تبلیغات و طراحی سایت
دكوراسيون دلتا دكوراسيون دلتا .

دكوراسيون دلتا

دكوراسيون پاييزي را به خانه خود مهمان كنيد

اگر مي‌خواهيد با استفاده از رنگ هاي گرم و طرح هاي پاييزي دكوراسيون منزل تان را به سبك پاييز درآوريد، اين بخش از مجله دلتا را مطالعه بفرماييد.
پاييز

با استفاده از عناصر پاييزي و رنگ هاي گرم، پاييز را به خانه بياوريد. ايده هاي ما را در مجله دلتا بخوانيد و الهام بگيريد.

رنگ هاي پاييزي

زرد، طلايي، كرم، نارنجي، سايه هاي نارنجي و تناژهاي قهوه اي، پالت رنگي پاييزي را تشكيل مي‌دهند. با استفاده از اين رنگ ها پاييز را به خانه بياوريد. طرح روكش مبلمان، نقاشي يك ديوار از اتاق، به كار بردن كاغذديواري و كفپوش چوبي المان هايي هستند كه مي‌توانند شما را در رسيدن به مقصودتان ياري كنند.

در دكوراسيون اتاق از مبلمان چوبي و اشيائي كه در طبيعت پيدا مي‌كنيد استفاده كنيد. ديوارها را با رنگ هاي گرم نقاشي كنيد. كرم و زرد روشن كه يادآور روزهاي تابستان هستند، انتخابي مناسب براي اتاق پذيرايي محسوب مي‎شوند. اگر فعلا” نمي توانيد مبلمان خود را تعويض كنيد، كاناپه را با روكش هايي به رنگ پاييزي بپوشانيد. با الهام از برگ هاي پاييزي كه رنگ هاي مختلفي دارند، از پارچه هاي چهل تكه استفاده و كوسن هايي با رگه هاي طلايي و آجري را به مبلمان اضافه كنيد.

رنگ هاي پاييزي در دكوراسيون منزل

تغييرات كوچك

اگر نمي‌خواهيد تغيير بزرگي در طراحي داخلي ايجاد كنيد، از طبيعت كمك بخواهيد. پاييز با برگ هاي خشك و نارنجي رنگ در ذهن تداعي مي‌شود. از برگ هاي خشك، چوب هاي دارچين و ميوه درخت كاج در دكوراسيون خانه خود استفاده كنيد. روي قفسه هاي ديواري و كتابخانه ها جايي مناسب براي قرار دادن ميوه كاج و بلوط است.

رنگ هاي پاييزي در دكوراسيون داخلي

افزودن فقط يك المان با رنگ هاي پاييزي كافي است. يك نقاشي زيبا از درختان و نقش هاي پاييزي به ديوار بياويزيد. يك ظرف سفالي قهوه اي رنگ را با ميوه هاي اين فصل در كنار كدو تنبل هايي با سايزهاي مختلف پر كنيد. ظرف را در كنار چندين شمع روي ميز ناهارخوري قرار دهيد. برگ هاي خشك را به خانه بياوريد. براي تزيين قاب و شومينه از آن ها استفاده كنيد. لوازم تزييني مختلف را با توجه به رنگ هاي موجود در پالت پاييزي انتخاب و از سبدهاي حصيري بافته به عنوان گلدان استفاده كنيد. گل خشك شده، ساقه هاي طلايي گندم و شاخه هاي ظريف درخت را درون گلدان قرار دهيد.

استفاده از رنگ هاي پاييزي

پاييز را به درون بياوريد

به زودي زمستان فرا خواهد رسيد. با سرد شدن هوا و ماندن در منزل با طبيعت ارتباط كم تري خواهيد داشت. از پاييز بهره ببريد و المان هاي چوبي را در دكوراسيون اضافه كنيد. سايه هاي قهوه اي حسي از خانه هاي چوبي به شما خواهد داد. از پارتيشن هاي قهوه اي براي جدا كردن بخشي از اتاق استفاده كنيد. با سرد شدن تدريجي هوا، بايد به فكر گرم كردن خودتان باشيد. پتوهاي پشمي به رنگ بادمجاني و زرشكي را روي دسته هاي مبل قرار دهيد. با ايده گرفتن از توصيه هاي ما و كمي خلاقيت، خانه خود را به سبك پاييزي درآوريد.


برچسب: دكوراسيون داخلي دكوراسيون منزل ديزاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۴:۰۵ توسط:مجله دلتا موضوع:

شيشه هاي رنگي در نماي خارجي

استفاده از شيشه هاي رنگي در طراحي نما، جلوه بصري بسيار دلنشيني دارد. براي شما چندين نمونه معماري مدرن با استفاده از شيشه هاي رنگي را در مجله دلتا گلچين كرده ايم.
نما

استفاده از شيشه هاي رنگي در نما، نه فقط بيرون ساختمان ها را زيبا بلكه  هنگام تابش پرتو خورشيد، زيبايي چشم نوازي در داخل عمارت ايجاد مي‌كند. بازي نور، رنگ و فرم در نماي اين بنا ها، ببيننده را براي لحظاتي به سوي خود مي‎كشاند. در آلودگي هاي بصري زندگي شهري، بناهايي كه از شيشه هاي رنگي در نما بهره گرفته‎اند بسيار كم ديده مي‌شوند. ما براي شما چندين نمونه از طراحي هاي جذاب را در مجله دلتا گلچين كرده‎ايم تا ببينيد و تحسين كنيد.

خانه سيار

به اين خانه ي سيار شيشه اي نگاه كنيد. اين سازه از هزاران پلكسي رنگي ساخته شده است. هر كدام از اين تكه ها با دست برش داده شده‎اند. اين خانه كوچك روي پلي در پارك بروكلين قرار دارد. فرم ساده اين بنا مانند خانه هايي است كه در نقاشي هاي دوران كودكي  مي‌كشيديم، اين ارتباط ناخودآگاه با گذشته كشش بيشتري براي ما ايجاد مي‌كند و با استفاده از نور مصنوعي حتي هنگام شب نماي جذابي دارد.

شيشه در نما

نما

شيشه در نما

مستطيل هاي رنگين

اين بنا در سال هاي 1950 ساخته و پس از بازسازي و مرمت به كليسا تبديل شد. هنگام عبور نور خورشيد از شيشه هاي مستطيل شكل، باريكه هاي رنگي نور تشكيل مي‌شوند.اين كليساي مدرن در سياتل واقع شده است.

شيشه در نما

شيشه در نما

شيشه هاي موزاييكي

طراحي هوشمندانه ي پنجره هاي اين ساختمان كه با شيشه هاي هم اندازه و يكسان، به فرم موزاييك ساخته شده است، حسي از همبستگي و تفاهم را در بيننده ايجاد مي‌كند. با وجود شكل يكسان، هر يك از مربع ها داراي رنگ و جايگاه مستقلي هستند، و اين مي‌تواند به عنوان نمادي از استقلال افراد در جامعه بشري باشد. اين عكس متعلق به كليساي جامع كلن است كه در سال 2007 ساخت آن به پايان رسيد.

شيشه در نما

بازي بچه ها يا بازي نور

دنيل بورن يكي از طراحان مشهوري است كه گرايش شديدي به استفاده از شيشه هاي رنگي در طراحي هاي خود دارد. بورن در طراحي هاي خاص سرآمد است. يكي از پروژه هاي وي به اسم “مثل بازي كودك” داراي تعداد زيادي شيشه هاي رنگي و بي رنگ در نما است.

استفاده از شيشه بي رنگ در نما به روشن شدن فضا كمك مي‌كند. ارتفاع اين پنجره ها تا حدود 25 متر مي‌رسد. با حركت خورشيد و تغيير زواياي تابش، بازديدكنندگان در فضايي با نورهاي لرزان و متحرك قرار دارند كه گويي هر لحظه در حال حركت است. شب ها نيز با نورپردازي هاي داخلي بيننده ها نماي جذابي را مشاهده مي‌كنند. شيشه هاي رنگي با ترتيب مشخصي در چند رديف قرار گرفته‎اند. اگر از ساختمان فاصله بگيريد و از دور به آن نگاه كنيد شبيه به يك پازل بزرگ به نظر مي‌رسد.

شيشه در نما

شيشه در نما

شيشه در نما

شيشه در نما

باز هم دنيل بورن و شيشه هاي رنگي در نما

به يكي ديگر از طراحي هاي معروف اين طراح بزرگ به اسم “چشم طوفان” اشاره مي‌كنيم. چشم طوفان در ساختماني از موزه گوگنهايم واقع در منهتن  قرار دارد. بورن به جاي ديوار و پنجره هاي خنثي و بي روح از شيشه هاي رنگي در نما استفاده كرده است. در هر طبقه فرم مرزبندي رنگ ها با ساير طبقات متفاوت است.

شيشه در نما

ايستگاه لگو

اين ايستگاه اتوبوس فرانسوي، از دور مانند تكه هاي بزرگ لگو به نظر مي‌رسد. روي بتن بكار گرفته شده در نما، تعدادي نقطه قرار داده‎اند. به همين دليل عابران از دور ايستگاه را مانند فلز سوراخ شده مي‌بينند. شيشه هاي رنگي در كنار رنگ طوسي بتن تضادي خاص و جذاب ايجاد كرده است.

شيشه در نما

شيشه در نما

شيشه در نما

خانه صدفي

خانه صدفي از جمله طراحي هاي خاوير سنوزيان است كه از شيشه هاي رنگي دايره‎اي شكل استفاده كرده است. هنگام غروب رنگين كماني در خانه ايجاد مي‌شود.

شيشه در نما

معماري ايراني

شيشه هاي رنگي در معماري ايراني هم جايگاه ويژه اي دارد. خانه هاي قديمي با درهاي چوبي كنده كاري شده و شيشه هاي رنگي در فيلم هاي قديمي را حتما ديده ايد.تصوير زير نماي داخلي مسجد زيباي نصير الملك شيراز است .

شيشه در نما

 


برچسب: ديزاين معماري دكوراسيون،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۹:۵۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

موزه مارپيچي در نروژ

در اين بخش از مجله دلتا مي‌پردازيم به موزه مارپيچي در نروژ كه مانند پلي دو حاشيه رودخانه را به هم متصل مي‌كند.
موزه مارپيچي

موزه مارپيچي در نروژ، طراحي شده توسط شركت بيگ، داراي معماري مدرن است. در اين بخش از مجله دلتا، شما را بيشتر با اين موزه آشنا مي‌كنيم.

هيپنوتيزم مي شويد

طراحي اين موزه به صورت پيچشي، طرحي عجيب است بين انواع طراحي هاي مارپيچي و هندسي كه در نروژ يافت مي‌شود. در سال 2011 گروه طراحي بياركه اينگلس، كه با نام بيگ نيز شناخته مي‌شود، پيشنهاد تلفيق يك پل پيچشي با موزه هنري را در اطراف اسلو  واقع در نروژ مطرح كرد. اين پل براي دسترسي از يك سوي رودخانه پر پيچ و خم راندسلوا به سمت حاشيه ديگر طراحي شد.

اكنون پس از گذشت هشت سال، ساخت اين سازه به اتمام رسيده است. اين پل به عنوان اثري با معماري خاص و يك موزه گالري هنري محسوب مي‌شود. اين پروژه “تابيده” ناميده شد؛ موزه تابيده. پل مارپيچي مذكور در جوناكر، منطقه ايي جنگلي حدود 43 مايل دورتر از پايتخت واقع شده است. فضاي اشغالي تخمين زده شده 1000 متر مربع است. بازديدكنندگان براي عبور از عرض رودخانه امكان قدم زدن بر روي اين زيرساخت كاربردي را دارند. همچنين مي‌توانند از داخل پارك، به عنوان يك مجسمه ي عظيم، اين سازه را تحسين كنند.

 

موزه مارپيچي در نروژ

پل هيبريدي و موزه مارپيچي

بياركه اينگلس ميگويد اين پل  يك پل هيبريدي يا پيوندي است. تركيبي از معماري هاي سنتي در كنار يكديگر؛ موزه، پل و مجسمه بزرگ قابل سكونت. اگر به اين اثر به عنوان يك پل نگاه كنيم، دو حاشيه ي رودخانه را با چرخش نود درجه به هم مرتبط كرده است. رودخانه از ميان بزرگ ترين پارك مجسمه اروپا مي‌گذرد. اما چنانچه آن را يك موزه در نظر بگيريم، متوجه خواهيم شد كه دو فضاي متمايز را به هم متصل كرده است؛ يك گالري عمودي دروني و يك گالري افقي از نماي پانوراماي سراسر رودخانه در بخش خارجي. هم چنين فضاي سومي نيز از تلفيق اين دو گالري ايجاد شده است، كه تفسيري آشكار از اسم انتخاب شده است. فضاي سوم در واقع همان نماي تابيده بيروني است. پل همانند مجسمه اي بين ساير مجسمه هاي موجود در پارك است.

در قسمت مياني سازه شاهد پيچش نود درجه هستيم. اين چرخش ساختاري باعث به وجود آمدن منظره اي دو گانه در داخل موزه شده است. با اين چرخش ساده در ساختمان موزه عابران از سطح پاييني يك سمت رودخانه به تپه هايي در بخش شمالي پارك هدايت مي‌شوند.

موزه مارپيچي در نروژ

 

ساختمان موزه

اين سازه از پنل هاي آلومينيومي چهل سانتيمتري و تركيب بندي كركره اي تشكيل شده است. پنل ها به گونه پشت هم رديف شده اند تا بتوانند پيچش مدنظر را ايجاد كنند. ورودي جنوبي موزه، با آلومينيوم هاي شانزده ميليمتري شكل گرفته است. ساختمان به گونه اي احداث شده است كه فضاي اطراف را بازتاب دهد. زماني كه به قسمت خميدگي نگاه مي‌كنيد، بازتاب طبيعت را روي پنل هاي آلومينيومي مشاهد مي‌كنيد. بازتاب درختان بر ساختمان اين موزه، و همچنين انعكاس جريان رودخانه در قسمت تحتاني جلوه كاملي از هم رنگ شدن با طبيعت در اين سازه است.

اينجا مكاني خاص براي ارائه و نمايش هنر است. ديوارهاي موزه از كف تا سقف شيشه اي هستند. بازديدكنندگان مي‌توانند جنگل روبرو را بدون مزاحمت هاي بصري تماشا كنند. نوري كه بي واسطه از بيرون به درون بازتاب مي‌شود، با توجه به زمان هاي مختلف روز، تجربه متفاوتي را براي تماشاگران آثار هنري داخل گالري ايجاد مي‌كند.

 

 

 

موزه مارپيچي در نروژ


برچسب: ديزاين معماري دكوراسيون،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۰:۱۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

شش توصيه براي تزيين اتاق خواب

خانه هاي كوچك روز به روز طرفداران بيشتري پيدا ميكنند. در اين بخش از مجله دلتا شش توصيه مفيد و كاربردي در تزيين اتاق خواب كوچك را مطالعه بفرماييد.
تزيين

در اين مطلب با شش توصيه كاربردي براي تزيين اتاق خواب آشنا مي‎شويد.تمايل به داشتن خانه هاي بزرگ رو به كاهش است. تعداد زيادي از افراد در سراسر جهان به جاي بناهاي بزرگ، سكونت در خانه هاي جمع و جور را ترجيح مي‌دهند. نگه داري، گرمايش و سرمايش خانه هاي كوچك راحت تر است. گرچه مساحت كمتر به معناي فضاي كمتر براي زندگي نيز مي‌باشد. اگر شما هم از آن دسته اشخاصي هستيد كه اتاق خواب كوچكي داريد اين بخش از مجله دلتا را مطالعه كنيد.

افزايش نور

اتاق هاي تاريك، كوچك تر به نظر مي‌رسند. در مقابل نيز فضاهاي نوراني بزرگ به چشم مي‌آيند. هر گونه پوششي روي پنجره ها هست را حذف كنيد. شيشه ها را مات نكنيد، پرده هاي ضخيم استفاده نكنيد و به هنگام روز پرده ها را كنار بزنيد. اجازه دهيد نور داخل اتاق شود. به جاي استفاده از آباژورهاي روميزي روي ميز و كنار تخت، از چراغ هاي ديواري استفاده كنيد. هم فضاي كمتر اشغال مي‌شود و هم نور مانند پنجره از پهلو مي‌تابد. براي داشتن نور بيشتر از لوزام صيقلي و براق استفاده كنيد. براي مثال آينه با بازتاب نور فضا را بزرگ تر نشان خواهد داد.

تزيين اتاق كوچك

حذف درهم ريختگي

بزرگ ترين و راحت ترين كاري كه مي‌توانيد انجام دهيد تا اتاق تان بزرگ به نظر برسد حذف آشفتگي ها و بي نظمي ها است. هرچه اقلام بيش تري در فضا وجود داشته باشد، احساس خفه گي بيش تري به شما دست مي‌دهد. فقط لوازم ضروري را نگه داريد. كلكسيون كتاب هاي مورد علاقه تان را جاي ديگري از خانه قرار دهيد. ميز آرايش را به حمام انتقال دهيد. ارزان ترين تغيير در تزيين اتاق خواب، كم كردن وسيله هاي اضافي است.

تزيين اتاق كوچك

استفاده از ديوار

از آنجايي كه فضاي افقي محدود است، ناچار هستيد از فضاي عمودي استفاده كنيد. در اكثر مواقع افراد ديوار را به محل نصب آثار هنري اختصاص مي‌دهند. ديوار را براي جاي دادن قفسه هاي بلندي كه از زمين تا سقف ارتفاع دارند خالي بگذاريد. كمدهاي بلند و در بسته انتخاب مناسبي براي نگهداري لباس ها هستند. علاوه بر تميز ماندن لباس ها، ظاهر مرتب تري به اتاق بخشيده ايد. طبقات و كمدهاي بدون در براي اتاق كودكان مناسب است تا هر زمان به لوازم تحرير و اسباب بازي هايشان دسترسي داشته باشند. ميتوانيد براي تزيين اتاق از اكسسوري هاي جذاب در طبقات استفاده نماييد.

تزيين اتاق كوچك

استفاده خلاقانه از فضاي خالي

بعد از اينكه لوازم غير ضروري را از اتاق خارج كرديد به فكر راهي خلاقانه براي نگهداري وسايل مورد نيازتان باشد. قسمت پشتي كمد ها و در اتاق جاي خوبي براي نصب اورگانايزرهاي كم عمق است. آويزهاي مختلفي براي آويختن كمربند، شال، كلاه و حتي جواهرات در نظر بگيريد. درون كمد از نگهدارنده هاي طبقاتي براي قرار دادن وسيله هاي كوچك استفاده كنيد.

تزيين اتاق كوچك

تخت دو طبقه

چنانچه ارتفاع كف تا سقف خانه زياد باشد، تخت دو طبقه انتخاب مناسبي براي اتاق هاي كوچك است. با انتقال تخت به بالا، يك فضاي آزاددر اختيار قرار مي‌دهد. با توجه به نياز خودتان مي‌توانيد از اين جاي خالي براي قرار دادن ميز مطالعه، كاناپه و يا ميز تلويزيون استفاده كنيد. اگر ارتفاع كافي را براي استفاده از تخت هاي دو طبقه نداريد، از تخت هايي با فاصله كم تر استفاده كنيد. در قسمت پاييني براي نگهداري لوازم و كمد هاي كوچك استفاده كنيد. همچنين تخت هايي با قابليت تنظيم ارتفاع موجود هستند كه ميتوانند جوابگوي نياز شما باشند.

تزيين اتاق كوچك

انتخاب هوشمندانه رنگ

در هنگام تزيين اتاق، به رنگ هاي روشن و محدود بسنده كنيد. بهتر است يك يا دو رنگ را براي تركيب استفاده كنيد. براي شروع سفيد مي‌تواند انتخاب به جايي باشد. اگر سفيد را دوست نداريد از رنگ هاي روشن و سرد استفاده كنيد. رنگ سرد فاصله ديوار ها از يكديگر را بيش تر نشان مي‌دهد. با انتخاب رنگ هاي گرم اتاق، راحت تر و كوچك تر به نظر مي‌رسد.

تزيين اتاق كوچك


برچسب: دكوراسيون داخلي دكوراسيون منزل ديزاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۰۱ توسط:مجله دلتا موضوع:

خانه قيفي در توكيو

گرايش معماران به طراحي خانه هاي كوچك در حال افزايش است. خانه قيفي در توكيو، داراي معماري خاص و جذابي است كه در اين بخش از مجله دلتا به آن پرداخته ايم.
توكيو

ژاپن پر از ساختمان هايي با معماري خاص است. افزايش جمعيت و شهرنشيني نياز به آپارتمان نشيني را در مناطق شهري افزايش مي‌دهد. به دليل محدوديت فضا، معماران به سمت طراحي خانه هاي كوچك گرايش پيدا كردند. اين بار در مجله دلتا به خانه قيفي در شهر توكيو مي‌پردازيم.

خانه عشق شماره دو

“خانه عشق شماره دو”، اسم كلبه اي جمع و جور به مساحت 19 متر مربع است. اين خانه توسط تاكشي هوساكا طراحي شد. به دليل فرم قيف مانند سقف بنا، آن را به نام “خانه قيفي” نيز مي‌شناسند. اين ساختمان متناسب با نيازهاي يك زوج طراحي شده است. اين محل اقامتي بتوني شامل يك چارچوب اصلي است كه به نورگير گرد متصل شده است. نورگير تعبيه شده در تمام طول سال نور خانه  را تامين مي‌كند. به بيان تاكشي هوساكا، در طراحي اين خانه اصول پنج گانه رومي كه براي زندگي ايده‌آل در ويلا لازم است، بهره گرفته شده: اتاق مطالعه، سرويس بهداشتي، تماشاخانه، مكان سرو  و پخت و پز غذا و جايي براي گوش دادن به موسيقي.

خانه كوچك در توكيو

خانه عشق در توكيو

هوساكا 10 سال در خانه ي قبلي خود به اسم “خانه عشق” زندگي كرد. در سال 2015، استاد دانشگاه هنر و معماري واسدا شد. مسافت چهل كيلومتري را از خانه تا دانشكده هر روز با قطار، حدود سه ساعت، سفر مي‌كرد. بنابراين به فكر ساخت “خانه عشق شماره دو” در توكيو افتاد. وي صاحب زميني كوچك در توكيو بود، لذا فورا دست به كار شد و طراحي خانه اي دو طبقه را آغاز كرد.

 “همسرم در آن زمان مشغول خواندن كتابي پيرامون “دوران ادو” بود. در اين كتاب به خانواده اي اشاره مي‌شود كه در خانه اي 9.6 متر مربعي به نام “ناگايا” زندگي مي‌كنند. بعد از خواندن كتاب، همسرم معتقد بود 18 متر مربع براي ما دو نفر فضاي زيادي است. بنابراين نظرم عوض شد، و خانه اي يك طبقه طراحي كردم.” تمام اجزاي كره زمين ، براي مثال نور خورشيد، باران، برف، حيوانات، گياهان و انسان ها در اين خانه جايي دارند. سكونت در چنين منزلي به معناي تمركز بر اشغال فضاي كم اما ارتباط ابدي با تمام دنيا در درون خانه است.

خانه كوچك در توكيو

لذت 19 متري

هوساكا اين خانه را براي خود و همسرش ساخته است. او ميگويد هرروز به حمام در فضاي باز مي‌رود، با كيفيت بالايي به موسيقي مورد علاقه ش گوش مي‌دهد، در ظروف سفالي غذا مي‌خورد و كتاب مي‌خواند. تمامي لذت هاي زندگي روزمره را در اين خانه تجربه مي‌كند. در شبيه سازي ها مشخص شد كه سه ماه زمستان خورشيد به صورت مستقيم به درون اين خانه نمي‌تابد. هوساكا در ابتدا نا اميد شد. اما اندكي بعد با دقت به بناهاي مناطق اسكانديناوي تلاش كرد تا ديوارهاي منحني براي سقف طراحي كند و پنجره هاي سقفي در آن جاي دهد. در طرح نهايي سقف به فرم قيفي شكل با منفذي دايروي و متحرك طراحي شد. بخش متحرك تعبيه شده در قسمت نورگير نور كافي را به داخل هدايت مي‌كند. در فصل تابستان، نور خورشيد به طور مستقيم به دورن مي‌تابد و حس دلپذيري در ساكنين ايجاد مي‌كند.

خانه كوچك در توكيو

خانه كوچك در توكيو

فرم در خدمت نياز

ديوارهايي كه به سقف مي‌رسند، شامل دو بدنه به شكل هايپربوليك هستند. اين ديوارها در اندازه هاي متفاوت توليد شده اند و فرم سهموي آن ها كمتر شده است. بيش تر قوس ديوارها در قسمت هاي بالايي، نزديك به سقف وجود دارد. برآمدگي هاي سقف، تا حد ممكن هموار شده است تا ظاهر خانه به يك ساختمان معمولي  شبيه شود و ناهماهنگي در نماي ساختمان هاي منطقه ايجاد نشود.  هفت ديوار كوتاه در اسكلت اصلي ضد زلزله، وجود دارد كه خانه را به سه قسمت تقسيم مي‌كند.

بخش هاي خانه شامل اتاق پذيرايي، آشپزخانه و اتاق خواب هستند. ضخامت ديوارهاي بتي در نواحي انتهايي و پاييني ديوار تا پانزده ميلي متر مربع كاهش داده شدند. اين كاهش ضخامت صورت گرفته است تا بتوان در آشپزخانه قفسه و كانتر قرار داد. اسكلت خانه در كنار كاركرد خود، به شكل نيمكت فرم دهي شده است.

خانه كوچك در توكيو

ارتباط مستقيم با توكيو و طبيعت

“وقتي پنجره جلويي را باز مي‌كنيم با خيابان روبرو مي‌شويم. رهگذران با ما صحبت مي‌كنند. كودكان دست هايشان را روي زمين مي‌گذارند و داخل را نگاه مي‌كنند. سر ميز شام سگ هايي كه در حال رد شدن هستند را نوازش مي‌كنيم. با نگاه به پياده روي سرسبز و پر گل روبرويي، تصور مي‌كنيم يه باغچه در حياط خانه داريم. در اين خانه قيفي، توكيو را از نزديك لمس مي‌كنيم.” زماني كه اين ساختمان احداث شد، خانه عشق قبلي به آتليه طراحي و ويلاي تفريحي اين زوج تبديل شد. خانه عشق مسكني دوست داشتني براي هوساكا و همسرش بود. در ابتدا از نقل مكان احساس ناراحتي مي‌كردند، اما پس از گذراندن وقت در خانه قيفي، شادي و لذت جاي دلتنگي را پر كرد.

خانه كوچك در توكيو

 


برچسب: دكوراسيون داخلي دكوراسيون منزل ديزاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۳:۴۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

ايده هاي بافتني براي اتاق كودك

به مناسبت روز جهاني كودك در مجله دلتا ايده هاي جذابي از كوسن، پادري و پتوهاي بافتني براي دكوراسيون داخلي اتاق كودك گردآوري كرديم.
بافتني

امروز به مناسبت روز جهاني كودك، تصميم گرفته‎ايم ايده هايي براي اتاق كودك در مجله دلتا به شما ارائه كنيم. بافتني هاي شيك و ارزاني كه خودتان مي‌توانيد با كمي حوصله براي كوچولوهاي دوست داشتني آماده كنيد. با توجه به هزينه پايين، مي‌توانيد براي ايجاد تنوع  هر چند وقت يكبار دكوراسيون اتاق كوك‎تان را تغيير دهيد. دوران شكل گيري شخصيت افراد در همان كودكي است. هر تلاش كوچكي براي زيبا ساختن دنياي آن ها به نتيجه اي بزرگ خواهد رسيد.

انتخاب با كودك است

سليقه كودك را اولويت قرار دهيد. قرار نيست دنياي بزرگسالان را به آنها تحميل كنيم. اگر كودك در اتاق خودش كه حريم شخصي او به حساب مي‌آيد چيزي را دوست دارد كه مورد پسند شما نيست، مخالفت نكنيد. احترام به نظر و سليقه ديگران را به او آموزش دهيد. با اين كار عزت نفس كودك را افزايش مي‌دهيد. از او بپرسيد چه حيواني را دوست دارد و يك پادري كوچك شبيه حيواني كه مورد علاقه اوست براي وسط اتاق، يا جلوي تخت به وي هديه دهيد.

ماهي

بافتني

فرشته آرزوها باشيد

اجازه دهيد خلاقيت كودك، راهنماي شما باشد. اگر دلش مي‌خواهد بالشت زير سرش دختركي با صورت مربعي باشد يا يك ابري كه پا دارد، به او نگوييد اين افكار اشتباه است. با او همگام شويد، ايده بگيريد و نظراتش را بپذيريد. فورا ميل بافتني و كاموا را به دست بگيريد و همان ايده را پياده كنيد.

كوسن

ابر

دوستان تخيلي بافتني بسازيد

دنياي اطراف كودك‎تان را هدفمند شكل دهيد. تمام دنياي بچه ها همان اتاق چند متري اطراف‎شان است كه در آن بازي مي‌كنند، مي‌خوابند، مي‌خندند و تخيل مي‌كنند. كوسن هايي به شكل آدمك ببافيد و برايش اسم انتخاب كنيد. علاوه بر اينكه فضا را زيباتر كرده‎ايد، يك دوست مشتركي خيالي با فرزندتان داريد. اين موجود غير واقعي مي‌تواند به رشد توانايي هاي اجتماعي كودك در سنين بالاتر كمك كند.

بافتني

كوسن

عروسك

نقاشي كودك همان الگوي بافتني است

از كودك بخواهيد هرچه در ذهن دارد براي‎تان نقاشي كند، همان را به عنوان الگوي كار استفاده كنيد. حتي براي ايجاد هماهنگي در دكوراسيون اتاق كودك، مي‌توانيد در پايان، نقاشي را قاب گرفته و به ديوار نصب كنيد.

بافتني

بافتني

رنگين كمان را به اتاق كودك بياوريد

روانشناسان بارها بر تاثير رنگ ها بر جسم و روح انسان ها تاكيد كرده‎اند. كودكان به رنگ هاي مختلف واكنش هايي متفاوت نشان مي‌دهند. رنگ هاي مختلف را به كار گيريد، با استفاده از تاثير رنگ هاي گرم و سرد در فصول مختلف، ديزاين اتاق را تغيير دهيد. حتي اگر كودك شما مي‌خواهد يك خورشيد سبز يا يك فيل آبي داشته باشد!

بافتني

قلب

سبك زندگي در دنياي معاصر به گونه‎اي است كه فرزندان كمتر با طبيعت و عناصر طبيعي در ارتباطند. تعدادي گنجشك و پرنده،گل و ستاره بافتني روي تختخواب او قرار دهيد.

ماه بافتني

گل بافتني

ابر بافتني

ستاره بافتني

ستاره بافتني

سايرطرح هاي بافتني

طرح هاي زيادي وجود دارد كه مي‌توانيد با ذوق و خلاقيت خود در بافتن پتو، رو تختي، ديواركوب و هر چيزي كه به ذهن‎تان مي‌رسد از آن ها استفاده كنيد.

فلامينگو بافتني

روتختي بافتني

اگر از آن دسته والديني هستيد كه كودكان‎تان به سختي سر سفره غذا مي‌آيند و ميلي به خوردن ندارند بشقابي و زير ليواني هاي رنگارنگ كودكان را به غذا خوردن ترغيب مي‌كند.

زير بشقابي بافتني

سن كودك را در نظر بگيريد

در آخر توصيه مهمي كه نبايد از آن غافل شد سلامت كودكان دلبندتان است. هنگام انتخاب نخ و كاموا حواستان باشد از چه جنسي استفاده مي‌كنيد. براي نوزادان بهتر است كاموايي انتخاب كنيد كه خيلي نرم و ضد باكتري باشد. رنگ روشن را به عنوان پس زمينه انتخاب كنيد تا آلودگي ها را زود تشخيص دهيد. به علت حساسيت بالاي نوزادان، از نخ هايي كه پرز زيادي دارند صرف نظر كنيد. براي بالشت و پتو از كامواي پشمي يا پنبه اي استفاده كنيد.

نوزاد

كودك


برچسب: دكوراسيون اتاق خواب ديزاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۳:۱۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون داخلي منزل به سبك وينتج

دكوراسيون داخلي در سبك هاي مختلفي وجود كه هر شخص با توجه به روحيات و علايقش يك سبك را انتخاب مي‌كند. در اين بخش از مجله دلتا دكوراسيون داخلي منزل به سبك وينتج را براي شما شرح مي‌دهيم.
دكوراسيون داخلي منزل

براي داشتن دكوراسيون داخلي زيبا كه احساس خوبي به شما بدهد بايد با يك سري از اصول طراحي داخلي آشنا باشيد. مثلا آشنايي با هارموني رنگ ها، چگونگي قرار گيري مبلمان و يا زواياي مناسب براي استفاده از ظروف تزئيني ضروري است. اجراي هر يك از اين اصول و ايجاد محيط گرم و صميمي با المان هاي خاص ، فضايي دلنشين را ايجاد مي‌كند. در اين بخش از مجله دلتا با  دكوراسيون داخلي منزل به سبك وينتج آشنا مي‎شويد.

قانون بي قانوني

يكي از مواردي كه در مورد سبك وينتج به عنوان نقطه قوت محسوب ميشود نداشتن قانون خاص براي انتخاب طرح و يا رنگ است. هر چيزي را كه فكر مي‎كنيد حس خوبي به شما مي‌دهد و از ديدتان زيباست انتخاب كنيد. سراغ طرح هالي اسليمي، گلدار و هندسي برويد. لوازم قديمي و نوستالوژيك، هنرهاي دستي ايراني و حتي لوازم دست دوم كنار يكديگر نقشي پررنگ در طراحي به سبك وينتيج ايفا مي‌كنند. رنگ هاي سبز تيره، نارنجي مايل به قهوه اي، زرشكي، سفيد و كرم در اين سبك بيشتر استفاده مي‌شوند، زيرا بر حس نوستالژيك فضا تاكيد مي‌كنند. همان‎طور كه در عكس هاي زير مي‌بينيد.

دكوراسيون منزل

دكوراسيون منزل

راحت باشيد

اينجا خانه ي شماست، جايي كه بايد در آن احساس آرامش كنيد. از افزودن كوسن و بالش هاي نرم به مبلمان نترسيد. تعدادي پتو در رنگ و طرح دلخواه‎تان در گوشه و كنا صندلي هاي اتاق قرار دهيد. پتو و بالش با راحتي گره خورده‎اند. هرچه ست نشيمن نرم تر باشد بهتر است. براي راحتي بيشتر يك يا چند فرش با طرح هاي دلخواه خريداري و به محيط داخلي اضافه كنيد.

دكوراسيون منزل

مبل راحتي

تناسب را فراموش نكنيد

هر چند كه مي‎توانيد هر چه را كه بخواهيد به فضا اضافه كنيد، اما قرار نيست با افزايش المان ها ذهن را مشغول كنيد. رعايت تناسب لازم است  ، يعني سعي كنيد لوازم تزئيني را در نقاط مختلف خانه به طور پراكنده بچينيد. زيبايي را حفظ كنيد. از گلدان، نورپردازي هاي غير مستقيم، كنسول، تابلوهاي هنري قديمي و قاب عكس هاي خانوادگي سياه و سفيد غافل نشويد.

قاب عكس

قاب عكس

كفپوش هاي رنگي

از سراميك هاي سفيد و تك رنگ فاصله بگيريد، سنگ هاي رنگي، قهوه اي، كرم و انواع چوب ها را امتحان و از كفپوش چوبي استفاده كنيد. رنگ ها را درهم بياميزيد، مثلا كفپوش قهوه اي، ديوار زرشكي و پرده اي يشمي نماي حيرت انگيزي به اتاق پذيرايي مي‌دهد.

كفپوش

وسايل رنگ و رو رفته ؛ مناسب دكوراسيون داخلي به سبك وينتج

اگر وسيله‎اي ارزشمند داريد اما زنگ زده يا رنگ‎و‎رو رفته است، آن را در دكوراسيون خود به كار ببريد. مثلا كمد قديمي مادربزرگ را از انباري بيرون بياوريد، آن را رنگ كنيد و در گوشه نشمين جاي دهيد. گرامافون زنگ زده را گردگيري كنيد و روي ميز كنسول بگذاريد.

كنسول

گرامافون

مبلمان وينتج

 در بسياري از دكوراسيون هاي داخلي به سبك وينتج مبلمان راحتي قرار داده مي‌شود. اگر مي‌خواهيد بخشي از اتاق پذيرايي را كمي رسمي تر چيدمان كنيد از مبلمان هايي كه در نماي آنها چوب هايي به رنگ سفيد و يا قهوه اي سوخته به كار رفته بهره بگيريد. مبلمان وينتج معمولا در قسمت چوبي دسته، پايه و تاج مبل داراي كنده كاري هاي ظريف هستند. روكش صندلي ها داراي طرح هاي برجسته و يا گلدار است.

دكوراسيون داخلي

طبيعت را به خانه بياوريد

از انواع متريال طبيعي در دكوراسيون داخلي منزل خود استفاده كنيد. گلدان هاي زياد، قاب هاي چوبي، آينه هاي دوركاري شده، ميزهاي چوبي رنگ نخورده، درختچه هاي كوچك خشك شده نمونه هايي از مواد طبيعي هستند.

دكوراسيون منزل

پرده هاي نوستالژيك

پرده هاي بلند و طرح دار يا پارچه هاي توري گلدار به سبك قديمي انتخابي مناسب است.

پرده

 


برچسب: دكوراسيون داخلي دكوراسيون منزل ديزاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۸:۳۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

پنج معماري مدرن و خيره كننده!

پنج ساختمان با معماري مدرن و خاص كه طراحان حرفه اي در سراسر جهان طراحي كرده اند در مجله دلتا به شما معرفي كرديم.
معماري مدرن

­­­وقتي به معماري مدرن فكر مي‌‎كنيد چه چيزي به ذهنتان مي‌رسد؟ احتمالا خطوط درهم، تيز و طولاني يا ساختاري دور از ذهن، استفاده از مواد صنعتي جديد و چيزهايي شبيه به اين موارد. اما اين موارد براي تمام سازه هاي با معماري خاص صدق نمي‌كند. مثلا مركز زرافه اي مراقبت از كودكان، بناي يادبود ايليندن، خانه شفاف، خانه مكعبي و خانه صدفي كه ما در اين مقاله از مجله دلتا به شما معرفي مي‌كنيم، با تصور عموم از معماري مدرن فرق مي‌‎كند.

1. مركز زرافه اي مراقبت از كودكان – فرانسه

ساخت اين سازه فرانسوي در سال 2012 به پايان رسيد. اين ساختمان مركز نگهداري از كودكان كه شامل مجسمه هايي از حيوانات مختلف، از جمله يك زرافه غول آسا است. اين زرافه به گونه اي طراحي شده كه انگار ساختمان از وسط بدنش رد شده است. هدف از اين طراحي تلقين حس حركت و ايجاد خلاقيت در ذهن كودكان بوده است. در بخشي هاي ديگر ساختمان نيز مجسمه اي از خرس و كفشدوزك وجود دارد.

فرانسه

فرانسه

فرانسه

2. بناي يادبود ايليندن – كروشفو، مقدونيه

ايليندن بناي يادبودي ساخته شده در سال 1974 است كه به انقلابيون و رزمنده هاي ايليندن در شورش سال 1903 تقديم شد. قسمتي از محوطه اين ساختمان شامل مجسمه هايي استوانه اي به اسم “شكستن زنجير” وجود دارد. اين استوانه ها به صورت رديفي و پشت سر هم به شكلي يكسان قرار گرفته اند و نمادي از آزادي بشريت و رها شدن از بند مي‌باشد. درون سازه، مقبره‌ي نيكولا كارف، رئيس جمهور كروشفو و مجسمه اي از توزه پروسكي خواننده، قرار دارد.

معماري مدرن

معماري مدرن

3. خانه شفاف – توكيو، ژاپن

اين خانه‌ي شفاف ژاپني نور طبيعي را در تمام روز به ساكنان مي‌دهد اما از حريم شخصي خبري نيست. بخش هاي مختلف اين خانه درختي شفاف نه فقط از يكديگر جدا نشده اند، بلكه به طرزي خاص با يكديگر در ارتباطند. افراد مي‌توانند صداي يكديگر را از پايين و بالا و هر جاي خانه بشنوند. پله ها متحرك و از جنس چوب است. اسكلت استيل و سفيد رنگ ساختمان شباهتي به درخت ندارد اما تجربه زندگي در اين خانه و ارتباط عميقي كه بين ساكنان ايجاد مي‌شود الگوبرداري شده از جنس ارتباطي است كه بدون وجود معماري هاي مدرن و مهندسي شده، گذشتگان ما با يكديگر داشته اند.

ژاپن

ژاپن

ژاپن

ژاپن

خانه مكعبي – روتردام ، هلند

اين سي و هشت خانه، توسط پيت بلوم طراحي شده اند. خانه هاي مكعبي شكل، چهل و پنج درجه كج شده اند و روي تيرك هايي به فرم شش ضلعي قرار دارند. هدف از اين طراحي بهينه سازي فضا و توزيع بهتر اتاق ها بوده است. اما در واقع حدود يك چهارم از اين فضاي صد متري به دليل موقعيت قرار گرفتن خانه بدون استفاده مي‌ماند. اين ساختار به عنوان نمادي از درختان و جنگل در سال 1984 احداث شد.

خانه مكعبي هلند

خانه مكعبي هلند

خانه مكعبي هلند

خانه مكعبي هلند

خانه صدفي – مكزيكو

خانه صدفي توسط خاوير سنوزيان با الهام از گائودي و فرانك ليود رايت، طراحي و در سال 2006 احداث شد. سنوزيان اسم اين طراحي را “بيو آرشيتكت” گذاشته است. بناي مذكور داراي ظاهري نرم است كه به موزاييك هاي شيشه اي رنگي منتهي مي‌شود. اين شيشه هاي رنگين با برخورد نور خورشيد در اتاق پذيرايي رنگين كماني زيبا مي‌آفرينند.

مكزيكو سيتي

مكزيكو سيتي

مكزيكو سيتي

مكزيكو سيتي


برچسب: ديزاين معماري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۶:۵۹ توسط:مجله دلتا موضوع:

ايده هايي ساده براي مرتب كردن اتاق كودك

براي مرتب كردن اتاق كودك ايده هاي ساده‌اي وجود دارد كه با شما در ميان خواهيم گذاشت.
مرتب كردن اتاق كودك

مرتب كردن اتاق‌هاي به هم ريخته كودكان همواره دغدغه مادران است. مخصوصاً كودكاني كه در هنگام بازي اسباب بازي‌ها و يا وسايل خود را در كل اتاق پخش مي‌كنند.

كودكان در طول روز، فعاليت‌هاي بسياري را در اتاق خواب مخصوص خودشان انجام مي‌دهند و اين فعاليت‌ها باعث شلوغ شدن و بي نظمي در فضاي اتاق خواب كودك مي‌شود. يك دكوراسيون شلوغ را هيچكس دوست دارد به خصوص اگر اين شخص كودكي باشد كه نياز به محيطي آرامش بخش براي رشد و فعاليت دارد. از اين رو، پدر و مادرها همواره به دنبال روشي هستند كه از اين بي نظمي جلوگيري كنند. در اين گزارش شما را با فنوني كاملاً ساده و راحت براي منظم كردن اتاق كودكان آشنا خواهيم كرد.

نقش اتاق كودك در تربيت آن

با پيشرفت علم و افزايش هوشمندي افراد جامعه در انجام امور مختلف، زندگي روزمره افراد دچار تغييرات زيادي شده است. يكي از اين تغييرات نحوه تربيت كودكان است كه توسط پدر و مادرها انجام مي‌شود. تربيت كودكان مهم‌ترين ركن هر جامعه‌اي است و اگر اين كار به خوبي انجام پذيرد، تاثيرات شگرفي در آينده جامعه و خود كودكان خواهد گذاشت. امروزه اين كار با راهكارهاي مدرن و مفيد تري ارائه مي‌شود. براي مثال، طراحي دكوراسيون اتاق كودك به نحوي كه بتواند اهداف پدر و مادر را در تربيت كودك شان برآورده كند، روشي ساده است كه بدون نياز به انجام كار خاصي شخصيت فرزند شما را شكل مي‌دهد.

در گذشته تفاوت زيادي بين اتاق كودكان پسر و دختر وجود نداشت و كودكان اغلب در اتاق خواب‌هايي كه از امكانات اوليه هر اتاق بهره‌مند بودند به انجام فعاليت‌هاي كودكانه خود مي‌پرداختند. اما امروزه، نه تنها اتاق خواب پسر و دختر تفاوت‌هاي زيادي دارد، بلكه به نسبت علاقه‌مندي‌هاي كودك دكوراسيون اين اتاق‌ها با هم تفاوت‌هايي دارد. رنگ‌هاي پسرانه مثل آبي، سياه و نارنجي و رنگ‌هاي دخترانه مثل صورتي، سفيد و سبز معمولاً در اغلب عناصر اتاق خواب كودكان ديده مي‌شود.

سبد مخصوص اسباب بازي كودكان

اسباب بازي‌هاي كودكان، وسايلي هستند كه كودكان در طول روز ساعت‌هاي زيادي را در كنار آن‌ها سپري كرده و ارتباط زيادي با آن‌ها برقرار مي‌كنند، اما چگونه اين اسباب بازي‌ها را بايد مرتب كنيد كه مشكلي برايتان پيش نيايد.

راه هاي مختلفي در اين زمينه وجود دارد. بسياري از اسباب بازي ها داراي جعبه هاي مخصوصي هستند كه پس از استفاده در آن قرار مي‌گيرند. برخي اسباب بازي‌ها نيز داراي جعبه نيستند و به دليل كوچك بودن، ممكن است باعث به هم ريختگي اتاق شما شوند. ما به شما پيشنهاد مي‌كنيم براي اينكه اين اسباب بازي‌ها به خوبي در يك جا جمع آوري شود، از يك سبد بزرگ مخصوص ريختن اسباب بازي ها درون آن خريداري و در گوشه اتاق قرار دهيد.

اتاق كودك

قراردادن كمد ديواري 

اگر شما نمي‌توانيد لباس‌ها، اسباب بازي و وسايل شخصي كودك‌تان را در اتاق سازماندهي كنيد، يك كمد ديواري با قفسه‌هاي زياد براي اتاق كودك‌تان خريداري كنيد. با خريد يك كمد ديواري بزرگ كه روي آن قفسه‌هاي پرتعداد نصب شده است، خواهيد توانست علاوه بر لباس ها، وسايل ديگر كودك همچون كتاب، جامدادي، مداد رنگي و حتي اسباب بازي‌هايش را در اين كمد ديواري قرار دهيد.

كمد ديواري كودك

روي وسايل كودك تان برچسب بزنيد

برچسب زدن روي جعبه‌ها و وسايل كودك‌تان به كودك و والدين كمك مي‌كند تا وسايل و لوازمي كه درون اين جعبه ها قرار دارند را بدون دردسر و مشكل پيدا كنند. با اين روش پيدا كردن هر چيزي در اتاق راحت و آسان مي‌شود. اگر شما برچسب نداريد مي‌توانيد روي تكه‌ايي كاغذ بنويسيد و آن را به وسيله چسب روي جعبه يا سبد يا سطل وسايل بچسبانيد. اگر كودك شما خواندن و نوشتن بلد نيست، با كشيدن نقاشي‌هايي كه محتويات درون جعبه را نشان مي‌دهد، در پيدا كردن وسيله مورد نياز كودك به وي كمك كنيد.

آويز مخصوص درِ اتاق 

گاهي اوقات نياز است لباس هاي كودك را دور از دسترس وي قرار دهيد. به همين خاطر پيشنهاد مي‌كنيم از آويزهايي استفاده كنيد كه پشت درِ اتاق و در ارتفاع بالا يا از آويزهاي كودكانه‌اي كه در كمد آن‌ها نصب مي‌شود استفاده كنيد. آويزهايي كه در ارتفاع پايين نصب مي‌شوند، به كودك اين اجازه را مي‌دهد به وسايلش دسترسي داشته باشد. شما با آويز مخصوص كودك براي پشت در اتاقش مي‌توانيد به كودك آموزش دهيد بسياري از وسايل كوچك خود همچون جوراب، لباس هاي خانگي و… را در جاي مخصوص خود قرار دهد.

مرتب كردن اتاق كودك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۶:۰۴ توسط:مجله دلتا موضوع:

خريد آپارتمان در مناطق 19 و 20 با بهترين شرايط

براي آگاهي از اطلاعات ملكي مناطق 19 و 20 تهران با اين گزارش همراه باشيد.
رهن كامل آپارتمان در منطقه 4 تهران

وب سايت ملكي دلتا اولين وب سايت جهاني در عرصه ملك است كه ساليان متمادي در زمينه خريد و فروش آپارتمان و انواع ملك‌هاي ديگر تجربه اندوزي كرده و اكنون اين تجربه را در اختيار تمامي ايرانيان در هر استان و شهري قرار داده تا با انتخابي درست و آگاهانه بتوانند بهترين خانه را براي خانواده خود خريداري كنند.

اگر شما نيز جزو آن دسته از افرادي هستيد كه قصد خريد آپارتمان يا خريد و فروش هر نوع ملك و زميني با هر نوع كاربري را داريد با اعتماد و اتكا به اين سايت جهاني به راحتي مي‌توانيد خريد و فروشي موفقيت آميز را تجربه كنيد و در كمترين زمان به خانه دلخواه خود دسترسي پيدا كنيد.

از اين رو همواره در سري گزارش‌هاي مجله پيام دلتا سعي كرده‌ايم تا با در اختيار گذاشتن اطلاعات مختصري از مناطق مختلف شهر تهران و شهرستان‌هاي ايران در وهله اول شما را با شرايط خريد در اين مناطق و شهرها آشنا كرده و سپس بهترين ملك‌ها از لحاظ مالي، امكانات رفاهي، موقعيت جغرافيايي، دسترسي‌هاي ويژه محلي و… به شما معرفي كنيم.

طبق روال گزارش‌ هاي روزهاي پيشين امروز با هم به بررسي مناطق 19 و 20 پايتخت خواهيم پرداخت.

منطقه 19 در قسمت جنوب غربي و منطقه 20 در بخش جنوبي شهر تهران واقع شده‌اند، كه از محلات مهم آن‌ها مي‌توان به محلاتي همچون خاني آباد، اسفندياري، نعمت آباد، شكوفه شمالي و جنوبي اشاره كرد.

همچنين منطقه 20 به لحاظ وسايل نقليه عمومي همچون مترو از دو ايستگاه به نام‌هاي ايستگاه مترو جوانمرد قصاب و ايستگاه شهر ري و منطقه 19 داراي ايستگاه‌هاي شهرك شريعتي، عبدل آباد، نعمت آباد و ايستگاه متروي آزادگان برخوردار است و به همين علت خريد آپارتمان در محلات اين دو منطقه به لحاظ دسترسي راحت مي تواند كار عاقلانه‌اي به حساب آيد.

براي ديدن ملك‌هاي اين مناطق در ايــــــنجـــــــــا كليك كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۳۹ توسط:مجله دلتا موضوع: