايي در دكوراسيون منزل يكي از مهمترين بخش‌ها است چرا كه در واقع به عنوان ويترين منزل شما به شمار مي‌آيد. بنابراين در تزيين اتاق پذيرايي علاوه بر سليقه بايد به اصول طراحي نيز توجه ويژه‌اي داشت. به همين منظور در اين مطلب از مجله دلتا مي‌خواهيم درباره اصول طراحي دكوراسيون اتاق پذيرايي صحبت كنيم.

مبلمان راحتي

مبلمان راحتي از آن دسته مبلمان محبوبي است كه به راحتي مي‌توانيد آن‌ها را با هر نوع دكوراسيوني هماهنگ كنيد، اين مبلمان با تنوع بي‌حدشان در طرح و رنگ از ديرباز جلوه‌گر اتاق پذيرايي ايراني بودند.

دكوراسيون اتاق نشيمن

مبلمان كلاسيك

پيش از انتخاب مبلمان كلاسيك براي دكوراسيون پذيرايي خود بهتر است ابعاد و اندازه‌هاي فضاي داخلي خود را در نظر بگيريد، چرا كه تناسب مبلمان كلاسيك با فضاي نشيمن شما تا حد زيادي تاثير بسياري در جلوه فضاي داخلي شما دارد. پس اگر فضاي كوچكي داريد انتخاب مبلمان كلاسيك را براي دكوراسيون اتاق پذيرايي ايراني خود فراموش كنيد و به سراغ نمونه هاي راحتي و مدرن برويد.

مبلمان چوبي دست ساز 

اين مبلمان براي شما كه مي‌خواهيد ظاهر متفاوت، منحصر به فرد و ايراني به دكوراسيون پذيرايي خود ببخشيد بهترين گزينه است، هم نشيني اين مبلمان با طرح‌هاي مشبك در كنار يك فرش ايراني با نقش‌هاي ساده مي‌تواند جلوه دكوراسيون اتاق پذيرايي ايراني شما را دو چندان كند.

اتاق نشيمن

فرش

بعد از بررسي و انتخاب مبلمان نوبت به انتخاب فرش براي اتاق پذيرايي مي‌شود. همه ما مي‌دانيم كه فرش‌هاي ايراني يكي از نمونه‌هاي منحصر به فرد فرش در دنيا است. بزرگترين قابليت فرش‌هاي ايراني هماهنگي آن با سبك‌هاي مختلف دكوراسيون است، پس اگر مي‌خواهيد به دنبال فرشي برويد كه با دكوراسيون اتاق پذيرايي شما هماهنگ باشد فرش ايراني را فراموش نكنيد.

پرده 

بعد از انتخاب فرش نوبت به انتخاب پرده مي‌رسد. بهتر است سبك و تم پرده انتخابي شما با نوع مبلمانتان هماهنگ باشد براي ايجاد روح و جلوه بيشتر در فضا مي‌توانيد كوسن مبلمان خود را هماهنگ با طرح پرده انتخاب كنيد تا ظاهر منحصر به فردتري را در دكوراسيون پذيرايي خود ايجاد كنيد.

لوستر

انتخاب لوستر و نورپردازي فضاي اتاق پذيرايي يكي از مهمترين عوامل در يك طراحي ايده آل محسوب مي‌شود، همان‌طور كه اشاره شد لوسترها نيز بايد با نوع سبك دكوراسيون شما هماهنگ باشد، پس از انتخاب يك لوستر مناسب و هماهنگ با سبك دكوراسيون خود در مرحله بعد بايد به ارتفاع آن در فضاي داخلي توجه كنيد، با تغيير ارتفاع لوسترها مي‌توانيد تاكيد را روي بخش مورد نظر خود بيشتر كنيد.

اتاق پذيرايي

گل و گياه 

هيچ دكوراسيوني را نمي توان يافت كه بدون حضور عنصري به نام گياه زيبايي و جلوه تمام عيار داشته باشد. بنابراين اگر مي خواهيد فضاي دكوراسيون تان را منحصر به فرد تر تزيين كنيد، گل و گياه را مهمان دكوراسيون اتاق پذيرايي ايراني خود كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۴:۲۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

طراحي دكوراسيون اتاق غذاخوري

شكل و اندازه ميزهاي غذاخوري، صندلي‌ها، و مبلمان بايد در طراحي دكوراسيون اتاق غذاخوري به دقت در نظر گرفته شوند تا وقتي مهمانان در اين فضا مشغول غذا خوردن و رفت و آمد هستند دچار مشكل نشوند.
دكوراسيون اتاق غذاخوري

از فضاهاي غذاخوري به طور معمول كم‌تر از ديگر فضاهاي خانه استفاده مي‌شود، اما در هر صورت اتاق غذاخوري بايد داراي طراحي داخلي و وسايل خاصي باشد و در اين مورد فرقي نمي‌كند كه اين فضا كاملا جدا از ديگر اتاق‌ها باشد يا در يك نقشه باز با ديگر قسمت‌ها تركيب شده باشد. در اين مطلب از مجله دلتا درباره دكوراسيون اتاق غذاخوري صحبت خواهيم كرد.

اتاق‌هاي غذاخوري سنتي

اتاق‌هاي غذاخوري سنتي معمولا داراي فضاي كافي است و به خوبي مي‌توان وسايل را در آن‌ها چيدمان كرد. ميزهاي دراز و مستطيل‌شكل در كنار صندلي‌هايي قرار مي‌گيرند كه از نظر سبك طراحي كاملا با هم هماهنگ است و در كنار اين مجموعه ميزهاي كناري وجود دارند كه فضاي كافي براي نگهداري از دستمال‌هاي سفره، ظروف پذيرايي، ليوان‌ها، و غيره فراهم مي‌كنند و هم‌چنين به عنوان فضايي براي پذيرايي از مهمانان عمل مي‌كنند.

انواع ميز غذاخوري

ارتباط ميز غذاخوري با آشپزخانه

با استفاده از تابلوهاي هنري و هم‌چنين قرار دادن ميز غذاخوري در آشپزخانه توازن خوبي در اين فضا ايجاد شده و فضاي غذاخوري به طور كامل در آشپزخانه تعريف شده است. ميز غذاخوري در اين چيدمان در مركز آشپزخانه قرار گرفته است و مي‌توان آن را از اتاق نشيمن ديد. هم‌چنين مي‌توان در بزرگ چوبي و كشويي آشپزخانه را بست و آشپزخانه را تبديل به فضايي براي پخت و پز كرد و در عين حال از ميز غذاخوري به عنوان سطحي براي انجام كار بهره گرفت. چنين امكاني باعث مي‌شود بتوان از تمام فضاهاي موجود به طور بهينه استفاده كرد. اين ايده بسيار مناسب خانه‌هاي كوچك است. توجه كنيد كه صندلي‌هاي سبك باعث ايجاد يك ظرافت بصري در فضا شده و در عين حال به راحتي مي‌توان در هنگام نياز آن‌ها را جابه‌جا كرد، كه چنين ويژگي‌ در چنين چيدماني كاملا ضروري و مهم است.

صندلي‌هاي ميز غذاخوري

صندلي‌هاي ميز غذاخوري در شكل‌ها، اندازه‌ها، و سبك‌هاي بسيار متنوعي در بازار وجود دارند. اين‌كه كدام يك از اين صندلي‌ها به درد خانه شما مي‌خورد كاملا به ابعاد فضاي غذاخوري و هم‌چنين نوع طراحي داخلي خانه شما بستگي دارد.

اتاق غذاخوري

ميزهاي غذاخوري مستطيل

هنگام خريد ميزهاي غذاخوري به دقت به شكل آن‌ها توجه كنيد. ميزهاي غذاخوري مستطيل‌شكل سنتي‌ترين نوع اين ميزها هستند و انواع و اقسام آن‌ها هنوز هم در بازار طرفداران خود را دارد. برخي از اين نوع ميزها به گونه‌اي طراحي مي‌شوند كه مي‌توان هنگام نياز طول آن‌ها را افزايش داد كه در اين صورت افراد بيش‌تري مي‌توانند دور آن بنشينند.

ميزهاي غذاخوري مربع

اخيرا ميزهاي غذاخوري به شكل مربع طرفداران زيادي پيدا كرده و از اين نوع ميز بيش‌تر توليد مي‌شود. اگرچه ميزهاي مربع‌شكل با ابعاد ۹۱، ۱۰۷، و ۱۲۲ سانتي‌متري قبلا هم در برخي از مبل‌فروشي‌ها به فروش مي‌رسيدند، اما اكنون مي‌توان ميزهايي را در بازار پيدا كرد كه ابعاد آن‌ها ۱۳۷، ۱۵۲، و ۱۸۳ سانتي‌متر است.

ميز غذاخوري

ميزهاي غذاخوري بيضي

يكي از ميزهاي غذاخوري كه هم نوع سنتي و هم نوع مدرن آن‌ها در بازار وجود دارد ميزهاي غذاخوري بيضي‌شكل است. اين ميزهاي جذاب هم در ابعادي با طول ۱۹۸ سانتي‌متر و عرض ۱۲۱ سانتي‌متر و هم ابعادي با طول ۲۴۴ سانتي‌متر و عرض ۱۳۷ سانتي‌متر توليد مي‌شوند.

ميزهاي غذاخوري گرد

يكي ديگر از گرايش‌هاي مدرن در طراحي ميزهاي غذاخوري ساخت ميزهاي گرد است. آن‌ها كه دوست دارند هنگام صرف وعده‌هاي غذايي فضاي صميمي‌تري داشته باشند و بتوانند با ديگران به گفتگو بپردازند مي‌توانند از ميزهاي غذاخوري گرد استفاده كنند، چراكه افراد مي‌توانند به راحتي افراد ديگر حاضر در ميز را ببينند و با آن‌ها به گفتگو بپردازند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۵:۰۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

مبلمان اتاق نشيمن

كاناپه‌ باكيفيت مستحكم و قوي است. براي امتحان استحكام روي آن بيافتيد و سپس آن را از يكي از گوشه‌هايش بلند كرده و تكان دهيد. اگر احساس سبكي و لغزندگي كرديد نشان مي‌دهد كه كاناپه خوبي را انتخاب نكرده‌ايد.
مبلمان مناسب اتاق نشيمن

به‌دنبال كاناپه‌هايي باشيد كه چهارچوب آن‌ها از چوب‌هاي قوي مانند چوب درخت بلوط، توسكا، فان، افرا، يا تخته‌هاي سه‌لايي باكيفيت ساخته شده باشند. فنرهاي مارپيچي با دست دوخته‌شده نشانه يك مبلمان خوب است، اما فنرهاي مارپيچي S شكل نيز مي‌تواند راحتي خوبي اايجاد كنند. در ادامه اين مطلب از مجله دلتا درباره مبلمان مناسب اتاق نشيمن صحبت خواهيم كرد.

داخل اكثر بالشتك‌ها از فوم پلي يورتان پر شده است و هر چه اين فوم متراكم‌ باشد، سنگين‌تر و دوام آن بيش‌تر خواهد بود. در مبلمان‌هاي ارزان‌قيمت بالشتك فقط با فوم پولي يورتان پر شده است. در مبلمان‌هاي باكيفيت‌تر از پنبه‌هاي داكرون استفاده مي‌شود. كاناپه‌هاي باكيفيت‌تر تركيبي از مواد مختلف شامل پنبه و فنر است.

اتاق نشيمن

كاناپه‌اي انتخاب كنيد كه با چيدمان و طراحي فضاي شما متناسب باشد. اگر طراحي داخلي شما سنتي است، از كاناپه‌اي با دسته‌هاي نيم‌دايره، پشتي منحني، و بالشتك‌هاي دامن‌دار و تافته استفاده كنيد. كاناپه‌هاي مدرن خطوط ساده‌تر، تزئينات كم‌تر، و جزئيات بيش‌تري دارند.

ابعاد اتاق را در نظر بگيريد و براساس آن كاناپه‌اي را انتخاب كنيد كه عرض، طول و ارتفاع آن مناسب فضاي شما باشد.

اگر مي‌خواهيد ساعات طولاني روي كاناپه لم بدهيد يا روي آن مطالعه و چرت بزنيد، از فاصله بين دسته‌ها مطمئن شويد. فقط به طول كلي آن بسنده نكنيد چرا كه عرض دسته‌ها بر فضاي بين آن‌ها تاثير مي‌گذارد.

اگر فضاي كمي در اختيار داريد از كاناپه‌هايي استفاده كنيد كه دسته‌هاي كوچك يا اصلا بدون دسته است. اين باعث مي‌شود تا فضاي شما بزرگ‌تر به نظر برسد.

كاناپه

كاناپه‌هايي كه پشتي بالشتي دارند راحت‌تر و جذاب‌تر است، اما يك عيب دارند: اگر از آن‌ها خيلي خوب استفاده نكنيد شكل آن‌ها كمي تغيير مي‌كند. اگر از آن دسته افراد هستيد كه دائما روي كاناپه مي‌خوابيد و از آن زياد استفاده مي‌كنيد كاناپه‌هاي داراي پشتي‌هاي ثابت  بيشتر مناسب كار شما است.

از آن‌جا كه خريد كاناپه هزينه‌بر است، همه ما مي‌خواهيم كاناپه‌اي بخريم كه هميشه به‌روز باشد. بهترين راه استفاده از كاناپه‌هايي است كه پارچه آن‌ها رنگي خنثي دارد. با اين كار هميشه مي‌توانيد از كوسن‌هايي با رنگ‌ و طرح‌هاي مختلف استفاده كنيد. در ضمن مزيت اين كار اين است كه هر گاه خواستيد تغيير دكوراسيون دهيد، مي‌توانيد كوسن‌ها را با قيمت كمي عوض كنيد.

مبلمان مناسب

هر پارچه‌اي كه انتخاب مي كنيد، از فروشنده بخواهيد كه نمونه آن يا تكه‌اي از آن را به شما بدهد تا بتوانيد پيش از خريد آن را امتحان كنيد. با اين كار مي توانيد اين پارچه را زير نور اتاق خود و در كنار ديگر اجزاي محيط امتحان كنيد. چون پول زيادي بابت يك كاناپه مي‌دهيد پس به همه جزئيات آن توجه داشته باشيد

در اين مطلب از مجله دلتا درباره راهكارهاي انتخاب مبلمان مناسب نشيمن صحبت كرديم. اميدواريم كه برايتان مفيد باشد. در ضمن براي خريد مبلمان مناسب منازل كوچك مطلب “مبلمان مناسب خانه هاي كوچك” را هم مطالعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۱:۴۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون باغچه، بهشت را به حياط خود بياوريد!

دكوراسيون باغچه بر خلاف نظر عده‌اي، بسيار مهم و حائز اهميت است. باغچه و حياط يك موجود زنده است كه همواره در حال رشد و نمو است. سرزندگي و رشد آن، روي سلامت و روحيه افراد تاثير به سزايي دارد.
دكوراسيون باغچه

همان قدر كه دكوراسيون داخلي بر تمايل افراد به حضور و احساس رضايت ساكنان تاثيرگذار است، نقش حياطي زيبا و سرزنده بر سلامت ذهني و روحي انسان‌ها انكار ناپذير است. در اين مطلب به معرفي تكنيك‌ها و ايده‌ها براي دكوراسيون باغچه مي‌پردازيم . با مجله دلتا همراه باشيد.

فضايي براي نشستن ايجاد كنيد

با گذاشتن چند صندلي و يك ميز هر چند كوچك، فضايي براي استراحت و لذت بردن از باغچه‌ خود ايجاد كنيد. در حقيقت تمام تلاش و زحمات شما در ايجاد و نگهداري از باغچه‌تان براي اين است كه بتوانيد از آن استفاده و لذت ببريد. براي اين مورد احتياجي به مبلمان لوكس و تشريفاتي نداريد، بالعكس اگر از وسايل دست ساز براي دكوراسيون باغچه خود بهره بريد، محيطي دلنشين‌تر و طبيعي‌تر خواهيد داشت.

فضاي سبز

 باغچه عمودي بسازيد

براي ساخت چنين باغچه‌هايي خودتان دست به كار شده و با تخته‌هاي كهنه و وسايل ديگر شروع به ساخت كنيد. اين باغچه‌ها محاسن بسياري دارند. از جمله اين نكات مثبت مي‌توان به رشد گياهان در ارتفاع به جاي فضاي افقي اشاره كرد. اگر باغچه‌اي كوچك داريد، با اين روش مي‌توانيد فضايتان را سبز‌تر كرده و از گياهان مختلف و متعددي براي زينت بخشيدن به باغچه و حياطتان بهره بريد.

 از تاير‌هاي كهنه استفاده كنيد

با رنگ كردن تاير‌هاي كهنه و بي استفاده يك طرح متفاوت براي باغچه خود در نظر بگيريد. زينت دادن تاير‌هاي متفاوت با گياهان مختلف يك ايده‌ نو و بكر براي دكوراسيون باغچه به حساب مي‌آيد. در انتخاب رنگ‌ها شجاع بوده و از رنگ‌هاي شاد و زنده بهره بريد. مسلما براي بهتر به چشم آمدن تاير‌ها از گياهان پوششي و يا گياهان بسيار بزرگ نبايد استفاده كنيد. انتخاب گل‌هاي متنوع بهترين گزينه در چنين دكوراسيوني براي باغچه است.

دكوراسيون فضاي سبز

گل‌آرايي منظمي داشته باشيد

ايجاد نظم در كاشت گياهان اهميت بسياري دارد. اين امر وقتي كه بخواهيد از آن گياهان بهره‌مند شويد نمايان‌تر خواهد شد. يك راه آسان براي اين منظور، استفاده از تخته‌هاي چوبي جعبه‌هاي ميو‌ها و سبزيجات است. تخته‌ها را از هم باز كرده، و با فاصله‌ مناسب در زمين مستقر كنيد. بهتر است گياهاني كه در اين بخش مي‌كاريد، سبزيجات و مواد غذايي باشند، تا براي منزلتان هميشه بخشي از مواد غذايي تان تازه و به بهترين كيفيت باشد. از طرفي اين كار لذت خاص خودش را دارد.

به دكوري‌هاي خاص اهميت دهيد

يكي از راه‌هاي دكوراسيون باغچه استفاده از لوازم كهنه و به دور از استفاده در حياط است. به طور كلي مي‌توان گفت: هيچ وسيله‌اي دور ريختني نيست و شما هر چيزي را مي‌توانيد تبديل به يك عنصر دكوري و خاص در حياط و باغچه تان كنيد. استفاده از كنسول و دراور به عنوان گلداني مدرن در حياط براي كاشت گياهان در اين وسايل مانند قبل عمل كنيد. مقدار خاك و كود در صورت لزوم در سطح مورد نظر ريخته و گياه را بكاريد. مسلما گياه انتخابي شما بايد گل‌هاي دائمي و يا فصلي باشد.

با ايجاد يك آتشدان محيط خود را گرم كنيد

شما مي‌توانيد بسته به فضا و متراژ و سبك طراحي خود از فرم‌ها و طرح‌هاي ديگري بهره جوييد. استفاده از چنين آتشدان‌هايي علاوه بر زيبايي مي‌تواند در فصل زمستان، ميل شما را براي استفاده از طبيعت بيرون زيادتر كند. حتي مي‌توانيد طراحي اين آتشدان را به گونه‌اي انجام دهيد تا بتوانيد از آن براي بعضي سرخ كردني‌ها روي سيخ‌هاي مربوطه و دم كردن چاي نيز استفاده كنيد.

دكوراسيون فضاي سبز

 معجزه آب را فراموش نكنيد

براي داشتن يك پكيجي بي نظير و كامل، تا آن جا كه فضايتان اجازه مي‌دهد، در دكوراسيون باغچه خود آب را در نظر بگيريد. اگر فضاي كوچكي داريد مي‌توانيد از حوضچه‌هاي كوچك‌تر و يا حتي در مواردي عمودي و آبشار مانند بهره بريد. امروزه به لطف طراحان و توليد كنندگان، هر چيزي براي هر نيازي موجود است.

گل آرايي

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۳:۱۶ توسط:مجله دلتا موضوع: