دكوراسيون دلتا

انواع پرده براي اتاق خواب

پرده‌ها  نسبت به جنس و ضخامتشان، عايق صوتي و گرمايي اند كه اين ويژگي‌ها پرده را  تبديل به گزينه مناسبي براي اتاق خواب مي‌كند تا خوابي آرام‌بخش و بدون  دردسر داشته باشيم.

انواع پرده اتاق خواب

معرفي انواع پرده براي اتاق خواب

اتاق‌خواب  بخش شخصي خانه است و هر فرد علاقه دارد كه آن را با توجه به سليقه خود  دكور و چيدمان كند. اما بايد بگوييم دكوراسيون اصولي اتاق خواب، تنها به  سليقه ما و زيبايي آن وابسته نيست و بايد در كنار اين دو، محيطي آرام‌بخش و  به دور از استرس ايجاد كنيم كه نقش پرده بر تمام اين ويژگي ها، تاثير  دارد. بنابراين در اين نوشتار از مجله دلتا،  انواع پرده براي اتاق خواب را با توجه به ميزان نوري كه از خود عبور  مي‌دهند توضيح خواهيم داد، تا در عين زيبايي، اتاق خوابي آرامش بخش و امن  داشته باشيد.

پرده اتاق خواب

۱. انواع پرده‌هايي كه اغلب نور را از خود عبور مي‌دهند

انواع  پرده‌هايي كه تقريبا تمام نور خورشيد را از خود عبور مي‌دهند، از  پارچه‌هاي نازك و شفافي مانند تور و حرير دوخته مي‌شوند. اين نوع پرده‌ها  براي اتاق خوابي مناسب خواهند بود كه نورگير نيستند، تا در طول روز از طريق  آن‌ها، ميزان نور كافي براي فعاليت‌هاي روزمره وارد محيط شود. اما دقت  كنيد كه با توجه به اين ويژگي، آن‌ها به هيچ ميزان حريم شخصيتان را حفظ  نخواهند كرد و افراد ديگر از بيرون به اتاق خوابتان، ديد خواهند داشت.

انواع پرده اتاق خواب

بنابراين  اگر از اين پرده مي‌خواهيد استفاده كنيد، از پرده آستري كه جنس ضخيم‌تري  دارد، در پشت آن استفاده كنيد. همچنين مي‌توانيد، پرده‌هاي ضخيم‌تري را در  جلوي پرده توري يا حرير به كار ببريد تا در مواقع نياز، جلو ورود نور به  اتاق خواب را بگيرد.

انواع پرده اتاق خواب

۲. انواع پرده‌هايي كه به طور متوسط نور را از خود عبور مي‌دهند

انواع  پرده‌هايي كه ميزان متوسطي از نور را از خود عبور مي‌دهند، از جنس  پارچه‌هاي نيمه شفاف مانند نخ، كتان و ابريشم دوخته مي‌شوند. اين نوع  پرده‌ها نسبت به پارچه‌هاي تور و حرير، ضخامت بيشتري دارند و حريم شخصي را  تا حد بيشتري براي افراد حفظ مي‌كنند. اما به ياد داشته باشيد كه از ميل  پرده‌اي استفاده كنيد كه كنار زدن پرده در آن آسان باشد تا بتوانيد ميزان  نور دلخواه را در طول روز وارد محيط كنيد.

پرده اتاق خواب

پرده‌هاي  نخي به راحتي قابل تميز كردن و شست و شو است. اما پرده‌هاي كتان نسبت به  پرده‌هاي نخي وزن سنگين‌تري دارند و شست و شوي آن‌ها نسبتا سخت‌تر است.  همچنين پرده‌هايي از جنس پارچه ابريشم، پرده‌هاي گران قيمت و لوكسي است كه  جلوه بسيار زيبا و تجملي را به اتاق خواب مي‌دهند. اما در نگهداري اين نوع  پرده بايد دقت كنيد، زيرا به صورت خاص بايد شست و شو شوند.

پرده اتاق خواب

۳. انواع پرده‌هايي كه نور را از خود عبور نمي‌دهند

پرده‌هاي  شيد، كركره‌اي و پرده‌هاي پارچه‌اي كه از جنس پارچه‌هاي بلك اوت، مخمل و  كرباس اند، در هنگام بسته بودن، اجازه عبور هيچ نوري را از خود نمي‌دهند و  حريم شخصي را بيش‌تر از هر نوع پرده ديگري حفظ مي‌كنند. استفاده از اين نوع  پرده‌ها براي افرادي كه هنگام خواب به نور حساسيت دارند، بسيار مناسب  خواهد بود. دقت داشته باشيد كه پرده‌هاي شيد و كركره‌اي قابل تنظيم اند و  در مواقع مختلف مي‌توان ميزان ورود نور طبيعي مورد نياز محيط را، با آن‌ها  كنترل كرد. اما اگر از نوع پارچه‌اي اين پرده‌ها مي‌خواهيد استفاده كنيد،  آن‌ها را روي ميل پرده‌اي نصب كنيد كه كنار زدن و بستن آن‌ها به آساني  انجام گيرد.

انواع پرده اتاق

پرده‌هاي  مخملي علاوه بر حفظ حريم شخصي، عايق گرما است كه آن را تبديل به گزينه  مناسبي در مناطق سردسير مي‌كند. اما توجه داشته باشيد كه شست و شوي آن‌ها  بسيار سخت است.

پرده‌هايي كه از پارچه كرباس دوخته شده‌اند، از نظر بافت و ظاهر بسيار شبيه پرده‌هاي كتان است ولي  ضخامت نسبتا بيشتري دارند. البته كه شست و شوي كرباس بسيار ساده است كه اين  ويژگي آن را تبديل به گزينه مناسبي در محيط‌هاي غير رسمي مانند اتاق خواب  مي‌كند.

پرده اتاق خواب

 

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر نوشتار “رازهاي دكوراسيون اتاق‌خواب” را بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

طراحي ديوار پشت تخت خواب 

۴ دشمن افسردگي در دكوراسيون 

رنگ بژ در طراحي داخلي 

انواع پرده در دكوراسيون داخلي 

چه رنگ پرده‌اي براي خانه مناسب است؟ 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۴۰ توسط:مجله دلتا موضوع:

تغيير دكوراسيون با كمترين هزينه

كم پول بودن به معني ثابت ماندن در يك محيط دلگير و قديمي و تحمل فضاي يكنواخت آن نيست.

تغيير دكوراسيون

تغيير دكوراسيون

تغيير دكوراسيون، خانه شما را تازه و مدرن كرده، امكان ابراز و اعمال سليقه را به شما مي‌دهد. تغيير كلي با خريد وسايل جديد مانند مبل، دكور، پرده و رنگ امكان‌پذير است. اما اگر بودجه شما محدود است، با كمي خلاقيت  مي‌توانيد به ظاهر جديد و مورد نظر خود بدون تحمل هزينه زياد برسيد. در اين  نوشتار از مجله دلتا با ما همراه باشيد تا راه‌هاي كم هزينه تغيير دكوراسيون را بررسي كنيم.

تغيير

استفاده دوباره

جلوه  تازه به خانه دادن به معني تعويض همه چيز و از نو خريدن همه وسايل نيست.  استفاده مجدد از آن‌چه قبلا داشته‌ايد، باعث صرفه‌جويي در هزينه‌هاي شما  مي‌شود.

در ساير اتاق‌ها، زيرزمين و  انباري به دنبال وسايلي باشيد كه مي‌توانيد از آن‌ها مجددا استفاده كنيد.  يك لايه رنگ و لكه‌گيري به شما امكان مي‌دهد ظاهري جديد به اشياء قديمي  بدهيد. به عنوان مثال، دوباره رنگ كردن يك قاب‌عكس قديمي و تغيير عكس يا  پرينت داخل آن مي‌تواند آن را تبديل به يك اثر هنري زيبا براي يك ديوار  خالي كند.
چيدمان جديد
 از نظر بعضي‌ها معاوضه برخي وسايل با يكديگر نه تنها اشكال و هزينه‌اي  ندارد، بلكه ايجاد تنوع مي‌كند. حتي در ميان افراد بي‌‌بضاعت هم افراد  باذوقي هستند كه به دنبال تغيير دكوراسيون خانه هستند و  براي تكميل و تغيير وسايل خود از بازارهاي دست دوم، بازيافتي يا حراج در  گاراژ كه در بسياري كشورها مرسوم است، استفاده مي‌كنند تا آن‌ها را  نونوارتر ‌كنند.

ايجاد مركز توجه

به جاي تغيير در همه جا، يك قسمت را كه بيش‌تر مورد توجه است انتخاب و تغيير دكوراسيون دهيد.
 اختصاص بودجه به يك قسمت و پرداختن به آن، باعث مي‌شود كيفيت مواد مورد  استفاده بالاتر رفته، بيش‌تر به چشم ‌آيد. مثلا تغيير شومينه با كاشي جديد،  رنگ كردن مجدد طاقچه آن، نصب مشعل تزييني و قرار دادن يك اثر هنري جديد در  بالاي آن تمام توجه‌ها را به خود جلب مي‌كند.

دكور كم هزينه

خود انجام دهيد

تلفيق  وسايل دكوري و انجام دكوراسيون توسط خود شما، باعث صرفه‌جويي در هزينه‌ها  مي‌شود. هزينه بوم و رنگ معمولا ارزان‌تر از يك كار آماده به عنوان اثر  هنري يا صنايع دستي است. درست كردن يك شيد ساده براي آباژور با وسايلي مانند مهره، وسايل تزييني و چسب؛ جلوه تازه‌اي به آن مي‌دهد.  اگر در كار چوب كمي مهارت داشته باشيد، حتي مي‌توانيد خود تاج تخت‌خواب يا  ميز عسلي بسازيد.

رنگ كنيد

با  رنگ، ظاهر و حس اتاق بدون هزينه زياد تغيير مي‌كند. رنگ راه‌حل نسبتا  ارزاني براي تغيير يك اتاق است. چه كل اتاق را رنگ كنيد يا يك ديوار را يا  ميز و صندلي؛ در واقع توانسته‌ايد با يك قوطي رنگ جلوه تازه‌اي به آن‌ها  بدهيد. استفاده از پارچه، راه‌حل ديگري براي رنگ و آب دادن به يك اتاق با  توجه به بودجه موجود است. اين تفاوت مي‌تواند در قالب پرده جديد يا  كوسن‌هاي رنگي باشد.

تغيير دكور

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر “تعويض روكش مبل را بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

رنگ و روحي تازه در خانه با كمترين هزينه 

چند تغيير تا دكوراسيون پاييزي 

طراحي دكوراسيون داخلي منزل را از كجا شروع كنيم؟ 

پارچه سوزن دوزي، براي يك دكوراسيون امروزي! 

ويژگي صندلي مناسب پيشخوان 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۴:۳۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

آينه كاري سالن پذيرايي

يكي از هنرهاي شاخص ايراني آينه كاري مي‌باشد و به كمك اين هنر مي‌توان قسمت‌هاي داخلي خانه را به زيباترين شكل ممكن تزيين كرد.

آينه كاري سالن پذيرايي

ايده هايي براي آينه كاري سالن پذيرايي

تزيين سالن پذيرايي به  كمك آينه از انواع روش‌هاي ساده و جالب است و اگر شما تمايل داريد اتاق  پذيرايي جالب و در عين حال متفاوت داشته باشيد بهتر است از اين ايده  خلاقانه استفاده نماييد. در اين نوشتار از مجله دلتا با انواع ايده‌ها براي آينه كاري سالن پذيرايي آشنا خواهيد شد.

نشيمن

تزيين پذيرايي با آينه

از  آينه‌ها مي‌توانيد براي زيباسازي طراحي داخلي پذيرايي مدرن يا كلاسيك  استفاده نماييد. آينه‌هاي تزييني در انواع طرح‌ها و رنگ‌هاي متنوع نظير  طلايي و برنز و نقره‌اي و مسي موجودند كه انتخاب هر يك از آن‌ها سليقه‌اي  است.

آينه‌هاي تزييني همچنين به صورت  مدل‌هاي لوكس و ساده طراحي مي‌شوند كه انتخاب هر يك از آن‌ها به ميزان  بودجه‌اي كه شما در نظر گرفته ايد بستگي دارد.

آينه‌ها  نور را منعكس مي‌كنند و باعث عمق بخشيدن به فضا مي‌شوند از اين رو بهتر  است شما از اين عناصر دكوراتيو براي تزيين قسمت‌هاي مختلف سالن پذيرايي  استفاده نماييد. آينه‌كاري سالن پذيرايي‌ با ابعاد كوچك ايده‌اي جالب و كاربردي است. براي پذيرايي با ابعاد بزرگ بهتر است از آينه‌هاي عريض و بزرگ استفاده كنيد.

براي آينه‌كاري سالن پذيرايي بايد فضايي را براي چيدمان و نصب آينه در نظر بگيريد كه مناسب باشد. در  پذيرايي‌هاي كوچك بهتر است سراغ آينه هاي ديواركوب برويد و ديوار پشت  مبلمان يا ديوار بالاي شومينه را به كمك اين آينه‌ها تزيين نماييد. براي  پذيرايي‌هاي بزرگ نيز مي‌توانيد از آينه‌هاي پايه‌دار و قدي استفاده كنيد.  همچنين براي تزيين ديوار پذيرايي با آينه مي‌توانيد آينه‌هاي چند تكه را  روي ديوار نصب و از اين طريق جذابيت دكوراسيون داخلي سالن پذيرايي را تكميل  نماييد.

دكوراسيون

اگر فضاي پذيرايي داراي سبك كلاسيك و سلطنتي است بهتر است آينه‌كاري را به شيوه‌اي لوكس و لاكچري انجام دهيد  همچنين آينه‌كاري ساده براي پذيرايي‎ها با اين سبك طراحي داخلي انتخابي  مناسب و ايده‌آل به شمار مي‌روند.

در  اين مطلب با روش‌هايي خلاقانه و كاربردي براي آينه‌كاري سالن پذيرايي آشنا  شديد كه اميدواريم با ايده گرفتن از آن‌ها بتوانيد به كمك آينه هاي ساده يا  دكوراتيو پذيرايي منزلتان را به زيبايي تزيين كنيد.

پيشنهاد مطالعه : براي آشنايي بيشتر “نكات استفاده از آينه در دكوراسيون داخلي را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

دكوراسيون اتاق پذيرايي مدرن 

تزيين ديوار بالاي تخت خواب با چند ايده جالب 

دكوراسيون پذيرايي بدون پنجره 

نورپردازي سالن پذيرايي 

ايده‌هايي براي جدا كردن آشپزخانه از پذيرايي 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۸:۰۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

ميسور؛ شهر قصرهاي باشكوه!

در شهر ميسور هند قصري وجود دارد كه از نظر معماري و زيبايي اگر از تاج محل بهتر نباشد دست كمي هم از آن ندارد.

قصر ميسور

هندوستان سرزمين قصرهاي زيبا، ‌شهرهاي پرازدحام و طبيعت خيره‌كننده و سحرانگيز مملو  از كوه، درياچه و حيوانات عجيب است. طراحي پيچيده و نفس‌گير قصرها و معابد  اين كشور و همين‌طور مناظر طبيعي بديع و منحصربه‌فرد آن باعث بهت و تحسين  بيننده مي‌شوند و به‌ ندرت مشابه آن‌ها را مي‌توان در كشورهاي غربي ديد. در  مجله دلتا به آشنايي با قصر ميسور هند ، قصري تاريخي در شهر ميسور كارناتاكا مي‌پردازيم.

آشنايي با قصر ميسور در هند 

شهر  ميسور در ايالت كارناتاكا قرار دارد و به شهر قصرها مشهور است. در واقع،  در ميسور ۷ قصر وجود دارد كه قصر ميسور بي‌نظيرترين و باشكوه‌ترين آن‌ها به  شمار مي‌رود. اين قصر كه به نام قصر آمبا هم شناخته مي‌شود محل اقامت  پادشاه و خانواده‌اش بوده است و هنوز هم اقامتگاه رسمي آن‌ها به شمار  مي‌رود. قصر فعلي در سال ۱۹۱۲ و براي بيست و چهارمين پادشاه دودمان واديار  ساخته شده است و يكي از زيباترين و بزرگ‌ترين قصرهاي هند به حساب مي‌آيد.

آشنايي با قصر ميسور در هند قصر ميسور

تاريخچه قصر 

اين  قصر تاريخي بسيار غني و پرفراز و نشيب دارد. اين مكان از سال ۱۳۵۰ تا ۱۹۵۰  و به مدت ۶۰۰ سال محل اقامت و زندگي خاندان سلطنتي بوده است. در اين دوران  قصر ميسور ساخته شد و بارها مورد بازسازي قرار گرفت. در سال ۱۸۹۷ پادشاه  آن زمان ميسور به نام كريشنا راجندرا واديار چهارم تصميم گرفت قصري جديد در  اين مكان بسازد. چون قصر قديمي كه از چوب ساخته شده بود در آتش سوزي مهيبي  از بين رفته بود. يك معمار انگليسي به نام لرد هنري اروين مسئوليت ساخت و  جايگزين كردن قصر جديد را بر عهده گرفت. ساخت قصر جديد در سال ۱۹۱۲ كامل شد  و در آن زمان هزينه‌اي بالغ بر ۴۱ ميليون روپيه صرف تكميل آن شد.

قصر ميسور تاريخچه قصر ميسور

معماري قصر ميسور

معماري  قصر به دليل سبك ايندو ساراسنيك زيبايي كه دارد مشهور است. اين سبك تركيبي  از سبك‌هاي معماري هندي، اسلامي، راجپوت و گوتيك است. سبك معماري ايندو  ساراسنيك جنبشي نوآورانه در معماري بود كه توسط معماران بريتانيايي در قرن  نوزدهم به وجود آمد. در اين سبك، المان‌هاي هندي و اسلامي با سبك‌هاي  معماري نئوكلاسيك و گوتيك در هم آميخته مي‌شوند.

معماري قصر ميسور

نمايش تماشايي نور و صدا

اين  بنا به خودي خود آنقدر جذابيت دارد كه سالانه ميليون‌ها گردشگر را به سمت  خود جذب مي‌كند. با اين حال، نمايشي تماشايي هم چند سالي است در اين قصر  برگزار مي‌شود كه باعث جذابيت بيشتر اين قصر شده است. نورپردازي‌هاي زيبايي  در قصر كار شده و اين نورپردازي‌ها همراه با موسيقي‌هاي هيجان انگيز  نمايشي جالب براي بازديدكنندگان به وجود مي‌آورد. نمايش نور و صدا هر روز  عصر به جز يكشنبه‌ها و تعطيلات رسمي در محل قصر ميسور برگزار مي‌شود.

نمايش تماشايي نور و صدا

 

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مطالب گردشگري “معبد ميناكشي هند” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

جشن رنگ ها ؛ دليلي براي سفر به هند جادويي 

۷ مقصد امن براي جهانگردان زن 

۵ شهر فنلاند كه بايد ديد 

ديدني هاي بانه؛ بازار مرزي ايران 

۵ پل معلق و ترسناك جهان را بشناسيد 

با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۱:۵۳ توسط:مجله دلتا موضوع:

كوير كاراكال يزد

كوير كاراكال منطقه اي در نزديكي شهر بافق و روستاي صادق آباد است كه برخي آن را زيباترين كوير يزد مي دانند.

نزديكي  اين كوير به روستاي صادق آباد باعث شده تا نام كوير صادق آباد را نيز به  آن بدهند. تماشاي آسمان شب، تجربه تفريحاتي چون شترسواري، آفرود و …، اقامت  در اقامتگاهي سنتي و زيبا و بهره بردن از آرامشي بي‌پايان، تجاربي است كه  در سفر به كاراكال يزد نصيب تان مي‌شود. وجود كمپينگ تفريحي توريستي شهيد  برزگري در روستاي صادق آباد نيز باعث شده تا گردشگران از نظر دسترسي به  امكانات و تفريحات مشكلي نداشته باشند و بيشتر براي اين سفر ترغيب شوند. در  ادامه در مجله دلتا به شما مي‌گوييم چه چيزهايي در كوير كاراكال انتظارتان را مي‌كشد.

قلعه باقرآباد | جاذبه‌اي در مسير

براي رسيدن به كوير كاراكال، بايد از بافق وارد جاده‌اي آسفالته شويد كه تا روستاي صادق آباد ادامه دارد. در حدود ۹  كيلومتري كوير كاراكال، قلعه‌اي ديده مي‌شود كه باقرآباد نام دارد؛ يكي از  دژهاي تاريخي يزد كه يادگاري از دوره قاجار است. اين بنا را به دستور  عبدالرحيم خان فرزند محمد تقي خان بافقي ساخته‌اند تا مردم به هنگام بروز  خطرات به آن پناه ببرند و يا غلات را در آن ذخيره كنند. ۴۵ اتاق، ۲ برج  نگهباني، ۳ جايگاه سنگ‌اندازي و ۱۰ جايگاه تيراندازي بخش‌هاي مختلف اين  قلعه هستند.

كوير كاراكال قلعه باقرآباد | جاذبه‌اي در مسير

نخلستان‌ها و باغ‌هاي انار و پسته

يكي  از جاذبه‌هاي اين كوير، نخلستان‌هايي است كه در اطراف آن شكل گرفته‌اند.  پياده‌روي در ميان اين نخلستان‌ها تجربه‌اي جذاب براي شما خواهد بود.  درختان انار و پسته هم از زيبايي‌هاي اين منطقه هستند.

نخلستان‌ها و باغ‌هاي انار و پسته

 تپه‌‌هاي شن‌‌هاي روان

اين  كوير ميزبان تعدادي از بزرگترين تپه‌هاي شني است كه ارتفاع آنها به ۵۰ متر  هم مي‌رسد. با بالا رفتن از اين تپه‌ها، منظره‌اي خيره‌كننده پيش روي‌تان  قرار مي‌گيرد.

تپه‌‌هاي شن‌‌هاي روان

تفريحات كوير كاراكال

  • پياده‌روي در نخلستان‌ها
  • پياده‌روي در كوير و بالا رفتن از تپه‌هاي شني
  • عكاسي از چشم‌اندازهاي كويري
  • تماشاي غروب آفتاب

تفريحات كوير كاراكال

بيشتر بدانيد: براي آشنايي بيشتر با مطالب گردشگري “عجيب‌ترين كوير دنيا كجاست؟” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

دروازه قرآن در يزد! 

۷ مقصد امن براي جهانگردان زن 

۵ شهر فنلاند كه بايد ديد 

ديدني هاي بانه؛ بازار مرزي ايران 

۵ مكان ديدني ازبكستان كه در انتظار شماست 

با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۷:۲۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

نيو كمپ بارسلونا؛ بزرگ‌ترين استاديوم اروپا

اروپا قاره‌اي است كه در آن تعداد كساني كه به ورزش و مسائل حاشيه‌اي آن علاقه فراواني دارند، آمار كمي ندارد.

نيو كمپ

فوتبال  طرفداران زيادي در همه جاي دنيا دارد، اما ورزش تنها در فوتبال خلاصه نمي  شود. براي آنكه بتوان هم طرفداران فوتبال را راضي كرد و هم محيطي مناسب  براي ديگر ورزش‌ها فراهم كرد و امكانات خوبي به آن‌ها ارائه داد،  استاديوم‌هاي ورزشي مختلفي در قاره اروپا ساخته شده است. اين استاديوم‌ها  از نظر كيفيت، نحوه ساخت و رعايت استانداردهاي جهاني حرف اول در دنيا را  مي‌زنند و به همين دليل بسيار مورد توجه قرار دارند. ما در مجله دلتا قصد داريم استاديوم نيو كمپ بارسلون را به شما معرفي كنيم.

ورزشگاه نيوكمپ

ورزشگاه  نيو كمپ در شهر بارسلون كشور اسپانيا قرار دارد و از جمله ورزشگاه‌هاي ۵  ستاره يوفا به حساب مي‌آيد. بازي‌هاي كه جزء مسابقات رده بالا محسوب  مي‌شوند در اين ورزشگاه انجام مي‌شود.

گنجايش اين ورزشگاه حدود صد هزار نفر بوده و از نظر بزرگي، رتبه اول در اروپا و رتبه يازدهم  در دنيا را دارد. از زماني كه اين ورزشگاه افتتاح شده است، بازي‌هاي خانگي  تيم بارسلونا در آن انجام مي‌شود.

نيو كمپ ورزشگاه نيوكمپ

شايد  جالب باشد كه بدانيد در اين ورزشگاه يك موزه نيز قرار دارد و برخي اشياي  قديمي در آن نگهداري مي‌شوند. جداي از مراسم‌هاي ورزشي كه در اين ورزشگاه  انجام مي‌شود، نيوكمپ محل برگزاري رويدادهاي غير فوتبالي نيز هست.

مسئولان  اين ورزشگاه براي آينده آن برنامه‌اي را تدوين كرده‌اند تا بتوانند نيوكمپ  را به امكانات بسيار عالي مجهز كنند. از جمله اين تغييرات مي‌توان به قرار  گرفتن تمام صندلي‌هاي اين ورزشگاه زير سقف اشاره كرد.

ورزشگاه نيوكمپ

سقفي  كه تمام اين صندلي‌ها را زير پوشش قرار مي‌دهد، ۴۷ هزار متر مربع مساحت  خواهد داشت و شرايط بسيار خوبي را براي تماشاچيان فراهم مي‌كند تا بدون  آنكه نگران تغييرات آب و هوايي و بارش باران و يا وزش باد باشند، بازي‌هاي  مورد علاقه‌شان را تماشا كنند.

در مرمت  جديد ورزشگاه، براي آنكه تماشاچيان بتوانند تسلط بهتري بر روي بازي در حال  برگزاري داشته باشند، صندلي‌ها به گونه‌اي قرار گرفته‌اند كه شيبشان به  سمت محل برگزاري بازي باشد.

قرار است  يك مانيتور نيز در پشت تمام صندلي‌ها قرار داده شود تا تماشاي بازي از اين  طريق نيز فراهم باشد. قرار است اين ورزشگاه به محيطي بسيار خوب براي  تماشاچيان تبديل شود.

ورزشگاه نيوكمپ

پيشنهاد مطالعه : براي آشنايي با جاذبه هاي گردشگري “بارسلوناي اسپانيا؛ يك اروپاي تمام عيار” را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

گردشگري در ايلام 

جنگل هاي انجيلي؛ طبيعت سوادكوه 

يانگسي چين؛ شهر كوتوله‌ها 

جاذبه هاي سردشت؛ بهشت آذربايجان 

با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۸:۱۳ توسط:مجله دلتا موضوع:

نطنز؛ سبزه‌زار در ميان كوير

نطنز چون نگيني سرسبز ميان شهرهاي خشك و بياباني اطراف خود مي‌درخشد.

ديدني هاي نطنز

باغ  شهري در فاصله ۱۲۰ كيلومتري شمال‌شرقي اصفهان در دل كوير قرار گرفته كه  نطنز ناميده مي‌شود. رشته كوه‌هاي كركس، طبيعتي زيبا و آب و هوايي مطبوع به  اين شهر هديه داده است. با مجله دلتا همراه باشيد تا ديدني هاي نطنز  را كه جزو شهرها و جاهاي ديدني استان اصفهان محسوب مي‌شود، به شما معرفي كنيم.

روستاي تاريخي ابيانه

روستاي ابيانه در ۴۰ كيلومتري شمال غربي نطنز در دامنه كوه كركس در دره‌اي سرسبز و  باصفا، جايي كه رودخانه فصلي «برزرود» جريان دارد، قرار گرفته است. اين  روستاي تاريخي به‌دليل معماري بي‌نظير خانه‌هاي سرخ رنگ‌اش كه با خشت، گل،  آجر و تير چوبي ساخته شده، ميان گردشگران داخلي و خارجي بسيار پرطرفدار  است. از ديگر جاذبه‌هاي اين روستا لباس‌هاي سنتي و جذاب مردان و زنان روستا  است. لباس زنان متعلق به دوره صفويه و لباس مردان مانند لباس ايل بختياري  است.

ديدني هاي نطنز  روستاي تاريخي ابيانه

مسجد جامع نطنز (بقعه شيخ عبدالصمد اصفهاني)

در  ميان باغستان‌هاي واقع در دل شهر تاريخي نطنز، مناره‌اي بلند، گنبدي هرمي و  درخت چنار كهنسال و سربه فلك كشيده‌اي نظر هر تازه‌ واردي را به خود جلب  مي‌كند. مسجد جامع كه يكي از جاهاي ديدني نطنز محسوب مي‌شود، نمايانگر  تاريخ و معماري نفيس دوره اسلامي در دوره ايلخاني است و به نام بقعه «شيخ  عبدالصمد اصفهاني» نيز شناخته مي‌شود. مجموعه مسجد جامع نطنز از بقعه شيخ  عبدالصمد، سر در خانقاه، شبستان هشت ضلعي گنبددار و مناره بلندي به درازاي  سطح بام تشكيل مي‌شود.

مسجد جامع نطنز (بقعه شيخ عبدالصمد اصفهاني)

منطقه گردشگري متين آباد

منطقه  نمونه گردشگري متين‌آباد اولين اكو كمپ ايران است كه در ۲۵ كيلومتري شمال  نطنز در ابتداي رمل‌هاي بزرگ كوير در جنوب درياچه نمك نزديك به مسير قلعه  كرشاهي قرار گرفته است. شترسواري، چادرهاي دايمي در شن، رستوران، سوئيت و  مزرعه ارگانيك كاملا طبيعي از جمله امكانات اين مجموعه است كه باعث جذب  گردشگران و دوست‌داران نقاط كويري و علم نجوم به اين منطقه شده است.

منطقه گردشگري متين آباد

غار پريان

غار  پريان يكي از غارهاي زيباي استان اصفهان است كه در ۸ كيلومتري ابيانه در  دره‌اي موسوم به «پري هول» قرار گرفته است. اين غار در سال ۱۳۷۹ خورشيدي  كشف شده و تا به امروز هنوز كشفيات جديدي از آن يافت مي‌شود. اگر قصد داريد  از اين غار تماشايي ديدن كنيد، توصيه مي‌كنيم كه حتما راهنما آشنا به غار و  تجهيزات همراه خود داشته باشيد، چون بدون داشتن وسايل و ابزار غارنوردي  بازديد از اين غار ميسر نيست.

غار پريان

دهكده گردشگري و تفريحي رايان

دهكده  گردشگري و تفريحي رايان در دامنه كوه‌هاي كركس، در ۳۰ كيلومتري نطنز قرار  گرفته است. اين دهكده تفريحي يكي از مناطق نمونه گردشگري است كه با  چشم‌اندازهاي زيبايي كه از روستاي تاريخي «كشه» و «طرق رود» دارد، محبوبيت  خاصي ميان گردشگران پيدا كرده است.

دهكده گردشگري و تفريحي رايان

پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي بيشتر با جاذبه هاي اصفهان كاروان سراهاي اصفهان را مطالعه كنيد.

همچنين بخوانيد:

در گلپايگان از كجا ديدن كنيم؟ 

ساكاريا؛ شهر ناشناخته‌ي تركيه 

سيشل؛ بهشت استوايي 

جزيره كامچاتكا؛ سرزمين آتش و يخ 

دانشگاه سه گوش اهواز 

با مجله گردشگري دلتا همراه باشيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۶:۵۶ توسط:مجله دلتا موضوع:

ديزاين ديوار، دكوراسيون خانه شما را زيبا مي كند!

ديوار يكي از مهم‌ترين قسمت هاي يك خانه است. ديزاين ديوار مناسب مي‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب كند و تبديل به قلب خانه شود.

ديزاين ديوار

ديزاين ديوار

اگر خانه شما سفيد و خالي است از همين حالا به فكر ديزاين شيك و مناسب ديوار آن باشيد. در اين نوشتار از مجله دلتا به پيشنهادهاي ارائه شده توجه كنيد و هر يك از آن‌ها را كه به سليقه شما نزديك تر بود اجرا كنيد.

شلف‌هاي باز نصب كنيد.

شلف‌ها  اكثرا از چوب ساخته شده‌اند و به روي ديوار به راحتي نصب مي‌شوند.  مي‌توانيد انواع و اقسام دكوري‌هاي زيبا را روي آن‌ها بگذاريد. شلف‌ها را  در كنج ديوار‌ها نيز مي‌توانيد نصب كنيد. اين نوع ديزاين، انتخاب‌هاي  هوشمندانه‌اي براي ديوارهاي خالي است.

دكور ديوار

ديزاين ديوار با قاب عكس‌ها

شما  مي‌توانيد ديوار خالي خود را با سايزهاي مختلف قاب عكس بپوشانيد. قاب  عكس‌ها را با طرح و سليقه كنار هم نصب و در ديوار خانه خود جاذبه ايجاد  كنيد. اگر مي‌خواهيد فضايي مدرن و خاص در منزلتان داشته باشيد، از قاب  عكس‌هاي خالي استفاده كنيد.

طراحي ديوار

 نصب بشقاب طرح‌دار

بشقاب‌هاي طرح‌دار با طرح‌هاي هنري، سنتي يا قديمي تهيه كنيد و به روي ديوار مورد نظر آن‌ها را نصب كنيد.

ديزاين ديوار

استفاده از شابلون و استيكر ديواري 

   شابلون و استيكرهاي ديواري با طرح هاي متنوع در بازار موجودند. استفاده از  آن‎ها ايده شيكي براي ديزاين ديوار اتاق‎خواب است. در نظر داشته باشيد  كه  بايد در نصب آن‎ها دقت كنيد يا از متخصص آن براي نصب، كمك بگيريد.

ديزاين ديوار

استفاده از چوب، روشي ساده براي ديزاين ديوار

استفاده  از چوب مي‎تواند راه حل ساده‌اي باشد. شما مي‌توانيد از چوب با طرح‌ها و  رنگ‌هاي مختلف استفاده كنيد و روي ديوار خود نصب كنيد.

دكور ديوار

فرش و پارچه طرح‎دار در ديزاين ديوار اتاق

پارچه‌هاي  طرح‌دار و هنري و حتي تابلو فرش‌ها، امروزه بسيار مورد استفاده قرار  مي‌گيرند. اين پارچه‌ها و تابلو فرش‌ها بهتر است روي ديوار سفيد استفاده  شوند تا جلوه بيشتري داشته باشند.

طراحي ديوار

 ديزاين ديوار با رنگ كردن آن

رنگ كردن ديوار هميشه به خانه زيبايي و گرمي منحصر به فردي مي‎دهد. شما مي‎توانيد از طيف رنگي يكسان براي ديوار‎هاي خانه خود استفاده  و روي آن‎ها از شلف‎هاي مختلف استفاده كنيد و جذابيت و گرما را به خانه خود بياوريد.

ديزاين ديوار

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر مطلب “ايده‌هايي براي كتابخانه ديواري” را بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

ترفندهاي كم‌هزينه براي تغيير دكوراسيون 

تزيين ديوار خانه با ايده هاي جذاب 

كاغذ ديواري مناسب راهرو 

طراحي ديوار پشت تخت خواب 

كاربرد آينه در طراحي داخلي 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۳:۳۸ توسط:مجله دلتا موضوع:

دكوراسيون اتاق خواب كم جا

مسلما فضاهاي خانه با ديگري تفاوت دارد، البته شايد در ظاهر همگي يك شكل باشند اما تفاوت در ماهيت‌شان است.

دكوراسيون اتاق خواب كمجا

اتاق خواب كم جا

فرار  از يك روز پرتنش و رسيدن به آرامش بايد يك اتفاق معمولي در اتاق خواب  باشد. اما آيا دكوراسيون اتاق خواب كم جا هم مي‌تواند زمينه را براي رسيدن  به اين آرامش فراهم كند؟ اتاق‌خواب كوچك شما مي‌تواند با كمك تنها چند ايده  ساده به اتاقي رويايي تبديل شود. شناخت بايد و نبايدهاي چيدمان، وسعت و آرامش بيش‌تر را به اتاق كوچك شما خواهد آورد. با اين نوشتار از مجله دلتا همراه باشيد.

حذف هر گونه شلوغي در دكوراسيون اتاق‌خواب كم جا

هر  چه تعداد وسايل موجود در دكوراسيون اتاق‌خواب كوچك بيش‌تر باشد فضا تنگ‌تر  به نظر مي‌رسد. فضا را از  هرگونه وسيله بي‌استفاده خالي و آن را خلوت  كنيد. در اين صورت هنگام ورود به اتاق چشم به آساني مي‌توانيد اتاق را  برانداز كنيد و در نتيجه دكوراسيون اتاق‌خواب وسيع‌تر به نظر مي‌رسد. حتي  اگر ميز پاتختي يا هر ميز ديگري در اتاق خود داريد سعي كنيد هميشه روي آن  را خلوت نگه داشته و وسايل را در كمدها جاي دهيد. اگر سادگي بيش از اندازه  را دوست نداريد، نهايتا از چند وسيله دكوري يا گياهان استفاده كنيد.

 اتاق خواب كمجا

گوشه دنج مطالعه در دكوراسيون اتاق‌خواب كم جا

اين  كه دكوراسيون اتاق‌خواب كوچك تنها جايي براي خوابيدن و لباس عوض كردن  باشد، باوري نادرست است. با قرار دادن يك صندلي كوچك و يك چراغ در گوشه‌اي  از اتاق به راحتي يك گوشه دنج و راحت براي مطالعه بسازيد. برخلاف تصور، يك  ميز حتما نبايد فرم مستطيل شكل و پايه‌هاي قطور داشته باشد، يك شلف ساده  نصب شده روي ديوار هم مي‌تواند همان نقش را براي شما بازي كند.

دكوراسيون اتاق خواب

فضاهاي ذخيره سازي در دكوراسيون اتاق خواب كم جا

براي  نجات اتاق از شلوغي و خلوت و منظم نگه داشتن فضا، استفاده از سبدهاي  تزييني و قفسه‌ها و طبقه‌هاي ديواري براي ذخيره سازي اشيا و عناصر مختلف كه  لازم نيست ديده شوند بسيار توصيه مي‌شود، در اين خصوص نوآور و مبتكر  باشيد. حتي از فضاي زير تخت نيز استفاده كنيد و با قراردادن سبد و جعبه‌ها  درآن فضا، فضاهاي ذخيره سازي نو به وجود آوريد. در اين صورت مي‌توانيد براي  قرار دادن كتاب‌ها، مجله‌ها و اسباب بازي‌هاي فرزندان نيز جاي مشخص تدارك  ببينيد.

دكوراسيون اتاق خواب

رنگ در دكوراسيون اتاق‌خواب كوچك

رنگ‌هاي  تيره در يك اتاق‌خواب كوچك مي‌تواند باعث كوچك‌تر شدن آن شود. اگر به  استفاده از رنگ‌هاي تيره براي اتاق‌خواب كوچك خود علاقه زيادي داريد، براي  وسايل جانبي از قبيل كوسن‌ها، قاليچه‌ها و ملحفه تخت‌خواب از رنگ‌هاي تيره و  براي رنگ قسمت‌هاي اصلي دكوراسيون اتاق خواب كم جا از قبيل ديوارها و سقف  از رنگ روشن استفاده كنيد تا فضا باز و وسيع به نظر برسد. تا آن جا كه  مي‌شود نور طبيعي را به داخل دكوراسيون اتاق‌خواب خود راه دهيد، زيرا نور  طبيعي در بزرگ نمايي فضا بسيار خوب عمل مي‌كند. اگر تم رنگي اصلي دكوراسيون  اتاق خواب كم جا خود را روشن در نظر بگيريد، براي انتخاب رنگ ساير وسايل  با محدوديتي مواجه نخواهيد شد و به راحتي مي‌توانيد رنگ‌هاي تيره‌تر را با  آن تركيب نماييد.

اتاق خواب كمجا

تعيين مقياس دكور را با اندازه تخت

مسلما  شاخصه اول تخت‌خواب راحتي آن براي استراحت و خوابيدن است، اما در  دكوراسيون اتاق‌خواب كوچك كمي انتخاب مشكل به نظر مي‌رسد. بسته به اندازه  اتاق‌خواب، تخت خواب مي‌تواند به نقطه كانوني در فضا تبديل شود. وجود يك  تخت خواب بزرگ در يك اتاق كوچك مي‌تواند سبب شود تا اتاق بسيار تنگ و  ناراحت به نظر برسد. براي اتاق‌خواب خود تخت خوابي كوچك‌تر و ظريف در نظر  بگيريد و از ميز كنار تختي مناسب با آن استفاده كنيد. البته تخت خواب تاشو  هم مي‌تواند گزينه مناسبي باشد.

اتاق خواب كمجا

جذابيت‌هاي ديداري سقف

در  يك دكوراسيون اتاق خواب كم جا به خاطر وضعيت قرارگيري براي خوابيدن،  ناخودآگاه سقف را زياد خواهيم ديد. در واقع مي‌توان گفت در سال‌هاي اخير، دكوراسيون سقف در اتاق خواب به كاري محبوب تبديل شده است. در حقيقت اين كار مي‌تواند يك  بعد پنجم را به اتاق بيفزايد، كه اغلب ناديده گرفته مي شود. اگر اتاقي با  سقف استاندارد داريد تو صيه مي‌كنيم سقف را با رنگي روشن رنگ آميزي كنيد.  اين كار سبب ايجاد خطاي ديد شده و اتاق را باز و وسيع نشان  مي‌دهد، برعكس  سقفي كه با رنگ تيره رنگ آميزي شود اتاق را تنگ و خفه مي‌كند. سقف شما هرچه  ساده تر باشد، از شلوغي اتاق جلوگيري مي‌كند. در صورتي كه به آويز و لوستر  علاقه داريد مدل هاي ساده و كوتاه آن را انتخاب نماييد.

دكوراسيون اتاق خواب كمجا

ايجاد يك نقطه كانوني براي دكوراسيون اتاق خواب كم جا

اگر  شما يك اثر هنري فوق العاده زيبا داريد، آن را بالاي تخت خود بياويزيد و  چشم‌ها را از قست‌هاي ديگر اتاق به سمت تخت خواب جذب كنيد. اگر تخت خواب  جذابي نداريد و به جاي آن ميز توالت به نظرتان زيبا و خاص مي‌آيد و علاقه  منديد در جايگاه نقطه كانوني قرار بگيرد، يك گلدان رنگي زينتي را روي آن قرار دهيد تا نظرها را به آن سمت بكشاند. در  دكوراسيون اتاق خوب كم جا خود ايجاد جذابيت و گيرايي كنيد تا كوچكي اتاق  خواب به چشم نيايد. اين نقطه كانوني مي‌تواند خيلي ساده ايجاد شود، مثلا  رنگ آميزي خاص يك ديوار يا حتي آينه‌اي قديمي در بالاي تخت.

دكوراسيون اتاق خواب كم جا

 

همچنين بخوانيد:

خانه خود را دلبازتر كنيد 

طراحي ديوار پشت تلويزيون 

ايده‌هايي براي كتابخانه ديواري 

فضاهاي پرت خانه را رها نكنيد! 

تخت خواب گرد، اتاقتان را با اين مدل تصور كنيد! 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۳۷ توسط:مجله دلتا موضوع:

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

اگر  در خانه از رنگ‌هاي خثني استفاده كرده‌ايد و دكوراسيون شما جذاب، گرمابخش و  دوستانه نيست، از رنگ‌هاي پاستلي در دكوراسيون داخلي خانه خود بهره  بگيريد.

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

رنگ‌هاي پاستلي

اين  روز‌ها رنگ‌هاي پاستلي بسيار محبوب شده‌ و نماد دكوراسيون مدرن است و  محبوبيت بيشتري نسبت به رنگ‌هاي كلاسيك مانند قهوه‌اي، زرشكي، فيروزه‌اي و…  دارند. در اين نوشتار از مجله دلتا ترفندهاي استفاده از رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي، براي شيك  و زيبا شدن خانه را خواهيم گفت.

رنگ‌هاي پاستلي چه نوع رنگ‌هايي است!

رنگ‌هاي  پاستلي حالت ملايم و دوست داشتني دارند و نماد لطافت و معصوميت اند.  رنگ‌هاي پاستلي به تركيب رنگ‌هاي روشن و شاد با رنگ‌هاي سفيد مي‌گويند،  رنگ‌هايي مانند: زرد كوراتز، آبي ملايم، سبز نعنايي، بنفش ياسي، هلويي و  صورتي كم رنگ .

رنگ پاستلي در دكوراسيون

ترفند‌هايي براي اجراي رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي:

به ترفند‌هاي زير دقت كنيد تا بتوانيد از رنگ‌هاي پاستلي در خانه خود، استفاده كنيد.

۱.در استفاده از رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي، عجله نكنيد!

اگر  مي‌خواهيد رنگ پاستلي را در دكوراسيون داخلي خانه خود به كار ببريد، بايد  به آرامي شروع و قسمت كوچكي از خانه را انتخاب كنيد و وسايلي از آن را به  رنگ پاستلي در آوريد . مثلا از راهرو خانه شروع يا وسايلي از آشپز‌خانه را  به رنگ پاستلي  انتخاب كنيد مثل نمكدان‌ها، كفگير‌ها يا وسايل تزييني آشپزخانه را به اين رنگ انتخاب كنيد.

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

۲.دكوراسيون داخلي اتاق خواب، به رنگ پاستلي:

اتاق‌خواب  شروع هوشمندانه‌اي براي اجراي رنگ پاستلي است . زيرا اتاق خواب از  قسمت‌هاي ديگر خانه، مجزا است و مي‌توان آن را به راحتي تغيير دكوراسيون  داد. شما مي‌توانيد روتختي به رنگ پاستلي تهيه كنيد و با چراغ‌خواب اتاق را  هماهنگ كنيد. در نظر داشته باشيد از به كار گيري رنگ سفيد  در اتاق‌خواب  خود غافل نشويد.

رنگ در دكوراسيون داخلي

۳.استفاده از رنگ متناقض رنگ پاستلي، در دكوراسيون داخلي:

استفاده از رنگ‌هاي متناقض، مانند قهوه‌اي، بژ، نخودي و… در كنار رنگ‌هاي پاستلي مي‌تواند ايده‌اي هوشمندانه، براي اين سبك رنگ باشد.

رنگ پاستلي

۴.استفاده از رنگ سفيد در كنار رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي:

در  نظر داشته باشيد استفاده از رنگ سفيد در كنار رنگ‌هاي پاستلي، بسيار مدرن و  شيك است. رنگ‌هاي پاستلي را در زمينه رنگ سفيد استفاده كنيد و زيبايي خيره  كننده‌اي به وجود آوريد .

رنگ پاستلي

۵.رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي آشپزخانه:

انتخاب  جسورانه براي استفاده از رنگ‌هاي پاستلي در آشپزخانه، انتخاب كابينت‌ها به  رنگ پاستلي كه بسيار زيبا و خاص است. در مقابل انتخاب محتاطانه براي اجراي  رنگ پاستلي در آشپزخانه، انتخاب رنگ سفيد براي كابينت‌ها و انتخاب رنگ‌هاي  پاستلي براي جزييات آشپزخانه است.

رنگ پاستلي در دكوراسيون داخلي

پيشنهاد مطالعه : براي مطالعه بيشتر نوشتار “نكات مهم براي انتخاب رنگ ديوار” را بخوانيد.

همچنين بخوانيد:

ترفندهاي كم‌هزينه براي تغيير دكوراسيون 

دكوراسيون سبز رنگ 

بهترين رنگ اتاق‌خواب 

رنگ بژ در طراحي داخلي 

رنگهاي خنثي در دكوراسيون داخلي 

با مجله دكوراسيون دلتا همراه باشيد. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۸:۵۵ توسط:مجله دلتا موضوع: